Ето изненада - САМОКОВската дружина, ново попълнение ще има!

  • 8 657
  • 296
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 3
ДОбро утро много сам расеяна.Как е настроението тази сутрин

# 286
  • Мнения: 0
добро утро момичета!!!
вели браво на вас!!! много сте малки а правите крачки сами newsm78 Hug браво на вас!!!
аз вчера много се уморих и сега съм с мускулна треска но трябва да почвам да оправям няма как ooooh!
моята червенобузка елиза също не играе сама само с мен от време на време само стои малко сама иначе е навсякъде с мен вкл и  в тоалетната
а пък сега и след болницата се опитва да налага страшни характери тръшка се налага се сърди се  #Crazy ooooh! #Crazy ooooh!
дано почва да оправя нанякъде защото иначе............................
другото което е много чувствителна влиза в очи плаче заспива трудно ако е била сред много хора превъзбужда се и общо взето сме ....................
е стига
хайде приятен ден и успешна седмица

# 287
  • Мнения: 18

"цамбур" и аз тук с кафенцето

Добро утро!

 


Сутринта едно птиче се беще разчуроликало под прозореца - стана ми едно такова пролетноо...  Flutter

ВЕли, сериозно ли твоя малчуган се опитва да крачи сам, Браво на него! Мойта Божидара почти тича с проходилката, но за сама и е още много рано, ама знае ли човек те с дни се развиват...На едни познати момиченцето наскоро проходило на 9 месеца!?!?!  Rolling Eyes

# 288
  • Мнения: 3
Да  и е много див вчера му беше ден за падане обарна проходилката doh после обарна столчето за хранене и накрая люлката smile3555с баща му сме се хвана ли вече за главите и иска само да се разхожда

# 289
  • Мнения: 18
обарна проходилката doh после обарна столчето за хранене и накрая люлката
  #Crazy #Crazy
и най-малките подивяха вътре вече...

# 290
  • Мнения: 79
Здравейте мами.
smile3511 от времето вече.Вярно че,всички подивяхме в къщи.Вчера си мислих,че днес времето ще е хубаво и ще изкараме шейната,но не би.
Вели,слагай каска на малчо,да си спокойна(това на шега).Аз да ви кажа мойта маймуна какви ги върши.Уж сме сложили тапи на контактите,но Мими вече е изработила технология да ги маха с малките пръстчета.  ooooh!
Хубав ден момичета

# 291
  • Мнения: 68
ЗДРАВЕЙТЕ И ОТ МЕН!!
относно времето,наистина прекали с този студ,при нас се стопи снега ,но пак си е студено,сутринта се опитваше да се появи слънчице,но сега пак застудя Sad
Браво на малкия Никола  Hug, и не е рано да проходи -моята сестра също беше на 9 месеца когато проходи
И сега по въпроса с гласуването  за малките ни" памперси"- е не може такова нещо ,днес се опитах да пусна гласове и за Цвети,и за Ники,но не може,могло само за едно дете Sad,а миналата седмица,можехме да подкрепяме и по-повечко деца #Cussing out

# 292
  • Мнения: 24
Поли и Цвети така прави, мушка си пръстчетата толкова внимателно и хоп ooooh! и ги вади. На да ти кажа има едни предпазители за контакти които се лепят вътре в контакта и като искаш да включиш нещо трябва да вкараш щепсела и да го завъртиш. Те са много по сигурни и изобщо не могат малчовците да ги махнат. Ние си взехме от една железария, но бяхя последните 5 броя и в останалите контакти сме с капачки.
Да ви се похваля, че днес ни сложиха последния Пентаксим, а Цвети изобщо не разбра какво се случи. Даже и не промрънка. Истински герой Hug Що се отнася до времето, от утре ще има слънцееееееееееее

# 293
  • Мнения: 24
Абе тези от памперс правят някакви измислени промени в конкурса и никъде не обявяват. Четох в един форум че отначало можело да се гласува по много пъти от един номер за едно дете. После по веднъж, а сега дори само за едно дете. Как мислите се събират хиляда и..........гласове. Аз немога да си представя. Че моето дете не е ли хубаво та има сто и....... гласа? Всички дечица са красиви, но не това е целта на конкурса. Има си тема и някакви измислени правила. Аз вече не агитирам никой, то се видя че като всички конкурси и този е МАФИЯ.За мен моето дете е най-красиво и без приз в конкурса!!!

# 294
  • Мнения: 577
ЗДвавейте
Хрис не може да ги вади нашите предпазители за контакти то и аз не мога. Представляват малки и безцветни които се вкарват в дупките даже и не се виждат а за да ги извадиш имат едно ключе пъхаш завърташ и вадиш. В една котишка са много мисля 20броя Купих ги от аптеката на автогарата.

# 295
Здравейте и  от мен днес!Как сте момичета!
Малкия сега спи,а аз гледам някакви сериалчета Grinning

# 296
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=382443.new#new
айде цопкайте се и мислете заглавие, че нищо не ми идва на ум ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт