Предаванията "Фитнес на Карибите" , "Йога зона" и Методът Пилатес по ТВ Fiesta

  • 26 278
  • 67
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 406
Харесват ми, но рядко имам възможност да ги играя.

# 16
  • Мнения: 2
търсих канала онлайн  Sad
дали го има Thinking

# 17
  • София
  • Мнения: 6 010
И аз да се наредя като фенка на тази телевизия! Simple Smile
Откакто я открих преди около месец доста често си правя упражнения с тах - най-вече йога и пилатес, фитнес на карибите изисква степенка и топка, каквито аз нямам засега.
Хубаво ме подсетихме сега като видях темата и ще се приготвя да поспортувам малко от 19:00 часа.
Няма ги онлайн.

# 18
  • София
  • Мнения: 1 842
Записвам се и аз за йогата и пилатеса с амбицията да ги редувам, ще видим дали ще успея.
Йога зоната редовно я играех преди около 5-6 години, даваха й по една американска телевизия.

# 19
  • Мнения: 0
 Rolling EyesИнформацията ти е супер! И аз тръгвам сега на Пилатес /още не мога да прибера коремището, ужас!!!/ - дето бил точно копие на американския оригинален метод  в новото  пилатес студио дето го откриха сега....някаква американка/от Варна пак /водела специални класове,  с малко хора само и т.н., имало и точно за след раждане даже ама само дето незнам след колко време ще ми остава и за това... някой може ли да ми каже дали 1/2пъти седмично ще даде резултат или  в началото да се прежаля по 4/5 пъти в седмицата?

# 20
  • София
  • Мнения: 6 010
Според мен ако имаш време и всеки ден е хубаво да се прави, защото натоварването не е голямо и става дума само за 30 мин на ден... Естествено, че и 2 пъти седмично е добре, но за поддържане на формата според мен Simple Smile
Успех!   bouquet

# 21
  • Мнения: 97
мамалъвица, удобно ли ще е да те помоля да ми кажеш къде е това студио и приблизителните часове на тренировки, а още по-добре телефон за контакт. Благодаря.

# 22
  • Мнения: 16
Аз си търся някой да ги запише тези предавания и да си ги правя, когато аз мога, защото ми е трудно да се съобразявам с програмата на телевизията. Но гледах фитнес от карибите и беше много интензивно. Та, ако намеря някой с тунер, ще ви кажа Simple Smile. Ако пък вие имате такъв ... Успех!

# 23
  • Мнения: 97
Момичета, бях в София и успях да я хвана тази "Фиеста". Предаванията наистина са супер. Някой се беше оплакъл от аеробиката, ами едно от момичетата изпълнява по-лекия вариант, следвайте нея. Моята забележка е, че са много кратки/само 30 мин./ и едно след друго, но това е вече въпрос на лично виждане.

# 24
  • Мнения: 1 380
Аз съм фен на йогата по "фиеста"-тв. Аеробиката ми е тежка....но както казва vessit е с малка продължителност и не е чак толкова уморително.

# 25
ne propuskam ve4er bez da go gledam i sa6tevremenno da gi pravia

# 26
a niakoi znaeli kak da si gi izteglia seriite

# 27
  • Мнения: 97
briq, ти като я хващаш тази ТВ, защо не си запишеш няколко предавания и след това сама да си направиш един комплекс от около час и половина - два от най-доброто. Аз така бих постъпила, но във Варна не се разпространява нито по кабеларките, нито на Билсатком са я срещали. Иначе специално йога зоната намирам за най-добрата йога, която съм срещала досега. Ходила съм на два вида йога във Варна, а също имам и една малко старичка книжка, но това което гледах по "Фиеста" определено си е мнооооого добро, поне за мен.

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 1 742
Току що играх йогата и се чувствам много добре,мисля да играя всеки ден по нещо-или йога или пилатес.

# 29
  • Мнения: 4 406
На мен ли така ми се струва, че почнаха много да ги повтарят.

Общи условия

Активация на акаунт