Съвет за АМ-да сменя ли Celia 1 с розов Hipp

  • 1 392
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 60
Здравейте!От известно време ми се налага да го дохранвам с АМ.Сега използвам Celia 1 и искам да го заменя с розов Hipp,защото чета много добри отзиви за него.Въпроса ми е:Ще се отрази ли на бебето по някакъв нвачин?Как точно да постъпя?
Моля за съвет!

Последна редакция: сб, 14 мар 2009, 10:58 от Vivi

# 1
  • Мнения: 344
Всяко дете по различен начин приема смяната на млеката.Никой не може да каже как ще се отрази на твоето дете.А защо да го сменяш?Ако си е добре детето с това мляко не виждам причина да го подменяш Rolling Eyes

# 2
  • Мнения: 27 524
Добри отзиви четем за много неща. Това не е повод да се хвърляме на тях. Селия е много хубаво мляко. Не бих го сменила заради отзиви и заради идеята  Peace

# 3
  • Мнения: 60
 WinkБлагодаря Ви много!Няма да го сменям.Само незнам нормално ли е да се изхожда само сутрин,т.е.по веднъж на ден?

# 4
  • Мнения: X
Не го сменяй, към момента Селия е едно от най-добрите млека, съдържа пробиотиоци.
И да, нормално е.

# 5
  • София
  • Мнения: 1 735
При бебетата смяната на АМ е нежелателна и може да доведе до по-силни колики/не знам колко е голямо бебчето ти/,а и въобще да не хареса новото мляко.Всичко е индивидуално.Относно изхождането защо не питаш педиатъра?

# 6
  • Мнения: 27 524
нормално ли е да се изхожда само сутрин,т.е.по веднъж на ден?

Да. И по веднъж, и по 8, и през ден - все е нормално  Peace

# 7
  • Мнения: 55
Няма смисъл да сменяш млякото,други деца може да харесват и приемат Розовия Хип,но твоето дете може и да не го иска.

# 8
  • Мнения: 60
Целта ми беше да разбера отзиви за млякото CELIA понеже никъде не мога да намеря информация за него.Препоръчаха ми го в магазина и казаха,че е добро.Преди това бяхме с НАН,но бебчо се спече.Иначе му харесва млякото.Сега от вас разбрах,че е едно от добрите млека в момента и ще продължавам  да дохранвам с него.
Благодаря ви!

# 9
  • София
  • Мнения: 15 198
Ако беше пуснала търсачка, щеше да събереш и други отзиви за млякото.  Peace

# 10
  • София
  • Мнения: 12 550
Здравейте!От известно време ми се налага да го дохранвам с АМ.Сега използвам Celia 1 и искам да го заменя с розов Hipp,защото чета много добри отзиви за него.Въпроса ми е:Ще се отрази ли на бебето по някакъв нвачин?Как точно да постъпя?
Моля за съвет!

АМ се сменя само след преценка на педиатъра.

# 11
  • Мнения: 501
Аз смених NAN 1 с розов Хип,защото от НАН-а  много повръщаше.Обаче след като се нахрани от хип-а (колкото е написано по таблицата) и започа един рев и търси още.Детенцето е на 17 дена и нямаме още 3 кг възможно ли е 100 мл да не я засищат,при полужение ,че на кутията пише,че тези 100 мл са до края на първия месец.

# 12
  • Мнения: 882
Аз смених NAN 1 с розов Хип,защото от НАН-а  много повръщаше .Детенцето е на 17 дена и нямаме още 3 кг възможно ли е 100 мл да не я засищат.

Прехранването е излишно, нужна е консултация с педиатър. Много е неприятно когато няма кърма, но може да помогне кърмачка, поне до втория месец. Но за всичко това с доктора.

# 13
  • Мнения: 15 379
Аз смених NAN 1 с розов Хип,защото от НАН-а  много повръщаше.Обаче след като се нахрани от хип-а (колкото е написано по таблицата) и започа един рев и търси още.Детенцето е на 17 дена и нямаме още 3 кг възможно ли е 100 мл да не я засищат,при полужение ,че на кутията пише,че тези 100 мл са до края на първия месец.
Зрънчо, количествата мляко, написани на кутията са просто ориентировъчни.
Просто прави още 30мл. вода+1 мерителна лъжичка АМ и колкото изяде госпожицата, толкова (или колкото е дозировката на Хипп-а, защото нали ги смениха).
И винаги се води не от написаното на кутията, а от глада на детето - щом търси още, значи, че е гладна и не й стига предложеното количество!

# 14
  • Мнения: 3 621
Ние пробвахме няколко млека - Фризо, Милумил, Лактана био. От Фризото малкия много се запичаше, Милумила също го запече а и много повръщаше, Лактаната не му хареса явно на вкус защото не искаше да го яде. Тогава педиатърката ми предложи да пробвам Селията. Вчера отворих 4-тата кутия и засега и аз съм доволна че яде и пълни памперса по веднъж, рядко по два пъти на ден и на него явно му харесва. Според мен Селия е много хубаво мляко

Общи условия

Активация на акаунт