относно памперсите

  • 1 836
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 433
Аз винаги полазвам Памперс....
..гледай лентичките отпред да са на равно.

# 16
  • Мнения: 616
Винаги гледам да е нагоре пишката и опребелено не му пропускат памперсите, случвало се е като наближи момента за смяна на размера или неправилно слагане от моя страна  Peace но не и от положението на пишката!

# 17
  • Мнения: 920
Ползвам само Памперс, когато беше с единицата много му се отбелязваха ластичетата и минах на двойка, по - добре беше. Отначало се опишкваше, но после след като започнах да ги пристягам нещата се оправиха Peace Акушерките в РД ми казаха,че трябвало като го стегнеш бебето с пампата, да има един разстояние един пръст да мушнеш вътре Peace

# 18
  • Мнения: 202
Аз също не бях доволна от Памперс и ги смених с Либеро.Не съм имала никакви проблеми.Вземи по две-три бройки и ги пробвай,ако искаш.

# 19
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120


 Случвало ми се е когато не слагам памперса правилно.Никога не съм намествала пениса в определена позиция.Ползвам Хъджис, Памперс според мен ги развалиха.
Споделям  Peace

иначе и аз  Алек ползвах Хъджис

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Аз също не съм доволна от Памперс , ползвам Хъджис и Либеро , засега нямам забележки  Peace

# 21
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Ползвам Huggies, от Pampers не съм доволна поради много причини, освен това се дразня ужасно от масираните им реклами. Незнам защо се намират под път и над път Pampers, а Huggies, които са в пъти по-качествени според мен, ги няма никъде почти newsm78

# 22
  • Мнения: 1 558
Единственото,което мога да те посъветвам е да смениш марката Peace

# 23
  • Мнения: 2 495
Въобще не съм ползвала Памперс Stop.Още преди да родя си взех 1-та на Либеро, сега сме на 2-ката.Доволна съм много Peace.Разбира се, и на мен ми се е случвало да сменям опикани дрешки, но вината си е била изцяло моя, поради неправилно поставяне.Мисля да пробвам и Хъджис. Peace

# 24
  • Мнения: 349
Това в каква позиция ще е пишката няма никакво отношение към пропускането! На мен се е случвало да пропусне в следните ситуации:
- неподходящ размер
- неправилно поставяне
- оставяне на несменен  памперс по-дълго време

Иначе сега ползвам памперс4 и съм доволна, от хъджис и либеро ползвах двойките и също бях доволна!


Напълно съм съгласна  Peace Аз от началото  ползвам Памперс  и съм много доволна. Пробвах и Либеро, но като се изпишка  и става един такъв надут  Thinking

# 25
  • плевен
  • Мнения: 644
Аз пък съм ЗА Памперс-още от раждането сме с него и няма проблем.А за напикаването и на мен 2-3 пъти ми се е случвало,мисля че не е причината в памперса

# 26
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Единицата на памперс са за бебета с тегло под нормата (новородени). Аз започнах с 2-ка направо. Колко кг е бебето. Вярно, че при момченцата е по различно, но аз никога не съм имала проблем с Памперс. С тях сме от раждането. Влязат ли кг-мите в диапазона на следващия размер, сменям номера.

# 27
  • Мнения: 168
Аз пък съм ЗА Памперс-още от раждането сме с него и няма проблем.А за напикаването и на мен 2-3 пъти ми се е случвало,мисля че не е причината в памперса
Peaceнапълно съм съгласна и ние сме така и не бих ги сменила Памперс доволна съм от тях

# 28
  • Мнения: 5
И аз ползвам Памперс ...не че понякога не пропускат..

# 29
  • Мнения: 1 447
Когато се роди малкия ми бяха казали винаги чурката да е нагоре.
Какво да ви кажа,редовно беше мокър  ooooh!.В началото си мислех,че е от
памперсите,но когато слагах чурката надолу видях,че не стоят така нещата.
Още ми се случва,ако не съм наместила правилно памперса.

Общи условия

Активация на акаунт