Тържество за завършване на 1 клас

  • 9 246
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 462
Вашите деца ще празнуват ли завършването на 1 клас? В един от класовете събират пари и вече резервираха места в един ресторант. Доколкото разбрах там ще им дадат и свидетелствата за завършване.

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 3 733
На скорошната родителска среща нищо не казаха по този повод, но мисля че още е рано. Каквото и както и да се реши едва ли биха ни възпрепятствали абитуриентските балове и заетите от тях ресторанти. Така че има време, винаги може да се измисли нещо.

# 2
  • Мнения: 8 999
Миналата година класът на дъщеря ми се събра в студио "Ник", там им раздадоха свидетелствата и имаше програма с игри. Беше ужасяващо и отвратително. Нито на децата им хареса, нито за родителите беше добре. Бяхме натъпкани в една миришеща на мръсни маратонки заличка почти 50 човека - възрастни и малки. Аниматорките врещяха като нацистки пълководци, с една дума - пълен провал.
За сина ми тази година още нищо не са казали. Но аз лично предпочитам да няма никаква организация. По-добре да им раздадат тапиите в класната стая, пък ние после ще ги почерпим някъде.

# 3
  • Мнения: 7 831
Да, ще празнуват и то в заведение. Не е ясно още кое. Миналата година са ходили за 2 дни в Копривщица и там са им връчвали свидетелствата.

Само на мен ли ми се вижда абсурдно, свидетелство за завършен клас, вместо на тържество на 24 Май в училище да се връчва в Макдоналдс? Има ли сега изобщо тържества за 24 Май?

# 4
  • Мнения: 1 575
Луда работа...
Нашата класна ни попита какво предпочитаме - в ателието на театър с различни игри (математически, с азбуката и т.н.) или открит урок(скоро бяха ходили на празника на буквите в това ателие), но независимо от това ние бяхме единодушни за открития урок.Беше тържествено, официално и запомнящо се.Всяко детенце взе участие в урока и получи аплодисменти.Класната връчи на всички свидетелствата и каза по 2 думи за всяко дете.То пък си поднасяше букета и благодаростите.Не мога да си представя друго тържество за приключването на 1ви клас!?

# 5
  • Мнения: 1 817
Скоро имаше родителска, но нищо не са казали за тържество за завършване. Май е още рано.
_____________________
За Макдоналдс и на мен ми е абсурдно. Rolling Eyes

# 6
  • Мнения: 462

Аз се бях затичала да организирам тържеството в заведение,  но като прочетох мненията във форума ентусиазмът ми се изпари. Наистина е абсурдно да се ходи където и да е било извън учлище. Най-логичното нещо е свидетелствата да им се дадат на 24 май, а и идеята на Боби1973 за открит урок е чудесна. Ние ще имаме някакъв празник в училището през месец май, и то само за начален курс. Не виждам причина ако е в края на учебната година да не се раздадат свидетелствата тогава.

Благодаря, че ми отворихте очите Hug

Общи условия

Активация на акаунт