ПЛЕВЕН - 88

  • 18 602
  • 293
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 262

Джина, пробвай в "Синчец" до Млечна кухня. Аз там записах Митко.
За "елитната" на Карлово само лоши отзиви чувам.
 

Напълно съм съгласна. На моя приятелка детенцето е там и е много доволна. Ще я питам за учителките, че сина и тази година свършва и същите ще взимат 1-ва група.
И аз съм била в тази детска градина, но преди мнооооооооооооооооооого години.

# 286
  • Мнения: 2 556
Аз съм си доволна от езиковата, а и детето се учи добре. За Кари съм си мислила дали да не я запишем от първи клас в Музикалното училище, там изглежда има възможност после детето да си избере дали да се занимава с музика и танци, или с рисуване примерно. Звучи ми много добре да си пеят и танцуват, или пък да си рисуват по цял ден  Simple Smile

# 287
  • Мнения: 4 390
Тес, Силви говори за голямата езикова, не за училището на Габи, две различни са.
Я кажи за Музикалното, ако искам да запиша Велина там, има ли някакви приемни изпити за първи клас или е свободен приемът? Не знаех, че има начални класове там.

# 288
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Като ви чета се чудя как ли си водя детето всяка сутрин в тази мизерия - развъдник на бълхи и котки.
Мериан, как е обзаведено, обстановката каква е,тоалетните как са? Надявам се да разсееш притесненията ми,сега в яслата обстановката е много хубава,светло е, много е приятно в стаята на децата.. Написах какво ми сподели позната, която определено не е някоя превзета и точно за това се притесних. Според нея има доста котки наоколо.
И не го приемай лично, не съм искала да обидя, някой който си води детото там. Опетвам се да разбера какво е полежението,защото евентуално детето ми ще ходи там.

# 289
  • Мнения: 544
Дивиана, аз знам че има приемен изпит за първи клас за Музикалното.

Мериан, аз просто споделих какво ми се е случило в градината, не съм искала да обидя никой. Въпреки това, аз също си водех детето там и не го спрях след случката с бълхите.

# 290
  • Мнения: 1 951
А някакви отзиви за училище Иван Вазов?
Дикси много мина малко остана, ще го карате на гости вместо да готвиш.
Отзиви за "Иван Вазов" мога да ти дам до 1993г.  Mr. Green Там се изучих аз, еееххх...
Сега имам познати с деца там, доволни са.

Ще го караме на вода и суха храна май  Laughing

И аз съм била в тази детска градина, но преди мнооооооооооооооооооого години.
А пък аз бях в Карлово като малка. Ама и това беше преди мноооого години. Учителката ми в групата още работи там и ме позна съвсем наскоро. Явно не съм се променила много  Joy Искаше да ми съдейства жената за Митко.

За Музикалното звучи много добре както го описва Тесс - да си пеят, да си рисуват...ама на този приемен изпит искат ли детето да има поне малко талант за музикант?  Simple Smile

# 291
# 292
  • плевен
  • Мнения: 1 249
Здравейте момичета.
Да ви се оплача-в на Марио групата има варицела. Нади ти разбра ли?
Сега ще съм в очакване в кой ли момент ще се опъпчиви, а аз уж излизам в отпуска да чета за изпит. Скапана работа....

# 293

Общи условия

Активация на акаунт