Новата игра на Pampers

  • 2 344
  • 32
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • плевен
  • Мнения: 645
Знае ли някоя мама дали ако качиш снимка на детето си за тази новата игра можеш да я изтриеш или замениш  с друга....или изобщо да си изтриеш профила  newsm78

# 1
  • Мнения: 812
за каква игра става на въпрос? newsm78

# 2
  • плевен
  • Мнения: 645
http://pampers.bg/ разгледай и прочети  Peace

# 3
  • у нас
  • Мнения: 5 694
четох, но не разбрах колко струва съобщението, което се праща от телефона?

# 4
  • плевен
  • Мнения: 645
безплатно  е!!! След като си въведеш номера на телефона получаваш смс и трябва да въведеш кода който получаваш

# 5
  • у нас
  • Мнения: 5 694
и всеки, който иска да гласува трябва да влезе в страницата и да въведе номера си, така ли? Или с един код може да се гласува от няколко телефона  Rolling Eyes

# 6
  • плевен
  • Мнения: 645
Да въвеждаш си номера и получаваш смс с един код който въвеждаш там в полето и готово.Можеш от различни телефони и всеки път получаваш различен код

# 7
Искам да попитам,защо когато се опитам да гласувам и за друго бебе ми изписва-невалиден код?Само за едно дете ли може да се гласува в седмицата? Thinking

# 8
  • у нас
  • Мнения: 5 694
Струва ми се, че съобщението, което ти пращат се плаща. Не е възможно да пращат хиляди съобщения и да се набутват като никой не ги плаща.  Naughty

# 9
  • плевен
  • Мнения: 645
Това незнам мисля че някъде пишеше че имаш право на 1 гласуване на седмица ама незнам за различните бебета как е

# 10
  • плевен
  • Мнения: 645
Струва ми се, че съобщението, което ти пращат се плаща. Не е възможно да пращат хиляди съобщения и да се набутват като никой не ги плаща.  Naughty

Моята сметка беше 0,00 лева и след гласуването  пак остана толкова

# 11
  • София
  • Мнения: 43 833
Мда... само дето като разгледаш галерията има 10 снимки на кръст, които отговарят на поставеното  условие.....

# 12
  • София
  • Мнения: 74
Друга подробност, е  че не приема вивателски номера.

# 13
  • плевен
  • Мнения: 645
Друга подробност, е  че не приема вивателски номера.

приема защото аз гласувах и стана

# 14
  • Мнения: 1 477
Друга подробност, е  че не приема вивателски номера.

приема защото аз гласувах и стана
Странно...и при мен не приема вивателски.Angel_Dust,много си права.Повечето снимки не отговарят на изискванията,но явно това не пречи на организаторите.

# 15
  • Мнения: 429
И аз опитах да гласувам за едно детенце от вивателски и не стана.

# 16
  • Мнения: 39
Аз се опитвам да кача снимка която отговаря на условията, ама ми дава етрор  ooooh! Пробвах ли не пробвах, ама не става.

# 17
  • Мнения: 429
Смени формата на снимката - и на мен така ми даваше - въпреки че беше с разширение jpg - направих я jpeg и стана

# 18
  • Мнения: 39
Смени формата на снимката - и на мен така ми даваше - въпреки че беше с разширение jpg - направих я jpeg и стана

И моята е jpeg, а пак не става. Пробвах и на лаптопа и на настолния пфууу.
Благодаря ти за бързия отговор душата  Hug

# 19
  • Мнения: 429
я виж колко е голяма
аз първо я намалих

# 20
  • Мнения: 39
я виж колко е голяма
аз първо я намалих

635 Kb
Мисля че е добре като големина и че отговаря на изискванията  Peace

# 21
  • Мнения: 11
И на мене посотянно ми даваше грешки на определени снимки, а на други-не Shocked newsm78 Затова качих една (не тази,която исках) за да не се занимавам повече  ooooh!
За гласуването - можеш с един номер да гласуваш за различни бебета по един път на седмица. Един и същи код НЕ става да се въвежда 2 пъти.

А съвсем отделен е въпроса, че има снимки,които още първата седмица бяха събрали по над 1000 гласа  #Crazy Е как става тоя номер, ако не с шашма  #2gunfire #Cussing out #2gunfire #Cussing out #Cussing out #Cussing out Честните хорица нЕмаме шанс..... Tired



# 22
  • Мнения: 39
За съжаление е така pettty  Tired

Не знам как може честно да се стигнат 1000 гласа  newsm78. Е аз продължавам да се мъча с качването на снимката  Mr. Green Само да не свърши играта докато я кача  Laughing

# 23
  • Мнения: 429
 ooooh! тези ЧЕСТНИ гласове, че и никой нищо не казва, ама то пък кое остана честно вече тук  Tired

# 24
  • Мнения: 142
Аз ви предлагам хакерите да си издадат тайната и да прекръстим конкурса на по- бързия печели  #Cussing out какво е тва нещо, направо нямам думи, ама и от организаторите ни вопъл ни стон, ама то е ясно защо го правят, ние сме си виновни че се връзваме  #2gunfire

# 25
  • София
  • Мнения: 43 833
добре де нямат ли някакъв мейл там на сайта..... пращате снимката, пишете, че имат проблем и не можете да я качите - да кажат защо или да я качат те.....

# 26
  • Мнения: 429
Аз им писах, зададох им няколко въпроса, но никой не отговори.
Свързах се с тях на телефон 02 832 33 44
Според дамата, с която говорих всичко с гласовете е ок Tired

Последна редакция: пт, 20 мар 2009, 10:45 от shanel1982

# 27
  • до Пловдив
  • Мнения: 278
За съжаление е така pettty 

# 28
  • Мнения: 39
Според мен някои от снимките с най-многото гласове въобще, ама хич не отговарят на изискванията според правилата на играта  #Cussing out Вече се отказвам да се мъча да кача тази снимка http://gishka.multiply.com/photos/album/2#31 Успех на всички честни участници  Peace

# 29
  • Мнения: 429
Според мен някои от снимките с най-многото гласове въобще, ама хич не отговарят на изискванията според правилата на играта  #Cussing out

И това питах - каза, че едва ли не за да не се разсърдят майките за това пускат и тези снимки - не точно това каза, но думите й това означаваха

# 30
  • Мнения: 179
Направо ви се чудя защо се увличате по подобни конкурси Rolling Eyes
Уж има някаква тема,а се оказва,че снимките са всякакви- кой каквато имал.Че на всичкото отгоре както по-горе  споменавате с най-много гласове.Изглежда никой не контролира какво се качва,не е честно спрямо тези,които са сложили подобаващи снимки.

# 31
  • плевен
  • Мнения: 645
И аз съм съгласна с вас защото според мен не е възможно да има снимка с хиляди гласове както са показани първите.Явно някой си прави подаръци на негови или приближени деца  Crossing Arms

# 32
  • Мнения: 11
Явно някой си прави подаръци на негови или приближени деца  Crossing Arms

Да, абсолютно май така се получава.  #2gunfire

Свързах се с тях на телефон 02 832 33 44
Според дамата, с която говорих всичко с гласовете е ок Tired
Joy Joy Joy Е как може да са тооолкова нагли тези хора бее  Sick Очевидно е , че изобщо не е ОК цялата работа  #Cussing out

Дезидерата Куха, снимката е страхотна  Hug

Общи условия

Активация на акаунт