За кафявата линия на корема

  • 3 506
  • 46
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 200
Моята наскоро изчезна, а беше доста плътна, направо си мислех, че така ще ми остане

# 31
  • Мнения: 4 025
Линията ми стои все толкова тъмна и огромна - не е от слънцето - не съм се излагала на слънце през бременността, не означава, че ще имаш момче - имам си момиче, не остава по-дълго при по-тъмните кожи - аз съм със светла кожа, не означава и, че бебето ще е по-тъмно от теб - моето бебе е дори по-бяло от мен самата. Индивидуално е и е на хормонална оснава според мен, а повечето обяснения са митове.

# 32
  • Мнения: 300
аз пък нямам още кафява линия, но там, където трябва да е тя, ми се появи окосмение. А сега де!

# 33
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
При мен се появи в края на седмия месец и все още не се е скрила напълно.

# 34
  • Мнения: 1 427
Моята си стои все още и няма никакво намерение да си ходи Laughing
И изглежда точно така както изглеждаше по време на бременноста-не е избледняла и грам #Crazy

# 35
  • Мнения: 3 537
Кафявата линия,вече почти не ми се личи,а ареолите на зърната малко са се прибрали,още са по-тъмно кафяви и леко уголемени.Кърмила съм 5 месеца

# 36
  • Мнения: 524
Ами аз все още я нямам..А вее съм в девети месец. Това възможно ли е или ще се появи след раждането???От кога я чакам , а нея все я няма...
Не е задължително да се появи Simple Smile

Много благодаря за отговора . Нямам нищо против да не ми избие...Laughing
За сметка на това по корема ми се появих много бемки, включтелни и на бююста (малко по светли от бемки са ), но за сметка на това някои са релефни smile3514. Вие ималили сте пък това чудо и ще се махнат ли?? Или след като всичко мине ще трябва да ходя на дерматолог на лечение????

А под ореолите на бюста определено има потъмняване...
Отиде ми хубавата чиста и гладка кожа #Cussing out

# 37
  • Мнения: 2 142
На мен също ми се появиха доста бемчици през бременноста и кожната лекарка при която ходих ме успокояваше, че след това ще ми се скрият, но уви... Освен това ми излязоха два огромни хемангиома, които обаче след раждането, някакси изсъхнаха и паднаха самички. От тях ми останаха обаче две белегчета, като спукани капилярчета.

# 38
  • Мнения: 524
На мен също ми се появиха доста бемчици през бременноста и кожната лекарка при която ходих ме успокояваше, че след това ще ми се скрият, но уви...

...От тях ми останаха обаче две белегчета, като спукани капилярчета.

 #Cussing out #Cussing out newsm45 newsm45 smile3511 Banghead

# 39
  • Мнения: 2 142
 
Не исках да те разочаровам, може пък на теб да се скрият. Пожелавам ти го от все сърце! Сега съм бременна отново и незная какво да очаквам, нали казват, че всяка бременност е различна.

# 40
  • Мнения: 3 550
Още си стои, сигурно никога няма да се махне или ще се застъпи с линията на следващата ми планирана бременност.

# 41
Моята се появи в осмия месец и още (2,5 месеца след раждането) няма признаци, че ще изчезне. Явно е различно при всеки. Но доколкото знам, рано или късно изчезва.

# 42
  • Мнения: 524

Не исках да те разочаровам, може пък на теб да се скрият. Пожелавам ти го от все сърце! Сега съм бременна отново и незная какво да очаквам, нали казват, че всяка бременност е различна.

Е, ти просто ми казваш каква е действителността за което много ти благодаря!!!

# 43
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Моята се появи към края на 8 месец, родих в началото на 9. Някъде преди 1-2 месец забелязах, че  избледнява кафявата линия, а сега липсва.

# 44
  • Мнения: 2 407
Аз имах съвсем бледа, но ми изчезна! Знам че до 1 година се маха!

Общи условия

Активация на акаунт