Технически HELP-Развод по взаимно съгласие

  • 9 876
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 293
Валерия,добре,че си ти. Ето сега авторът ще послуша теб, споко,само се успокой  #Crazy

# 16
Разбира се, че мен ще послуша, както и другите момичета които са й дали компетентен съвет по очевидната причина, че с или без твоето "споко" си писала глупости, с които може да си докара сериозни неприятности.

# 17
  • Мнения: 293
Писала съм некомпетентен,логичен и свързан с опита на моите родители съвет.Аторът ще прецени кого да послуша,кой е некомпетентен и как да постъпи.

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 3 536
Колко години брак имате?
Нужни са поне 3 за да има развод по взаимно съгласие!

# 19
Писала съм некомпетентен,логичен и свързан с опита на моите родители съвет.Аторът ще прецени кого да послуша,кой е некомпетентен и как да постъпи.

Не останах с впечатление авторката да търси некомпетентен съвет, камо ли пък да се интересува откъде изхождаш за заблудите в които я вкарваш.  Не виждам каквато и да било логика в него, не знам защо го наричаш логичен. Единственото, което виждам са безсмислените ти постове и още по-безсмислени оправдания. Тази тема не е за теб, нямаш необходимите знания. Има достатъчно други, в които можеш да се изявяваш и да показваш умствения си багаж, но точно тук става въпрос за нещо сериозно и последното нещо, от което има нужда една жена, на която й предстои развод е твоето "логично" мнение.

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 3 536
Писала съм некомпетентен,логичен и свързан с опита на моите родители съвет.Авторът ще прецени кого да послуша,кой е некомпетентен и как да постъпи.

Не останах с впечатление авторката да търси некомпетентен съвет, камо ли пък да се интересува откъде изхождаш за заблудите в които я вкарваш.  Не виждам каквато и да било логика в него, не знам защо го наричаш логичен. Единственото, което виждам са безсмислените ти постове и още по-безсмислени оправдания. Тази тема не е за теб, нямаш необходимите знания. Има достатъчно други, в които можеш да се изявяваш и да показваш умствения си багаж, но точно тук става въпрос за нещо сериозно и последното нещо, от което има нужда една жена, на която й предстои развод е твоето "логично" мнение.

valeria22 не помня да съм чела пост изпълнен с толкова агресия!

Самата AGAPH ти изказа да не кажа и благодарност за навременното ти включване в темата и професионалното изясняване на нещата около проблема на авторката.

Валерия,добре,че си ти. Ето сега авторът ще послуша теб, споко,само се успокой  #Crazy
За твое лично и професионално удовлетворение ти предлагам да си отвориш собствена тема, в която да консултираш на воля.
Съмнявам се, че и това ще те удовлетвори.

# 21
  • Мнения: 293
Съжелявам само,че оспамваме темата на авторката.
Miraluba, не се занимавай,оставяй я.Да се мисли за велика и всезнаеща.Ако и прочетеш всички постове ще разбереш,че става дума за констатна злоба.

Валерия където искам ще пиша и каквото искам.Не си ти човека,който трябва да съди за компетентността,умствения багаж и други качества на потребителите?!!!!!Авторката може да се интересува от къде произлизат ,,заблудите,, ми, ти коя беше,че не се сещам?

# 22
miraluba, резкия ми тон е породен от това, че аз самата започнах да ползвам този форум, за да обменям опит с други жени, които искат дете. Преди време в друга тема след конкретно зададен от мен въпрос и получен грешен отговор от няколко момичета си пропуснах овулацията. Естествено, включиха се и други, които опровергаха грешните твърдения, но вече беше късно. Кой знае, сега можеше вече да съм бременна. Така че, независимо дали ти се струва агресивно, дали на теб или на някой друг му харесва няма да толерирам да се дава грешна информация на други мои съфорумнички особено такива, които търсят помощ по сериозни въпроси.

# 23
  • Мнения: 9 990
 Shocked
Ако сама не можеш да си определиш овулацията, а чакаш във форума да ти кажат кога е-дори и на база графика.... ooooh!Бягай на фоликулометрия моме....агресията ти наистина е смайваща, да не кажа пък как си оплела поводите за това.
Извинете за Офф-а, ама не се стърпях.

# 24
...............Не си ти човека,който трябва да съди за компетентността....

Ок, извинявай, Агапи, сигурно не съм аз човека, който може да определи че си некомпетентна, нищо че имам юридическо образование и 10 годишен адвокатски стаж. Извини ме още веднъж - съветът ти си беше много правилен, права си за всичко което каза, да си пуска момичето молбата, пък те от съда ще й кажат.... и какво като съм адвокат, то момичето търси всякакви мнения тука - кой какво чул и недочул, нека я съветва... пък тя да си троши главата......

# 25
  • Мнения: 293
Да точно така.Тук е място за съвети и никой не ти гарантира,че съветите,които са ти дадени са от компетентни лица!
Тук няма изискване за компетентност за да се регистрираш.
Злобата ти е по-стряскащото.Не това,че си компетентна.

Последна редакция: сб, 14 мар 2009, 14:32 от AGAPH

# 26
  • Sofia
  • Мнения: 336
Ок, извинявай, Агапи, сигурно не съм аз човека, който може да определи че си некомпетентна, нищо че имам юридическо образование и 10 годишен адвокатски стаж. Извини ме още веднъж - съветът ти си беше много правилен, права си за всичко което каза, да си пуска момичето молбата, пък те от съда ще й кажат.... и какво като съм адвокат, то момичето търси всякакви мнения тука - кой какво чул и недочул, нека я съветва... пък тя да си троши главата......[/color]
Не че искам да се заяждам, ама и твоят пост не беше съвсем точен, защото не попита за кой глад става въпрос - не навсякъде искат преписки от молбата за развод за дирекция "Социално подпомагане", защото практиката в различните съдилища е различна - така че, ако искаш съвет - давай по-кротко Wink

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 3 536
AGAPH не ти адвокатствам пред госпожа адвокатката  Simple Smile и да - хвърлих око на постовете и, точно това ме мотивира да я изкоментирам... но някак си не мога използвам нейните епитети.

Дори и във извинението си е иронична...По-добре да си беше замълчала.

# 28
  • out of space
  • Мнения: 8 569
.........................................


Айде спри се де!  Shocked

# 29
  • Варна
  • Мнения: 276
phil,
адвокат съм, ако с нещо мога да ти помогна от тук, можеш да ми пишеш на лични! Ще се радвам да ти помогна  Hug
Успех!

Общи условия

Активация на акаунт