Пролетта идва, а юнското човече не спира да рита - Тема № 42

  • 14 855
  • 286
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 57
dari_sari, честита рожденичка! Да ти е жива и здрава!

Франческа, радвам се, че хубавицата е оздравяла!

Аз от три дни чета, чета... сега ще ходя да гледам и покупките. Изпуснах хубавото време, днес само готвих и помагах в къщи, но нещо не мога вече да издържам. Корема ми е ужасно голям, напред и плътен, така тежи, кръста ми се изкриви Sad к`во ще правя три месеца още  newsm78

JenistHug за темата!

Марведа ми се губи... а видях те - четеш в момента  Simple Smile

# 16
  • София
  • Мнения: 6
Здравейте, и от мен   newsm68:- Хоп в новата темичка!

# 17
  • Мнения: 6
Момичета, благодаря ви за пожеланията!Много сте мили!
Франческа, радвам се че Кати е по-добре. Сега пак има някакъв грип с много висока температура, така, че пазете се.

# 18
  • София
  • Мнения: 32
Jenist, мерси за темичката!

gmarinova, ей ме на Laughing Последната седмица и мен ме хвана грипа с болки в гърлото и след това кашлица.. Прибягнах основно до бабините рецепти и компресите... Момичета, пазете се!

Минди, ама ти си изкупила вече цял магазин Shocked Аз още не съм взела абсолютно нищо...

Момичета, сега някои улеснения, които се продават по аптеките, но лекарите рядко изписват.
1. Има лентички (50 броя в кутия), които изследват почти всичко в уринта... те са различни варианти.. аз съм си взела за изследване на албумин и pH в урината. Май бяха някъде към 20 лв.
2. Продават се и ръкавици за изследване на pH-то на влагалището обаче. В кутията са 20 броя на цена около 22 лв. Цитирам: "Здравото влагалище има pH по-ниско от 4.5. Киселиността на вагиналната среда затруднява растежа на инфекциозни причинители и предпазва от тяхната миграция към матката (утробата), където те могат да причинят ранни контракции или спукване на мембраните, което от своя страна води до раждане на недоносен плод. Растежът на инфекциозни причинители често става незабелязано. Колкото по-рано се открият промените, толкова по-рано могат да се предприемат съответните мерки за намаляване на риска от преждевременно раждане..."



# 19
  • Мнения: 456
Моя коридор вече е готов. Даже изчистихме навсякъде  newsm44
Jenist, благодаря за темичката   bouquet
somebody, браво на теб! Аз не изкоментирах, тъй като ти си решаваш, а и не знаех колко сте близки, но моето мнение също беше че приятелката ти точно сега не трябва да идва.
Франческа, радвам се че Кати вече е добре  Simple Smile
Честит Рожден Ден на малката Сара!
Mindi, страхотни покупки  Peace
Относно анкетата малкия ще го кръстим на моя баща.
И аз се чувствам ужасно огромна и подута. А ще става още по-зле  ooooh!

# 20
  • София
  • Мнения: 2 658
запис и от мен

Mindi, страхотни покупки! Не са ли малко дебелички обаче? Аз освен памук, друго няма да купувам. От Габи имам няколко поларени костьомчета, но не мисля, че средата на май ще е толкова студено, за да ги обличам на бебето.

Днес купихме и хавлийка на Bebetto, а вчера си харесах комплект за изписване на Azis, но не ми се даваха сега 80 лв за него.

Аз днес доста се поуморих и ми позаболя корема. След американските палачинки, правих  еклерова торта, че свеки утре има рожден ден. После ходихме до Комсед да купуваме подарък за едно момченце на моя приятелка, което става тези дни на годинка. От там купихме и хавлийката. Видях и рокличките за изписване като на Франческа, много са сладки.

# 21
  • Мнения: 1 475
Петя и ние се връщаме токущо  от Комсед и аз там си харесах хавлийките на Бебето  и комплекти за легълца много сладки- следващия път сигурно ще вземем от там нещо, жалко, че не сме се засекли! Аз си харесах там убийствено сладка рокличка за малка беба със страхотна лента за глава, която обаче беше на страхотна цена- 89лв Shocked

Mindi вярно цял магазин си изкупила, много са ти хубави покупките, видях, че и обувчици си купила, а з се чудех, дали ще им трябват като са толкова малки, защото страхотни буйки видях на Колев и Колев , обаче 15-17 номер, нямам си и на идея 2-3 месечни бебета, с кой номер обувки са!! Също така и чарпогащници, аз в София досега никъде не видях чарпогащници за толкова малки бебета, а ми се искаше да купя??!!!!!!!

# 22
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен.
Днес цял ден не сме се прибирали. Ходихме на разходка та и кучето взехме. Много добре се почувствах.
Да ви кажа направих жалък опит да кача снимки от днешната разходка. Уж ми даде че е качена снимката която там съм посочила, но не разбрах нито  в кой албум и къде я качи нито  я отрих никъде  Embarassed  Някой ако знае какво може да съм направила да каже, май имам нужда от помощ с тия снимки, как се качват идея си нямам, а мислех че е лесно.  Joy 

Последна редакция: нд, 15 мар 2009, 17:26 от biskai

# 23
  • Мнения: 3
хоп чоп и аз в новата тема.....

До преди 10 минути какъв хубав сън му дръпнах .....вече два дни му удрям по 1 следобеден сън като в детската градина......

аз съм купила малко неща и исках  вчера да драсна някоя скица с дрешки за беба ,че да и ги поръчвам да и ги шият вече......какво сладки рокли съм и замислила само ......

След малко отиваме на кафе у един приятел дето има две близначки кукли големи сладкиши....и ще ходим да вземем една торта......
така че до скоро...целувки...

# 24
  • Мнения: 357
Минди, поне още две бебета ще отгледаш с толкова дрешки  Laughing, пожелавам ти го. Страхотни са!

Много ви се радвам на покупките . Аз съм решила май месец да извадя кашоните и да почне сортирането, уж запазих само хубавите, но ще видя какво ще се докупува. Онзи ден тръгнах да прибирам малки дрешки на Ема и се оказа ,ч е на три блузки за избили жълти петна, не е трябвало да ги гладя като са за прибиране. Та сигурно ще има още такива. Ще почакам още два месеца, а нямам търпение .

# 25
  • Мнения: 69
Mindi,  уникални покупки! Браво на теб! Много красиви неща, със здраве да ги носи бебо!

Току що се върнах от дъълга разходка из центъра. Страхотно време! От днес ме гони някакъв свиреп глад... направо се плаша! Simple Smile Дано и нашите бебки наддават като единичните бебчета в тумбачетата ви. Защото само преди 10 дни ги измериха 900 и 780 грама, което е далеч от 1200 гр. Но май при близнаците това е нормално.

Отивам да си почивам на дивана, че доста се изморих от разходката. Весела вечер, банда!!!

# 26
  • Мнения: 69
Момичета, давам си часа при Марков - на 18.03. от 14,40 ч.  

# 27
  • Мнения: 24
запис и от мен в новата темичка

Mindi страхотни покупки браво

Ние днес си направихме много хубава разходка до Витоша, беше супер, бяхме с една приятелка, децата играха на воля на снега имаше и  слънце беше страхотно  Hug

Сега се заемам с вечерята, че..... newsm64 не остана време

Лека вечер от мен

# 28
  • Мнения: 753
Дари Сари, честито на сладката Сара! Да е жива и здрава, жизнерадостна, умна и красива и много добра кака!!Чак сега се включвам и после ще чета.

Последна редакция: нд, 15 мар 2009, 19:20 от ayas

# 29
  • Мнения: 35
Минди, страхотни неща си накупила. Дори видях 2-3 бодита, които ги имам същите Laughing

Някой знае ли как може да се гледа нова телевизия онлайн? newsm78

Общи условия

Активация на акаунт