без секс :(

  • 17 277
  • 190
  •   1
Отговори
  • Мнения: 26
С мъжа ми почти не правим секс. И все по-рядко се случва.
Веднъж на два месеца я се случи я не.
Сигурна съм, че няма любовница, но това не решава проблема.
И съм се видяла в чудо и не знам какво да правя.
Вече съм на път да му предложа отворена връзка щото не се издържа.
Не че ми отказва секс ако поискам, но не мога само да искам. Няма я играта.
Какво да правя... вече издивях Simple Smile Хормоните ми ме побъркват Simple Smile

# 1
  • В сърцето на любимите мъже!
  • Мнения: 1 040
А ти с тези бушуващи хормони веднъж на два месеца ли си искаш. Искай си по-често... Апетитът идва с яденето

# 2
  • Мнения: 686
Що пък да не можеш да си поискаш newsm78?

# 3
  • Мнения: 260
Поемай инициативата в твои ръце-купи си ново секси бельо и малко го изненадай Heart Eyes
Възможно е и той да е изморен или просто да иска закачка от твоя страна Heart Eyes

# 4
  • София
  • Мнения: 18 679
Е, как все тя ще си иска...На мене би ми било обидно мъж ми все да чаак аз да го заграждам, а той да предпочита да се гледка тв, ама да ми пуска от време на време ей тъй, колкото да не страдам Rolling Eyes
Мацка, не са добре нещата. Мани секси бельото и закачките и помислете за сериозна сексологична помощ.

# 5
  • Мнения: 25 597
Ех, това секси бельо, панацеята за успешен брак.  Laughing
Да се чуди човек, при положение, че е пълно със секси бельо по магазините, що се развеждат хората?  newsm78
Вариантът здравословен проблем хрумвал ли ти е? Наднормено тегло? Напреднала възраст? А при теб?
За колко годишен брак става въпрос?

# 6
  • Мнения: 1 192
И аз бях така допреди да се появи синът ни.След това нещата се оправиха...,защото и аз спрях да искам(пълен синхрон) newsm62.Много е подтискащо,но опитай да се усмихваш по-често,накарай го да поревнува.Може би има такива периоди и във връзките на другите,но и аз отвътре считам ,че не е много редно да става тенденция.Жената има нужда от ласка,от страст...и ако не я получи в семейството, я търси другаде-не можеш да си все просяк newsm17

# 7
  • Мнения: 7
Позната история.След 20 г брак и седем годишна разлика във възрастта  при мен секса е мираж веднъж на месец и то за да се отчетем .Аз се чувствам във вихъра си - хормоните наистина ме подлудяват ,унизително ми е да моля при положение че щом се прибере веднага заспива или отива да гледа тв.За мен това е признак че не иска.Искам да правя секс , няма да стана по- млада и хубава но като на половинката не му се иска?

# 8
  • Мнения: X
Е,като каже някой ,че не му се прави секс или на половинката,айде,дългия брак...на мушката.
И аз съм с 20- годишен брак,ама...
Да не говорим,че тук съм прочела повече постове от млади мами,че не им липсва секса или че го няма...
Обикновено липсата на секс е признак за друг проблем...защото няма как да стане, ей така всичко ви е наред,много се обичате,много се желаете...а пък секса го няма.

# 9
  • Мнения: 2 448

Обикновено липсата на секс е признак за друг проблем...защото няма как да стане, ей така всичко ви е наред,много се обичате,много се желаете...а пък секса го няма.


Напълно съм съгласна, особено ако става дума за мъж, изгубил желанието си за секс.
Не съм изпадала в такава ситуация, но честно казано ще ми стане много кофти. И каквато съм устата, няма да си трая толкова време без да му забия въпросите директно.

# 10
  • Мнения: 606
Какво да правя... вече издивях Simple Smile Хормоните ми ме побъркват Simple Smile
Ха?!
Прати една снимка.  Joy  Joy

# 11
  • Мнения: 0
Преди време се опитах да попитам в една подобна тема защо жените смятат, че на мъжете ВИНАГИ са готови и им се иска, но както се очакваше ме оплюха.
Сега да ви попитам мили жени в тази тема - приятно ли е да си от искащата страна ? А ?!!  newsm78

# 12
  • Мнения: 1 192
Няма да те оплюя,ама при  мъжете сексът си е най-вече физиология-"овулацията"  е постоянна. newsm53Звучи по неприемливо ,ако на мъжа не му се иска за дълъг период.Пък и ние не щем много-поне от време на време-от кумова срама,ама постоянно да си ти искащият някак почваш да се чувстваш натрапник и ти писва smile3511

# 13
  • Мнения: 7
Казват , че нямало жена която да не иска имало мъж който да не знае как да си поиска.Искрен но завиждам на тези които се обичат и са запазили тръпката.Жив късмет , а и навярно много труд е да го постигнеш.Важи за жените така и за мъжете.Просто жените винаги го удряме на чувства, а мъжете като че ли са по- корави

# 14
  • Мнения: 2 448
Преди време се опитах да попитам в една подобна тема защо жените смятат, че на мъжете ВИНАГИ са готови и им се иска, но както се очакваше ме оплюха.


Защото нормалните мъже са.  Mr. Green
Може да не искат жена си, но поне ще искат някоя друга. Да не искат секс изобщо е много много притеснително. Направо си е за лекар.  Confused

Иде ми да питам какво става с тези мъже?  Shocked
Добре, че моя е от по предното поколение, за които секса е най важното мъжко развлечение.  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт