Плодове и чай с мед - 33 част

  • 33 358
  • 514
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 49
vodka_s_led , щом ще са повече от 3 дни плодуване, задължително направи 10 дневното захранване, което е в първия пост. Не си прави експерименти, защото може и да свалиш, но от неправилно захранване да ги върнеш. Да не говорим, че млякото и всички млечни и месни продукти са напълно забранени по време на захранване. Съветвам те да спазваш изпитания метод, а не да рискуваш  Naughty ( От това захранване също се сваля, ако се спазва както трябва. Аз лично съм на 7-ми ден захранване и вече съм -2 кг)

Успех и умната! Не си правете експерименти, мислете за здравето си! Hug

# 511
  • Мнения: 38
vodka_s_led ,най-добрите резултати се постигат с плодуване на един дъх,демек 20 дни плодуване и 10 дни захранване.Сещам се ,че на лекциите си Емилова казваше,че истинското прочистване на организма започва след 8-ия ден(вместо всяка сутрин да чета пресата да я бях слушала жената какво говори  smile3555).И аз преди всяко плодуване се колебая дали ще издържа целия цикъл,ама до сега имам само една провалена четиридневка .Докато се усетиш и половината е минало.Даже до сега всеки път съм "вдигала коза ",като плодувам още някой и друг ден.От захранването по ме е шубе,отколкото от плодуването....там са подводните камъни,ама ще се справим и този път!
ooofff ,виждам че си точно в средата на целта си,успех и за напред  bouquet

P.S.:Искам само да поясня,че благодарение на плодуването,съм постигала страхотни резултати,но пропуснах есенното плодуване и след това буквално се ОЛЯХ....не спазвах не само разделното хранене,ами и ЗАБРАВИХ за плодовия ден и сега МЪКААААА.Това го казвам за тези,които се колебаят дали да започнат с плодуването,защото всички уж го хвалим,пък все дебели....Просто малко се "пообъркахме " след това...за това сме тук.Обещавам си,че дори и когато постигна желаните килограми ще хвърлям по едно око и тук,ей така,за стимул на останалите,пък за мой ......май се отплеснах малко Embarassed

Последна редакция: ср, 15 апр 2009, 14:37 от Omnnia

# 512
  • Мнения: 13
Omnnia, ooofff  момичета благодаря Ви за съветите Hug Hug Hug  bouquetне съм никак запозната с тази 90 дневна диета.Сега ще  я погледна и по късно ще докладвам.Ами като нямам нужното търпение и ми се иска колкото се може по бързо да ги разкарам гадните килограми #Cussing out,но здравето ми е по важно Peace

# 513
  • Мнения: 49
Dani28, разбирам те прекрасно! Аз самата започнах от 87 кг и исках за 1 ден да смъкна поне 15...но ето сега благодарение на търпението свалих 12 и се преродих....промяната е не само физическа  Crazy Влизай по-честичко да се надъхваш от останалите и се радвай на успехите си.... и 1 кг да е пак е път към промяната  Hug

# 514
  • Мнения: 49
Момичета, темата стана много голяма и си позволих да направя нова.


ЗАПОВЯДАЙТЕ В НОВАТА НИ ТЕМА

Общи условия

Активация на акаунт