ПОЖЕЛАВАМ ВИ НА ВСИЧКИ (като моите) ДВЕ ЧЕРТИЧКИ (16.03-23.03)

  • 14 040
  • 365
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 001
добро утро и от мен!

Фанта, Hug благодаря за темата и още веднъж ЧЕСТИТОООО
atadar,  Hug как си мила?Благодаря за кафенцето Heart Eyes

# 16
  • Видин
  • Мнения: 961


Здравейте, момичета! Hug
Фанта, дано пожеланието ти се сбъдне на всички! Hug
Елена, стискам ти палци! Peace
Раде, Яни, много вредни булки сте Heart Eyes
На всички кокони успешна седмица от мен!  bouquet

# 17
  • Мнения: 117
Добро утро, момиченца  kaffeetrmker_2

fanta, благодаря ти за сладурската темичка. Много мила покана, включвам се и аз.  Hug

Още веднъж ти пожелавам най-прекрасната бременност и още едно такова красиво детенце  Wink


Аз малко се бях отчаяла след поредното идване на лелката, но пък няма време за отчаяние. Само това, че веднъж е станало все пак (спонтанен аборт) ми дава надежда и ме успокоява ама не може ли да стане по-бързичко  ooooh!

# 18
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
Добро утро, момичета!

Фанта  Hug.

Елена, имаш стиснати палци от мен!

Атадарче, Деситали радвам се че се мяркате тук  Grinning. Хайде по-често  Hug.

На всички хубава и късметлийска седмица!

# 19
  • Мнения: 1 247
Eй страхотна темичка Peace
пожелавам весела и усмихната седмица
пълна само със положителни емоции Hug
Раде много се радвам да те видя тук Heart Eyes
Яни чудна ти е закуската мила Crazy

# 20
  • Мнения: 3 695
добро утро момичета  Hug дано тази седмица се радваме на хубави новини  Hug

аз съм щастлива защото цикъла ми дойде / за първи път му се радвам  Laughing / и с нетърпение чакам да свърши и на и да на контролен преглед и ако всичко е наред пак започваме бебеправенето  Flutter

# 21
  • Мнения: 257
неземната*,дано този път наистина всичко да е наред! fingerscrossed fingerscrossed
Момичета,благодаря ви за стиснатите палчета за мен! Kissing Heart

# 22
  • Мнения: 110
Добро утро момичетa.

# 23
  • София
  • Мнения: 1 220
Добро утро, момичета Hug
Хайде и аз в новата тема  Wink Praynig
Хубава седмица изпълнена с много положителни тестчета и щастливи новини Praynig Praynig Praynig
неземната, късмет  Peace

# 24
  • София
  • Мнения: 1 197
Hug Hug Hug Hug Hug
много ми е мило да наминавам тук и редовно ви чета. но не пиша -нямам какво. слава Богу чувствам се добре - спя много ама аз обичам Blush не съм била на преглед от три седмици и трябва да изчакам още една.
неземната* стискам палци всичко да е наред  Praynig Hug Praynig
Silvia_  , .♥٭lanna٭♥. , ралче , ivap , D'ete , *Жаклин* ,  галиа , dorа , elena vasileva , irina_boneva , ·.·♥Катето ♥·.· ,    yani4ka_83 ,  miminca , issi_82 , rene88 , mama nani , ˙·٠ pretty٠·˙ , desitalee   и fanta   Hug Hug Hug Hug Hug Hug
пп не е ли време за нова среща Whistling Mr. Green  bouquet

 

# 25
  • home!sweet home!
  • Мнения: 506
пп не е ли време за нова среща Whistling Mr. Green  bouquet[/color]
 

Да и аз това искам да попитам! Хайде да я организираме!

# 26
  • Мнения: 62
Фанта след колко време опити успяхте с второто? Ние втори месец вече неуспяваме и съм малко отчаяна вече! Cry

# 27
  • Мнения: 9 077
Фанте, честито, миличка, страшно много ме зарадва Grinning Grinning Grinning
Пожелавам ти лека бременност, с по-малко притеснения - предполага се че като втора бременност ще го караж по-лежерно Flutter
Гушкам те, пази се Hug

Алексана - ако едва след 2 месец се отчайваш...желая ти да успеете съвсем скоро, имай предвид, че нормално и средностатистически, при това със следене на овулация и редовен секс във фертилните дни, забременяването става в рамките на 4- 6 месеца Simple Smile

# 28
  • home!sweet home!
  • Мнения: 506
Фанта след колко време опити успяхте с второто? Ние втори месец вече неуспяваме и съм малко отчаяна вече! Cry

Ех стига де, отчаяние след два месеца - не бива! На нас това ни беше първият "сериозен" месец, в който си засякох овулацията! Но тук отдавна пребивавам, защото съм пословична с моето "навиване" и "отказване"  Joy

# 29
  • Мнения: 1 541
Добро утро, момичета  Grinning

неземната, браво, миличка! радвай му се сега, а на прегледа силно зелена светлина да ти дадат за нови успешни опити  Hug  Heart Eyes

Silvia_, добре дошла при нас и скоро да те изпращаме към отчетни. Съжалявам много за преживяната от вас загуба  Sad А по въпроса ти от миналата тема- аз също често губя надежда и май вече никак не ми се вярва, че някога отново ще бъда майка. След преживяното вече не вярвам, че ще съм способна да имам нормална бременност....Повечето от нас си носим кръста от живота и не вярвам да оставаме силно вярващи и положителни непрекъснато. Добре е, ако успяваш все пак да се измъкваш от тези черни мисли и да виждаш светлинка в тунела, защото казват поне, че положителното мислене било много важно...Така или иначе- тук ще срещнеш много подкрепа, много разбиране и споделени емоции (както положителни, така и не толкова). И още веднъж- час по- скоро да потегляш към другите теми ти пожелавам  Wink  Hug

Добре дошли и на другите нови момичета  Hug Радвам се, когато групата се разширява така, а още повече се радвам, когато и бързо се смалява  Wink

Момиченцата с кормеченцата- огромна прегръдка и цунка по пупите   Hug  Heart Eyes Наминавайте да ви серадваме, а и да ни споделяте, че сте добре и всичко е по мед и масло  Praynig  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

ралче, как са цигарките, злато?

Пожелавам бебеносна, ову-улавяща, щастлива и търпелива за чакащите седмица   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт