Аутлетът в Младост 4 - работно време?

  • 2 717
  • 10
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 707
Знае ли някой до колко часа работят в неделя магазините в Принцес Аутлет Център?

# 1
  • София
  • Мнения: 1 707
Никой ли не знае?

# 2
  • Мнения: 686
А какво продават там? Съжалявам, нямам представа за работното време, но ми стана интересно, само съм минавала край него...

# 3
  • София
  • Мнения: 1 707
Каня се да отида за първи път, но незнам дали работи след 20 ч. Иначе - основно дрехи, обувки...

# 4
  • Мнения: 575
До 22.00 работи.

# 5
  • София
  • Мнения: 1 707
Благодаря!  Peace

# 6
  • Мнения: 686
Аз също благодаря!  Simple Smile

# 7
  • Мнения: 800
миналата седмица ходих и съм разочарована, 5-6 магазина, нищо свестно.  Уж аутлет на адидас, но цените същите като в центъра.

ЗА бебета обаче  има хубав магазин на Дисни

# 8
  • София
  • Мнения: 1 707
Ходих, видях - пълни боклуци и един магазин с безумно високи цени.  А магазинът за детски стоки наистина е хубав, но е част от верига Фенси или нещо такова и го има и на други места в София като бул. Черни връх, например.

# 9
  • Мнения: 800
Ходих, видях - пълни боклуци и един магазин с безумно високи цени. 

ахаха, да не е един- не му помня името, но имаше някакви парцаливи прозрачни потници намалени на 170 лв от 300    #Crazy  Laughing  Laughing  Laughing
имаше и един мн евтин- блузки по 4-5 лв, ризи за 12, обаче ужасни на външен вид, а продавачките бяха разстлави на земята някакъв парцал върху който сгъваха дрехи!!!

# 10
  • София
  • Мнения: 1 707
Ходих, видях - пълни боклуци и един магазин с безумно високи цени. 

ахаха, да не е един- не му помня името, но имаше някакви парцаливи прозрачни потници намалени на 170 лв от 300    #Crazy  Laughing  Laughing  Laughing
имаше и един мн евтин- блузки по 4-5 лв, ризи за 12, обаче ужасни на външен вид, а продавачките бяха разстлави на земята някакъв парцал върху който сгъваха дрехи!!!

Точно  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт