Гноен отит

  • 2 552
  • 6
  •   1
Отговори
  • във фурната
  • Мнения: 596
Здравейте!Преди 10 дни изкарах гнойна ангина и като усложнение се сдобих с гноен отит на дясното ухо.Тече 3 дни,после спря.Вчера лекаря го почисти.Изписа ми капки.Антибиотик пия вече 10 дни.Ухото ми е заглъхнало и имам чувството,че слухът ми е намален.Кога да очаквам подобрение?Пия и противоалергично лекарство за отбъбване на лигавицата,но няма особен ефект засега.

# 1
  • София
  • Мнения: 8 348
не искам да те отчайвам, но след един безкрайно дълго запушен нос,  и аз се оказах със заглъхнало ухо
пооправих се, но си седи така вече две години
свикваш и не пречи, според изследвания, слуха ми си бил наред
дразнещо е, но не кънти толкова като в началото
специалистите с нищо не ми помогнаха

дано при теб се оправят нещата

Последна редакция: нд, 15 мар 2009, 09:51 от possessed

# 2
  • във фурната
  • Мнения: 596
Стига бе,искаш да кажеш,че ще си остана така завинаги?!Имам чувството,че ухото ми е пълно с вода и е супер дразнещо,направо полудявам.

# 3
  • София
  • Мнения: 8 348
е да се надяваме че няма

а и както казах, при мен заглъхването намаля доста, та не пречи особено

# 4
  • Мнения: 54
Да не ви стряскам ,но това с което сте се сдобили е много опасно!Има тема за проф. Едрев - УНГ спец . в Транспортна б-ца , ако заглъхването не премине идете на платен прием там ! Ще ви обясня! Преди години синът ми направи отит след ангина - пи 3 антибиотика в продължение на 21 дена. Доктора му го прегледа и каза , че всичко е минало и е наред .Да ,ама НЕ!Просто лекарите извън специализираните клиники не разполагат с техника необходима за прегледа!

# 5
  • Мнения: 24 467
След прекаран грип вече трети ден имам болезнен отит. Отшумява, ухото ми е заглъхнало, макар и болката да не се усеща, което е нормално, след проведеното лечение с капки и възпалението.
Това не ми е за първи път. Като дете съм страдала ежегодно от това.
Да споделя, че най- много ми помагаше затоплянето, правех го с ел. възглавничка, а сега с такова одеало. Сноши се затоплих добре и тази сутрин, след яка прозявка, се отпуши. Препоръчва се затопляне в здравната енциклопедия, която имам у нас също, но е и изпробвано с години.

# 6
  • Мнения: 141
Здравейте!Преди 10 дни изкарах гнойна ангина и като усложнение се сдобих с гноен отит на дясното ухо.Тече 3 дни,после спря.Вчера лекаря го почисти.Изписа ми капки.Антибиотик пия вече 10 дни.Ухото ми е заглъхнало и имам чувството,че слухът ми е намален.Кога да очаквам подобрение?Пия и противоалергично лекарство за отбъбване на лигавицата,но няма особен ефект засега.

Като спреш с капките, ще премине след 2-3 дни заглъхването. Но си слагай капки колкото време са ти казали.

Общи условия

Активация на акаунт