Бял списък за гр. Пловдив

  • 2 453 513
  • 11 596
  •   2
Отговори
# 3 240
  • Мнения: 97
Препоръчаите ми педиатър ако може в Кършияка .Просто ми омръзна с това Нямам направление.

# 3 241
  • Мнения: 21
МОМИЧЕТА ПРЕДЛОЖЕТЕ МИ ДОБЪР ДЕТСКИ ХИРУРГ В ПЛОВДИВ НЕЗАВИСИМО В КОЯ БОЛНИЦА.ПРЕДВАРИТЕЛНО БЛАГОДАРЯ  bouquet

# 3 242
  • Мнения: 588
Д-р Петър Ташев!Работи в детска хирургия във ВМИ!
Успех!

# 3 243
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
Ако е нещо леко всеки в ДХ ще ти свърши работа.

# 3 244
  • Мнения: 21
Става въпрос за сложна операция и затова търся доктор който да си върши съвестно работата,а не само да ми вземе парите и до там.

# 3 245
  • Мнения: 8 242
Става въпрос за сложна операция и затова търся доктор който да си върши съвестно работата,а не само да ми вземе парите и до там.
Хирург за какво ? Те са с различни специалности и там..

# 3 246
  • Мнения: 21
Свързано е с отстраняване на дебелото черво на дете.

# 3 247
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
Става въпрос за сложна операция и затова търся доктор който да си върши съвестно работата,а не само да ми вземе парите и до там.
За сложна операция само доцент Мощеков.Той оперира сина ми от Хиршпрунг сложна коремна  операция, която няма нищо общо с операции от типа на хернии или сваляне на тестис.Ако имаш нужда от помощ или съвет насреща съМ.Реанимацията им е на супер ниво.Изобщо всичко във ДХ Пловдив е мн добро.Никой няма да ти вземе и 1 стотинка.Пиши ми лс, ако искаш да споделиш вашата диагноза?И какво имаш превид под отсраняване н д.черво?Предполагам ще махат само една част?Със стома ли сте?

Последна редакция: сб, 16 мар 2013, 10:32 от Креми Анев

# 3 248
  • Пловдив
  • Мнения: 573
Здравейте,искам да питам някой ходил ли е скоро на очен лазер зад х-л Лайпциг при д-р Дженева?Какво ви е мнението за нея и каква е цената на процедурата,знам че не работи със Здравната каса.
Др Дженева преди 4г ми прави лазер и на двете очи. Можеш да и се довериш напълно! За тези 4г съм ходила при 3-ма очни за профилактичен преглед и всички казват, че си е свършила отлично работата! Мисля че тогава взимаше по 40лв. Успех!

# 3 249
  • в сърцата на децата <3
  • Мнения: 4 033
Моля препоръчайте ми педиатър, който ще се съгласи да отразява фиктивно ваксините. Може и да не работи със ЗК. Моля на лични!

# 3 250
  • Пловдив
  • Мнения: 5 019
Моля препоръчайте ми педиатър, който ще се съгласи да отразява фиктивно ваксините. Може и да не работи със ЗК. Моля на лични!
В Пловдив едва ли ще намериш... Wink

# 3 251
  • в сърцата на децата <3
  • Мнения: 4 033
Моля препоръчайте ми педиатър, който ще се съгласи да отразява фиктивно ваксините. Може и да не работи със ЗК. Моля на лични!
В Пловдив едва ли ще намериш... Wink
Може и в някое от близките населени места. Едва ли на всички лекари са им излишни едни 50 лева (примерно) на ръка всеки месец, в замяна на една несвършена работа  Simple Smile

# 3 252
  • Пловдив
  • Мнения: 5 019
Цццц...няма да намериш.
Лично мнение.

В София и Варна...може би, ама тука...ццц...

# 3 253
  • Мнения: 21
Защо не искаш да има имунизации за детето?Нали ваксините са за страшни болести които са трудно лечими и дори не лечими.Нима искаш детето ти да стане жертва на някоя от тези гадости.. Naughty.Не вярвам че някой личен лекар ще си сложи главата в торбата.Но успех в търсенето

# 3 254
  • Мнения: 2 382
Моля препоръчайте ми педиатър, който ще се съгласи да отразява фиктивно ваксините. Може и да не работи със ЗК. Моля на лични!
В Пловдив едва ли ще намериш... Wink
Може и в някое от близките населени места. Едва ли на всички лекари са им излишни едни 50 лева (примерно) на ръка всеки месец, в замяна на една несвършена работа  Simple Smile

Едва ли някой ще е навит за 50 лв да си рискува правата Naughty.
Всеки има право да не ваксинира, но поне имайте доблестта да го правите по легалния начин с всички произтичащи от това негативи.

Общи условия

Активация на акаунт