Русенски справочник-3

  • 19 207
  • 293
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 406
преди 10 мин печеше разкошно слънце. току-що заваля сняг. Б**и времето!

# 46
  • Русе
  • Мнения: 1 155
Вълк, мерси!

Буми   bouquet Попаднах, където трябваше. Много любезна  Peace

# 47
  • Мнения: 199
Този телефон за обезщетенията ли е|!...че и аз имам проблем!  Crossing Arms

Ние пуснахме писмо на 04.03. и във вторник си получихме жирафчето от памперс.
Уолкърите май са свършили още в самото начало  Rolling Eyes ето тема по въпроса http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=374969.0

и аз за жираф пуснах, все още не съм получила, а мина месец!

# 48
  • В море от любов
  • Мнения: 519
Да се запиша в новата темичка, че от толкова работа напоследък не ми остава капка време да пиша.  Blush

# 49
  • Мнения: 199
Моля, кажете на кой телефон звъните в НОИ, че аз имам три номера, а никой не ми се обажда! Да не са го дали на уволнявкаааа?!? newsm78

# 50
  • Русе
  • Мнения: 1 155
Аз звънях на 81 64 30/60/70/71/72
Отговориха ми само на този със 72. На другите опитвах в продължение на 3 часа да се свържа. Кой знае дали са верни изобщо, де. Из нета телефони много има дадени, един с един няма еднакъв, че да те наведе на мисълта, че може да е актуалният им  Tired В писмото, което са ми пратили пише 82 53 66, но явно не са си оправили бланките....

# 51
  • Мнения: 199
Деб, благодаря ти!  HugСвързах се, на...72, от първия път!

# 52
  • Мнения: 429
Относно конкурса на памперс - свързах се по телефона като не ми отговориха на мейл и ми обесниха, че системата им е ок. Ясно на къде отиват работите.  Tired

# 53
  • Мнения: 2 090
Момичета,знаете ли доц. Петрова  дали приема дечица в събота?

# 54
  • Мнения: 389
Момичета,знаете ли доц. Петрова  дали приема дечица в събота?

Приема!

# 55
  • Мнения: 343
Момичета да питам, че снощи само за това си мисля. В новия търговски център - Роял мол ли се казваше, ще има ли кино, че град като нашия без 1 кино си е безобразие?

# 56
  • Мнения: 2 726
atlantica,за съжаление няма кино Tired
И ние с мъжо много обичаме да ходим  и много ни е яд как останахме без кино Confused
Но със сигурност ще има около 6(а май и повече бяха) кинозали в Галерия МОЛ,който е на Петър Караминчев,само дано го построят де,че нещо дочувам че е замразен строежа ooooh!

# 57
  • Мнения: 343
Поли, то с тая липса на търговци да наемат помещения, дано поне кината да работят.

# 58
  • Мнения: 2
Здравей те момичета приятен и спокоен ден ви пожелавам. newsm03 newsm03 newsm03

# 59
  • Мнения: 2 090
GOLDEN_LADY ,мерси  bouquet,за съжаление късничко разбрах,а вчера не можах да се свържа с нея Rolling Eyes.Вече ходихме при д-р Новакова.

Общи условия

Активация на акаунт