По- голям бюст без силикон- реалност или мечта ?

  • 28 114
  • 92
  •   1
Отговори
  • Мнения: 32
    Здравейте, мацки !
Днес в аптека Санита случайно попаднах на една брошурка, която рекламира препарат за естествено уголемяване на бюста. Казва се БЮСТ ПЛЮС.  Пише, че е изцяло на билкова основа, от растения, които са използвани от шамани и лечители години наред, че повлиява на хормоналния дисбаланс, който впрочем бил основната причина за малките, несъразмерно и недобре офоремени гърди, та дори помагал за облекчаване на ПМС. Ето това е сайта на продукта- http://bustplus-bg.info/
Зная, че звучи изкючително абсурдно и дори смешно, но все пак надеждата умира последна ... затова искам да попитам има ли някоя от вас, която го е пробвала, има ли ефект, има ли странични ефекти като напълняване например или смущения в цикъла, ако случайно бюстът се е уголемил, след спиране на приемането запазил ли се е ефектът ?

# 1
  • Мнения: 13 623
Това ако действаше, нали никой нямаше да си слага силикон!

# 2
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Айдеее .... голяма безработица ще настане сред хирурзите в областта  Crazy .

По темата: Чувам за пръв път, не съм ползвала продукта

# 3
  • Мнения: 2 229
Без да чета за какво точно става въпрос, ти отговарям - мечта! Peace

Е, на, една позната по време на прием на хормонални препарати (не противозачатъчни), й се беше увеличил бюстът с 1 номер, но след като ги спря, разбира се, си се върна в нормалното положение, ако не и по-малко.

Не си харчи парите за глупости! Hug

# 4
  • София
  • Мнения: 3 826
Дори и да има някакъв ефект, той ще бъде временен. Както при противозачатъчните, при някои момичета се получава подобен ефект, но щом прекратят приема, всичко се връща в изходно положение.
Не вярвам да са безобидни тези хапчета, иначе отдавна съм чела за тях, но никога не съм ги пробвала.

# 5
  • Мнения: 1 149
Чувам за пръв път-нещо не ми се хваща вяра newsm78

# 6
  • Мнения: 1 941
И моят отговор е мечта, при това непостижима. Сигурно могат да ти пораснат по - големи само ако се тъпчеш с някакви хормони. Чувала съм, че травеститите така правят...

# 7
  • Мнения: 830
Ей тези от "санита" ще изядът хляба на пластичните хирурзи  Laughing Laughing Laughing Аз лично не вярвам, ако имаш излишни пари пробвай, понякога от внушение стават чудеса  Wink

# 8
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Това което си показал не сьм го виждала,но тук вьрви една реклама на това
Казват ,че до 6 седмици бюста се увеличавал от 2 до 4 см....Но май трябва да се ползва постоянно,като го спреШ и ефекта изчезва.

# 9
  • Мнения: 239
Дори случайно да има ефект това нещо как ще регулираш големината?

# 10
  • Мнения: 2 388
Поредното "чудо". Laughing
Не вярвам в него.
При мен имаше ефект от хормони.

# 11
  • Перник
  • Мнения: 726
Чувам за първи път за такова нещо,но ако някоя от вас е използвала ще ми е интересно дали има ефект.  Peace

# 12
  • Мнения: 32
Оф, много ясно, че няма да ти изникнат цици като на фолк певица. И тая фраза със "Ако беше такаааа, пластичните хирурзи щяха да останат гладни" е СУУУПЕР изтъркана !!! Като имате пари, вървете да им помагате да не огладнеят, а тези които нямат ще продължат да търсят всевъзможни начини. Както какзах, не съм споменала че търся ефекта "Уаааллл", но ако има макар и малка възможност гърдите да станат по- сочни, да се стегнат, изравнят или уголемят с 3-4 см, защо не ?! Дори и това би било нещо! Именно затова пуснах темата, ако някой е ползвал продукта или нещо друго и е наблюдавал такъв резултат, моля нека спореди с нас, по- скромните момичета/ жени, тези които не се смеят по 30 мин, докато четат поста и продължават да вярват, че чудото може и да стане.. макар и наполовина !!!

# 13
  • Мнения: 2 388
...но ако има макар и малка възможност гърдите да станат по- сочни, да се стегнат, изравнят или уголемят с 3-4 см, защо не ?!

Има и понеже съм добра ще ти я споделя.
Направи си една диета за качване на кг. Опитай да постигнеш ефект поне 10 кг отгоре и ти гарантирам един номер по-голям сутиен.

# 14
  • Мнения: 32
ООО да, 10кг, ако тежах 40 нали ???  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 15
  • Мнения: 13 623
Има и още една възможност! Противозачатъчни. Аз не съм качила кг., но от чашка C сега съм D-Е

# 16
  • Мнения: 2 388
Има и още една възможност! Противозачатъчни. Аз не съм качила кг., но от чашка C сега съм D-Е

Честно казано смятам, че е е меко казано глупаво някой ( не визирам теб, защото не знам с каква цел ги пиеш ) да се тъпче с противозачатъчни с цел - уголемяване на гърдите.
Друг е въпроса, че в по-големият % от случаите, с гърдите растат и дупето и корема и всичко останало.

# 17
  • Мнения: 13 623
Ест., че не ги пия заради гърдите. Аз и преди си имах. Просто се получи този ефект.

# 18
  • Мнения: 166

Както какзах, не съм споменала че търся ефекта "Уаааллл", но ако има макар и малка възможност гърдите да станат по- сочни, да се стегнат, изравнят или уголемят с 3-4 см, защо не ?! Дори и това би било нещо!
fluffi,

Искаш нещо прекалено! Това, че пише че е само от билкови съставки са измислици. В БГ може да си пишеш всичко на етикета и никои не те контролира.
Освен че няма да има ефект от това, то и може да си докараш някакви здравословни проблеми.
 Ако нещо такова беше открито всички щяха да с големи цици. То това е както и с хапчетата за отслабване, ако имаха ефект, всички да сме фиданки.

# 19
  • Мнения: 10
И на мен ми пораснаха докато взимах противозачатъчни - Ясмин  Peace За съжаление наскоро ги спрях и сега гърдите ми ми липсват  Laughing

# 20
  • Мнения: 7 723
Блаженни са вярващите Crazy Joy

# 21
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
Има и още една възможност! Противозачатъчни. Аз не съм качила кг., но от чашка C сега съм D-Е
Не при всеки се получава  Crazy
Аз също не съм наддавала килограми, когато пиех противозачатъчни.

# 22
  • Мнения: 7 723
Има и още една възможност! Противозачатъчни. Аз не съм качила кг., но от чашка C сега съм D-Е
Да, ама пропорционално с чашките расте и номерът на бикините обикновено Crazy

# 23
  • София
  • Мнения: 3 826
Има и още една възможност! Противозачатъчни. Аз не съм качила кг., но от чашка C сега съм D-Е
Не при всеки се получава  Crazy

Да, при мен например не, изобщо не ми действат подобни неща като цяло. Сигурно конски дози са ми нужни...  Joy

# 24
  • Мнения: 13 623
Е, индивидуално е разбира се! Аз килограми не съм качила, но чашките определено Simple Smile Последният път пробвах сигурно 20 модела сутиени докато ми стане един

# 25
  • Мнения: 830
Има и още една възможност! Противозачатъчни. Аз не съм качила кг., но от чашка C сега съм D-Е
Подкрепям, възвръщам си формите от преди да родя, без това да се отразява на трътката ми!

# 26
  • Мнения: 32
Има и още една възможност! Противозачатъчни. Аз не съм качила кг., но от чашка C сега съм D-Е
Подкрепям, възвръщам си формите от преди да родя, без това да се отразява на трътката ми!

Е, какво да кажа, освен- блажени да сте Simple Smile Браво на вас Simple Smile

# 27
  • Parsberg
  • Мнения: 435
аз също знам че от противозачатъчни се уголемява бюста но не знам точно от кои .Аз също съм взимала но няма голям ефект може да не съм попаднала на точните.Вие какви сте вземали

# 28
  • Мнения: 13 623
Aз пия Ясмин

# 29
  • Мнения: 556
Тя темата стана - "Какъв е ефекта на противозачатъчните върху бюста"

# 30
  • Мнения: 7 723
А Бени кво пие?
 Thinking

# 31
  • Мнения: 504
Абе може и да има ефект от хапчетата, но най- вероятно само докато ги пиеш. Преди години пих една течност, продаваща се в някакъв блок в Люлин, като бях студентка и си кътках парички от закуски, за да я купя. Е, ефект 0 е меко казано. Билкова беше и тя. Някои растения съдържат фитохормони. Но ефектът им е слаб и краткотраен.

# 32
  • Мнения: 372
По-скоро е мечта Wink
Въпросния препарат не съм го използвала - и не бих... Naughty
Доколкото знам, бирената мая и бозата също могат евентуално да подобрят положението. Друго достъпно разрешение на проблема е сутиен на Reflections или Wonderbra  Simple Smile

# 33
  • Мнения: 1 222
    Здравейте, мацки !
Днес в аптека Санита случайно попаднах на една брошурка, която рекламира препарат за естествено уголемяване на бюста. Казва се БЮСТ ПЛЮС.  Пише, че е изцяло на билкова основа, от растения, които са използвани от шамани и лечители години наред, че повлиява на хормоналния дисбаланс, който впрочем бил основната причина за малките, несъразмерно и недобре офоремени гърди, та дори помагал за облекчаване на ПМС. Ето това е сайта на продукта- http://bustplus-bg.info/
Зная, че звучи изкючително абсурдно и дори смешно, но все пак надеждата умира последна ... затова искам да попитам има ли някоя от вас, която го е пробвала, има ли ефект, има ли странични ефекти като напълняване например или смущения в цикъла, ако случайно бюстът се е уголемил, след спиране на приемането запазил ли се е ефектът ?
и аз съм чел, даже и с доказателства, но не ми се вярва. За бюст и устни. Става въпрос на въздействие на мастни клетки в тези области, точно обратното при антицелулитните. Но в тези 2 области не се получава целулит, и те така. Ама афиф, според мен.

# 34
  • Мнения: 830
Регулон, ама това, че при мен се получава увеличаване на бюста не значи, че при други ще действа така. Всичко е много относително и донякъде генетично заложено, аз си имах цици и преди това 70 C-D сега просто си връщам формите Wink

# 35
  • Мнения: 81
По-скоро мечта.
Можеш да увеличиш мастната тъкан,като качиш килограми(не на мускулна маса,а на сланинки чрез мазен чипс Laughing) или пък на хормонална основа да получиш издуване на жлезистите тъкани,което пък е нетрайно.
Големината на бюстта е следствие от процента и разпределението на мастната тъкан по тялото,наследствеността(големината на жлезата),еластичността на гръдната мускулатура...

Както и да е,аз не бих пила произволни лекарства,дори и от билки.

# 36
  • Мнения: 2 388

А на Монахинята и се увеличиха и то доста от Диане. Simple Smile

# 37
  • Мнения: 7 723
А как`ви Руска кат не ще да рискува с противозачатъчни?
(възрастна съм вече...може и брада да ми поникне)
какви вълшебни хапчета да си купи? newsm78

# 38
  • Мнения: 2 388
какви вълшебни хапчета да си купи? newsm78

От тези, които са с дозировка 2 х 350 Laughing

# 39
  • Мнения: 7 723
какви вълшебни хапчета да си купи? newsm78

От тези, които са с дозировка 2 х 350 Laughing
А някъде дават ли ги на прЕмоция? Whistling

# 40
  • Мнения: 87
...но ако има макар и малка възможност гърдите да станат по- сочни, да се стегнат, изравнят или уголемят с 3-4 см, защо не ?!

Има и понеже съм добра ще ти я споделя.
Направи си една диета за качване на кг. Опитай да постигнеш ефект поне 10 кг отгоре и ти гарантирам един номер по-голям сутиен.



Уф, само ако може и някой да ми каже как тези 10 кг. да ги сложа в бюста, а не в дупето. Това ми напомня за един виц - как отслабвали жените - първо на акъл, на второ място откъм гърдите и на трето никъде, където трябва. Та ме е страх да не се получи и с тези 10 кг така  Laughing

# 41
  • Мнения: 1 645
...но ако има макар и малка възможност гърдите да станат по- сочни, да се стегнат, изравнят или уголемят с 3-4 см, защо не ?!

Има и понеже съм добра ще ти я споделя.
Направи си една диета за качване на кг. Опитай да постигнеш ефект поне 10 кг отгоре и ти гарантирам един номер по-голям сутиен.



Уф, само ако може и някой да ми каже как тези 10 кг. да ги сложа в бюста, а не в дупето. Това ми напомня за един виц - как отслабвали жените - първо на акъл, на второ място откъм гърдите и на трето никъде, където трябва. Та ме е страх да не се получи и с тези 10 кг така  Laughing

А мен ме подсети за друг...как една жена си търкала тоалетна хартия между гърдите щото разбираш ли виж как действало на задните части Laughing Laughing Laughing
По въпроса...позната си взе едни таблетки Брест-гроу и от тях наистина и се затвърдиха, поповдигнаха,стегнаха и леко набъбнаха Crazy хубава работа,но ги пи доста време,но като ги спря започнаха да си връщат предишния вид и тя пак ги почна...но май пак се отказа щото струват 50 евро на месец.Заслужава си каза,има ефект...даже много добър но и 50 евро на месец не са малко!!! Аз лично не бих давала по 50 евро на месец за подобни хапчета...но всеки си решава Peace

# 42
Най-лесния вариянт - сутиен с подплънки...  Party

# 43
  • Мнения: 13 623
То ако ще дава човек 50 евро на месец, направо да спести за операция Simple Smile

# 44
  • Мнения: 10
Ако можех да си го позволя, и толкова ми се искаше да си уголемя бюста, бих предпочела хапчета пред операции, стига разбира се да е сигурно, че от хапчетата няма негативни последствия  Peace Някакси идеята да ме режат и да ми слагат гадости в тялото не ми харесва  Stop

# 45
  • Мнения: 13 623
Хапчетата пак си ги слагаш в тялото

# 46
  • Мнения: 7 723
....Уф, само ако може и някой да ми каже как тези 10 кг. да ги сложа в бюста, а не в дупето. ====
Има една процедура- липосклуптура се казва, в която правят точно това-
изсмукват мастната тъкан от задните части и ги инжектират в бюста.
Не е много скъпо, ама не знам колко е трайно... Confused

# 47
  • Мнения: 830
А как`ви Руска кат не ще да рискува с противозачатъчни?
(възрастна съм вече...може и брада да ми поникне)
какви вълшебни хапчета да си купи? newsm78
Хапчета до 35години, после са опасни.

# 48
  • Мнения: 63
При мен също от противозачатъчните бюста ми значително се уголеми Crazy но скоро ги спирам  Rolling Eyes мисля тези дни да си поръчам едни хапчета-водят се хранителна добавка за увеличаване на бюста, не са никак евтини, но дано имат ефект Rolling Eyes Heart Eyes  bouquet

# 49
  • Варна
  • Мнения: 535
А от Ясмин....ясно че добре действа на бюста, но някакви други странични действия да сте наблюдавали?

# 50
  • Мнения: 830
А от Ясмин....ясно че добре действа на бюста, но някакви други странични действия да сте наблюдавали?
Да, правиш секс и не можеш да забременееш  Joy  Hug

# 51
  • Варна
  • Мнения: 535
А от Ясмин....ясно че добре действа на бюста, но някакви други странични действия да сте наблюдавали?
Да, правиш секс и не можеш да забременееш  Joy  Hug
Хм, дали това е толкова сигурно  Mr. Green   Mr. Green  Mr. Green
Питам за някакво окосмяване, нарастване на номера на дънките.....такива неща

# 52
  • София
  • Мнения: 1 220
Аз знам един метод за уголемяване на бюста без силикон, казва се бременност, но той е временен  Wink... С противозачатъчни и добавки, както и кремчета, ако имат ефект той също не е траен.
Ако искаш голяма бюст трайно си трябва силикон, това е истината за съжаление  Wink

# 53
  • Мнения: 1 629
В един китайски магазин бях видяла маска за уголемяване на бюста и едни мацки до мен си купуваха на поразия Mr. Green ако някой има сведения да споделя Mr. Green

# 54
  • Мнения: 1 645
Пия Микрогинон 30 и са единствените които ми действат добре без странични ефекти но не ми растат от тях Laughing
Не бих ги сменила подлагайки се на риска покрай големите цици да се появи и някой нежелателен ефект.
Сега като се замисля съм пила Диане и се позакръглих приятно в горната и долната част,казвам приятно Wink токгава можех да използвам 5-10 килограма в плюс. Но не ми действаха добре на организма затова минах на други.
Пластична операция не бих си направила нито пък бих дала пари за хапчета.Всеки път като се замисля ми идват хиляди страхотни идеи какво друго мога да направя с тези пари и живота приема други очертания Peace
Както някой писа купувам си последния моден писък в сутиените и откривам че положението не е толкова плачевно...като под плачевно държа да отбележа за повечето жени (90%) се подразбира преувеличено,защото суетата ,несигурноста и ниското самочувствие загрозяват картинката...и изглеждаме като карикатура в огледалото.
С малко усилие всичко може да придобие по приятен и поносим характер,няма "няма". Няма грозни жени има жени които ги мързи Mr. Green
И най важното да обичаме себе си и своето тяло и да превръщаме вседки дефект в ефект !!!

Айдееее,аз се разписах нещо Embarassed

# 55
  • Мнения: 1 645
В един китайски магазин бях видяла маска за уголемяване на бюста и едни мацки до мен си купуваха на поразия Mr. Green ако някой има сведения да споделя Mr. Green

Ти китайка с големи цици виждала ли си Laughing Laughing Laughing
Това в кръга на шегата разбира се...

# 56
  • Мнения: 1 629
В един китайски магазин бях видяла маска за уголемяване на бюста и едни мацки до мен си купуваха на поразия Mr. Green ако някой има сведения да споделя Mr. Green

Ти китайка с големи цици виждала ли си Laughing Laughing Laughing
Това в кръга на шегата разбира се...
ми не ама маските им вървяха като топъл хляб  Laughing може би скоро ще видим  Joy

# 57
# 58
  • Мнения: 10
А от Ясмин....ясно че добре действа на бюста, но някакви други странични действия да сте наблюдавали?

При мен имаше само положителни ефекти - по-рядко ми се омазняваше косата, даже май и лицето ми се поизчисти откъм пъпки. Не мисля, че съм напълняла от тях, ако съм то трябва да е било в рамките на 1-2 килограма щом не съм забелязала.

# 59
  • Мнения: 13 623
А от Ясмин....ясно че добре действа на бюста, но някакви други странични действия да сте наблюдавали?
Нито един страничен ефект! Само положителни! Но за всеки е различно

# 60
  • Мнения: 7 723
В един китайски магазин бях видяла маска за уголемяване на бюста и едни мацки до мен си купуваха на поразия Mr. Green ако някой има сведения да споделя Mr. Green

Ти китайка с големи цици виждала ли си Laughing Laughing Laughing
Това в кръга на шегата разбира се...
ми не ама маските им вървяха като топъл хляб  Laughing може би скоро ще видим  Joy
...то всичко в магазините за левче върви кат топъл хляб Whistling
И не, със сигурност няма да видим Mr. Green Joy Joy Joy

# 61
  • Мнения: 830
Тази тема става все по-интересна  Mr. Green

# 62
  • Мнения: 5 647
Абе аз чух, че от мачкане се уголемявали. Ако мъжете ви не ви стигат- хванете си любовник.  Joy

# 63
  • Мнения: 7 723
Абе аз чух, че от мачкане се уголемявали. Ако мъжете ви не ви стигат- хванете си любовник.  Joy
Че за кво ми е любовник, да ми мачка циците? ooooh!
...и как да си го хвана с тези цици? Crossing Arms Joy

# 64
  • Мнения: 451
Никви хапчета, само бозЪ.
Е,да - и мачкане. Mr. Green

# 65
  • Мнения: 830
Как мачкане бе, това да не е тесто, че да го мачкат   Mr. Green Само нежни ласки за моите цици, те имат нужда от любов  Joy
пп. а от бозата със сигурност ще ви порасне дупарата  Whistling

# 66
  • Мнения: 5 647
Абе аз чух, че от мачкане се уголемявали. Ако мъжете ви не ви стигат- хванете си любовник.  Joy
Че за кво ми е любовник, да ми мачка циците? ooooh!
...и как да си го хвана с тези цици? Crossing Arms Joy

Ако искаш бре, казах, "ако мъжете ви не ви стигат".

# 67
  • Мнения: 32
хаахахахахаха и аз съм го чувала това с мачкането, даже съм гледала едно клипче във vbox където правеха масаж на гърдите на една мацка и след масажа наистина имаше видим ефект, но предполагам след това бързо преминава Sad
Относно противозачатъчните, ясно е че при всеки ефекта е различен, но искам да попитам забелязват ли се други странични ефекти като напълняване, окосмяване (напр. мустаци) или нещо подобно, тъй като съм чувала (даже със сигурност знам, че едно момиче напълня от някакви хапчета) че понеже самите хапчета са хормонали и могат да предизвикат различни ефекти. Имам и един друг въпрос, който не е точно по темата, но до сега никога не съм пила противозачатъчни и ми е интересно, ако момичето взима хапчета, абсолютно сигурно ли е предпазването, смисъл такъв, дори ако момчето еякулира вътре в нея независимо на кой ден от цикъла, пак ли нищо няма да стане  Thinking
П.П. Намерих клипчето с мачкането, но за съжаление сега като го гледам ми се струва, че където показват жената "преди" е замазано на гърдите й да изглежда все едно, че са малки. Ето го - http://www.vbox7.com/play:03b3aafd

# 68
  • Пловдив
  • Мнения: 2 492

А на Монахинята и се увеличиха и то доста от Диане. Simple Smile

И на мен ми се увеличиха от Диане. Ама ми се увеличи и талия, и дупе.

# 69
  • Мнения: 1
Преди около 1 год взех и пих хмелови шишарки и мога да ви кажа 4е има ефект,е не са станали като на фолк певиците ама има резултат. Пробайте и ще видите

# 70
  • Мнения: 32
Преди около 1 год взех и пих хмелови шишарки и мога да ви кажа 4е има ефект,е не са станали като на фолк певиците ама има резултат. Пробайте и ще видите

В една подобна тема тук, четох, че при една мацка е имало ефект от тези хмелови шишарки, но след като спряла- спаднали. Въпросът ми е след като спаднат в предишното си положение ли се връщат или е възможно да се поотпуснат и да станат по- гадни даже и от преди Sad ???

# 71
  • Мнения: 97
Каква е точната рецепта с хмеловите шишарки?

# 72
  • Мнения: 73
Пак глупости чета newsm78.Хапчета...мачкане..шишарки... Stop
Която иска хубав бюст-при хирурга!
Както казва един известен пластичен хирург-Хубав бюст или естествен?Изборът е ваш! Hug

# 73
  • Мнения: 630
и аз съм чел, даже и с доказателства, но не ми се вярва. За бюст и устни. Става въпрос на въздействие на мастни клетки в тези области, точно обратното при антицелулитните. Но в тези 2 области не се получава целулит, и те така. Ама афиф, според мен.
CI,  Hug, ти хвърли ли едно око на състава, който е посочен? Верно, че са само билки, но може да не е посочен в сайта пълния състав. Мислиш ли, че може да е повече опасно, отколкото полезно?  Simple Smile

Разглеждам този сайт на бюст плюс и никъде не виждам да е посочено за колко време стига една опаковка. Някой да е запознат?...И в крайна сметка някоя от вас да се е решила да го пробва и да сподели лични впечатления, че аман само от рекламни лозунги.
Аз досега не съм ползвала такъв продукт, но сега съм навита да опитам. След раждането и кърменето, положението е плачевно., а ме е страх от операция. А и искам да родя още едно детенце и тогава силиконЯ. Дотогава ако мога да подложа с нещо "природно"... Grinning

PS По повод коментарите за пластичната хирургия искам да вметна още нещо. Момичета, невъзможно е да няма открити натурални продукти с подобно действие. Въпросът е дали ще бъдат допуснати до пазара, както и откритите препарати за борба с рака, които не виждат бял свят, защото това означава да бъде съсипана една глобална машина за пари. Преди да се решим да легнем под ножа, не пречи да опитаме и нещо друго. Това е поне моето мнение.
Очаквам отзиви за бюст плюс Simple Smile

Последна редакция: чт, 19 мар 2009, 09:08 от kremi_s

# 74
  • Мнения: 10
Пак глупости чета newsm78.Хапчета...мачкане..шишарки... Stop
Която иска хубав бюст-при хирурга!
Както казва един известен пластичен хирург-Хубав бюст или естествен?Изборът е ваш! Hug


Ами има си хас пластичният хирург да каже да си ходим естествени  Joy Силиконът си личи отдалеч, и на много хора не им харесва, вЕрвай ми.

# 75
  • Пловдив
  • Мнения: 2 492
Каква е точната рецепта с хмеловите шишарки?

И аз искам да знам   Laughing

# 76
  • Пловдив
  • Мнения: 2 492
Намерих предна такава тема, споменава се за въпросните шишарки:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=153061.440

И това също намерих:

Хмел за бюста

Хмелът съдържа естроген, който стимулира делението на клетките. Така кожата се зарежда с повече енергия. Хмелът овлажнява и действа противовъзпалително.
Необходими са:
30г. шишарки от хмел
200мл. дестилирана вода
30мл. 50%-ов спирт
40мл. розова вода

Слагат се хмеловите шишарки да врят в дестилираната вода около 10-15 мин. Прецежда се за да се отдели течността. Когато се отдели се смесва с розовата вода и спирта. Излива се в шише и се държи на хладно. Всеки ден след баня с капкомер, например, върху гърдите се капват няколко капки и се разнасят с леки кръгови движения. А след това се слага крем или лосион.

Ето и малко упражнения за красив бюст:

1. Застава се идеално изправена със стегнат таз. Ръцете се изпъват назад и дланите се преплитат. Главата се навежда назад и ръцете се повдигат нагоре, колкото е възможно. 10-15 повторения.
2. Ръцете са сгънети пред гърдите, лактите сочат встрани. Дланите се допират и се натискат една в друга няколко секунди. 3 пъти по 10 повторения(дневно)
3. Ляга се по корем на пода. Краката са свити в коленете. Глезените се хващат и краката започват да се теглят нагоре и напред.5 повторения.

# 77
  • Мнения: 32
Разглеждам този сайт на бюст плюс и никъде не виждам да е посочено за колко време стига една опаковка. Някой да е запознат?

Пише, че капсулите стигат за 1 месец, а капките за около 20 дни.

# 78
  • Мнения: 73
Кукумявка,който ти казва,че не харесва силиконов бюст те лъже.Особенно мъжете!А това как стоят...можеш да видиш снимката ми.Макар,че съм с по 400 кубика,ми стоят прекалено естественно.Това е така,защото съм под мускулно.Ама какво да обяснявам...Явно на някои хора им е набито в главата,че естественият бюст е по секси и желан от силиконовият,нищо ,че е мек и увиснал... Laughing Laughing Laughing
п.п.Не се заяждам,а обяснявам.Все пак въпрос на избор и на първо място на средства.

# 79
  • Мнения: 32
Кукумявка,който ти казва,че не харесва силиконов бюст те лъже.Особенно мъжете!А това как стоят...можеш да видиш снимката ми.Макар,че съм с по 400 кубика,ми стоят прекалено естественно.Това е така,защото съм под мускулно.Ама какво да обяснявам...Явно на някои хора им е набито в главата,че естественият бюст е по секси и желан от силиконовият,нищо ,че е мек и увиснал... Laughing Laughing Laughing
п.п.Не се заяждам,а обяснявам.Все пак въпрос на избор и на първо място на средства.


Виж, ако на теб ти е бил мек и увиснал това е друг въпрос, но има много жени/момичета, които си имат страхотни стегнати гърди ... и за да е секси бюста изобщо не е задължително да бъде огормен и натрапващ се, напротив ! Малките, но стегнати гърди са много секси и елегантни. А това за мъжете, държа да кажа, че не е вярно, да може би няма мъж, на който да не му правят впечатление големите гърди, но само до тук! Не всички мъже са еднакви. Всеки има различни фетиши, харесва и се възбужда от различни неща.

# 80
  • Мнения: 73
 StopАааа,тук не позна.Спортистка съм от 20 г и в никакъв случай не са ми били увиснали и меки...Нито циците,нито задника.Аз ги увеличих защото аз искам ,а и мога да си го позволя.
Относно какви жени харесват мъжете,това е много дълга тема.За всеки влак си има''пътници''. Важното е на какво ниво са пътниците.
Ти като си харесваш гърдите или по твое мнение щом мъжете харесват малки гърди-защо питаш за разни методи на уголемяване?Ама стой си така!Така ще си по секси и желана!А ние работодателките на пласт.хирурзи само ще ни гледат мъжете,а ние ще стоим''на сухо''... Laughing Laughingзащото никой не ни харесва,защото сме страстоубийки и т.н.
Сега сериозно.Хапчета и всякакти отвари и мазила не могат да увеличат бюста.Единственно хапчета с женски хормони могат и това е така защото се напълнява навсякаде.Всички знаем,че гърдите са мастна тъкан.Когато се качва се качва навсякъде включително и на цици.
Тия реклами за бързо отслабване,цилулит и увеличаване на бюста удрят точно болното място на много дами.И те естественно вярват и купуват....
Бях преди време гост в телевизията в едно спортно предаване.Зрители ми задаваха разни въпроси в ефир и аз отговарях.Повечето от въпросите бяха-отслабва ли се с едикой си препарат?Ами с този колан с вибрациите сваля ли се дупе и корем?Все въпроси от рекламите....Да се чудя как да отговарям.Защото като специалист съм на ясно за какво става въпрос.Все пак си е бизнес и потребителя решава кое ще избере.
За това която иска да си маже циците с отвара от шишарки или с други там работи да го прави и да си вярва.Аз спирам дискусията защото със злобата не мога да се преборя.Прекалено позитивен човек съм.Успех и чакам'' резултат'' Laughing LaughingИскам да видя тема:Бюста ми порасна в резултат на хмеловите шишарки. Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 81
  • Мнения: 630
Не съм видяла досега тема във форума, в която да не се стигне до разменяне на любезности. Като дама от отбора на малоцицестите  Joy трябва да кажа, че аз лично не съм против пластичната хирургия. Валента, хубави цици си си купила. Лошо няма. Но съм сигурна, че изказването ти нямаше да е съвсем същото, преди да ти ги направят Хората имат склонност да забравят.
Кой ще се реже и кой ще се маже със шишарки и ще слуша вълшебни sms си е право на личен избор и решение. Аз мисля, че тази тема е направена, за да се обсъдят вариантите преди скалпела. Много по- ползотворно ще е ако се придържаме към това.
Все пак надеждата умира последна. Когато и тя умре идва скалпела, и тогава  bombs Дано всяка от нас намери най- доброто решение за себе си  Hug

# 82
  • плевен
  • Мнения: 1 249
Моят бюст е малък, но си го харесвам и не бих се подложила на излишни оперативни интервенции.
Само искам да кажа на Валента ,че не всички знаем че гърдите са мастна тъкан.Аз знам че са жлези,което далеч не е равно на мастна тъкан.

# 83
  • Мнения: 1 645
хахахахахахахахаха  Laughing Laughing Laughing

Успяхте да ме разсмеете пак рано рано. Темата наистина започна да става много интересна и я виждам след време като всички останали като надмине 15 страници да се пуска номер 2,номер 3,номер 4...
Отвара от шишарки Mr. Green
Ами не съм против пластичната хирургия.Който квото си няма нека си го купи щом има възможност...и ако това ще го удовлетвори.
Аз вече се изказах по въпроса.С 4000 евро (някъде май се спомена тази цена,нямам идея имак колко струват чифт цици) бих отишла на ваканция някъде на супер място.А и самата идея да ме режат не ми харесва някак си Thinking
И разбира се ще има две групи-тези със силиконовите ще издигат лозунги "да на силикона" а останалите "да живее майката природа"...няма да има консенсус Mr. Green

# 84
  • Мнения: X
И аз съм от отбора на тези с малките, скоро се замислих за силикона, но като мислих и стигнах до някои въпроси, да речем сега имам възможност и го сложа, след няколко години, когато се наложи да се маха или подменя ако нямам средства какво ще стане с мен?! а все пак не е доживотен силикона.Ами ако се появят странични ефекти след това? и още хиляди въпроси... не знам, мисля, че може би е по - добре с малки , отколкото с някакви разрези,белези и други подобни в следствие на махнат силикон или проблеми от него.Мисля,че той е за хора с неограничени възможности, но за по-обикновените хора е по-добре без него.Той е като една скъпа нова кола, ако нямаш пари за големите и разходи след това, не си заслужава да събираш и да се лишаваш за да я имаш Wink

# 85
  • Мнения: 9
аз и в друга тема писах, че моя позната имаше проблеми с месечния цикъл от хапчета за оголемяване на бюста. питах и лекари. не ставало без хормони в тях, а това е повече от опасно.

# 86
  • Мнения: 11
Има хапчета за по-голям бюст.....предполагам са върла химия кипяща от хормони....Който иска да се тъпче с хапчета цял живот  за някви си цици и да си съсипва здравето ,да си ги закупи...
На мен гърдите ми се увеличиха двойно от противозачатъчни и всички ме питаха дали са изкуствени,но ги пих по рецепта ,а не заради ефекта цици......
Сега са ми малки,но не са увиснали,което за мен е много по-важно!Пък и не мога да си представя да разнасям балони целодневно-ще ме заболи гърба.А и мъжът ми харесва малки гърди и тук съм  с късмет....не харесва силикон-много е твърд...

По темата- това с естествените съставки е пълна простотия...Да,хмелът повишава естрогена,ама ако го имате в повече няма да ви пораснат само гърдите, а и корема и задника -местата ,които се разрастват при жените- също както се разрастват шкембетата на мъжете ,които пият бира! Shocked
Ако тези треви имаха ефект ,досега всички жени да са опасли всичките треви и да са изгризали всички шишарки и жълади!Търговците на подобни продукти използват и разчитат на вечното желание на жените да имат по-голям бюст и ако може това да не е постигнато с хирургична интервенция,а медикамент, а пък ако този медикамент е натурален, ама съвсем естествен и няма никакви странични ефекти,че даже пък и сваляме кила докато качваме в бюста........направо удрят джакпот!

Накратко,за същия ефект ви препоръчвам да си пиете бозата редовно..... Laughing Поне не е скъпа....

# 87
  • Мнения: 375
САмо боза никакъв силикон! Joy

# 88
  • София
  • Мнения: 2 044
А и мъжът ми харесва малки гърди и тук съм  с късмет....не харесва силикон-много е твърд...


#Crazy #Crazy #CrazyТова че е твърд направо ме разби JoyТова той ли ти го каза?Хич не са ми твърди,ако човек не знае никога не би предположил че съм със силикон,супер естествена форма и хич ,ама хич не са твърди Peace

# 89
  • София
  • Мнения: 2 044
Цитат на: кукумяфка link=topic=380252.msg10577742#msg10577742 date=1237452722

[/quote

Силиконът си личи отдалеч, и на много хора не им харесва, вЕрвай ми.
Да личи си на фолк певиците и на селянките събирали сто години парички и като си сложат искат точно този ефект -да си личи от сто километра че са със силикон Mr. GreenАко е с мярка няма как да разбереш

# 90
  • Мнения: 830
Ей, пак изровихте тази тема от нафталина Mr. Green

Гледам новото е шишарки от хмел Laughing а някой да е пробвал чудодейната отвара?! Crazy

# 91
  • Мнения: 11
А и мъжът ми харесва малки гърди и тук съм  с късмет....не харесва силикон-много е твърд...


#Crazy #Crazy #CrazyТова че е твърд направо ме разби JoyТова той ли ти го каза?Хич не са ми твърди,ако човек не знае никога не би предположил че съм със силикон,супер естествена форма и хич ,ама хич не са твърди Peace

Скъпа, няма нужда ТОЙ да ми го казва.....Пипала съм достатъчно цици- естествени и изкуствени.Най-пресен пример е една обща позната ,която има силикон и стои супер естествено и красиво....правен е при добър доктор,както тя сподели и си личи.Но и двамата сме ги пипали доста пъти и.....просто не е същото...много са напрегнати и са си твърди или поне по-твърди от обикновените....няма как да е същото.Да,той ми сподели,че не харесва как се усещат гърдите и ,но също ми е казвал ,че е имал приятелка със силикон само в едната гърда и по нищо не е разбрал.....Изглежда има и такива попадения...ама ако трябва да ги търсиш къде ще му излезе края...
Смея да твърдя ,че са твърди ,защото съм пипала ,а и съм била свидетел на "злополука" с цици  Laughing В  дискотека едно момиче го блъснаха със силиконова цица в окото  ooooh! Ей,такова синьо и подуто око не бях виждала....направо си беше страшно!Малко ми е трудно да си представя аз да причиня такава травма- по-скоро мен ще ме заболи!
Това,че твоите са най-хубавите...еми честито!Не те познавам,не съм говорила за теб или гърдите ти,споделих мнение изведено от моя опит,споделих мнение на близък човек и не си мисли ,че този човек ще ме лъже за подобни глупости....
Да,бих си сложила ,когато остарея и ми овиснат......тогава кой знае какъв акъл ще ми дойде.Но сега,само заради обем...няма начин!

# 92
  • София
  • Мнения: 2 044

Това,че твоите са най-хубавите...еми честито!
ShockedЕ това пък къде го прочете, че не ми е ясно??????????????Смея да твърдя ,че са твърди ,защото съм пипала ,а и съм била свидетел на "злополука" с цици  Laughing В  дискотека едно момиче го блъснаха със силиконова цица в окото  ooooh! Ей,такова синьо и подуто око не бях виждала....направо си беше страшно #CrazyТова направо е без коментар hahaha JoyКви са тия цици,какво е това чудо?

Общи условия

Активация на акаунт