Харесвате ли името Калояна?

  • 5 305
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 44 028
Не, за мен Калоян си е мъжко име, а това ми седи изкуствено и прекалено измислено....

# 16
  • Мнения: 4 555
Изобщо не ми харесва. Звучи ми грубо, все едно тази Калояна е някое мощно женище.

Някои мъжки имена са много неподходящи в женски вариант. Калояна, Стояна, Драгана и т.н.

Между другото, Кристияна също не ми харесва като женски варинат на Кристиян. И то ми звучи също така грубо и недодялано.

# 17
Супер е .Повече ми харесва от Калоян.За галено може и Кали

 newsm10

 

# 18
  • София
  • Мнения: 4 587
Не ми харесва. Калина ми звучи доста по-добре. Peace

# 19
  • Мнения: 9 429
Не,не ми харесва.Когато бях бременна и трябваше да избирам име на бебка и на мен ми минаваха през ума подобни имена.В крайна сметка избора си е твой,защото както ме посъветваха много майки,това дете ще си носи името цял живот.

# 20
  • Мнения: 3 804
Не ми харесва-много грубо звучи Peace

В една друга тема беше споменато името Кая-по нежно звучи.

# 21
  • Мнения: 39
Супер е .Повече ми харесва от Калоян.За галено може и Кали

 newsm10

 

На мен определено ми харесва още повече че не е често срещано име
Аз по дет. площадки като викна Марти и поне пет деца се обръщат но си го кръстих така защото от самото начало си знаех че ще е Мартин или съответно Мартина ако беше момиче - в чест на човек който си заслужава да си кръстя детето на него и когото обичам безкрайно много.Радвам се че мъжът ми ме подкрепи и хареса името което съм избрала все пак и за неговото дете

# 22
И на мен ми харесва.


 

# 23
# 24
  • Мнения: 1 768
Хубаво е,различно и интересно. Peace

# 25
  • Мнения: 24
И на мен ми допада много името Калояна, звучи красиво  Simple Smile

# 26
  • София
  • Мнения: 2 004
Изобщо не ми харесва. Звучи ми грубо, все едно тази Калояна е някое мощно женище.

Някои мъжки имена са много неподходящи в женски вариант.
Peace

# 27
  • Мнения: 1 364
Калоян много ми харесва...но Калояна, не ми звучи добре.

# 28
  • Мнения: 2
Калояна-интересно  не съм се сещала за него,но ми харесва.А Калоян не го одобрявам защото не ми харесват кратките му форми и обръщения.Имаме племеница кръстена Огняна-хубаво е.

# 29
  • Мнения: 3 016
Възприемам го повече в мъжкия  вариант -Калоян, но за момиче не.

Общи условия

Активация на акаунт