Горчиво ми е

  • 4 295
  • 44
  •   1
Отговори
# 30
  • Пловдив
  • Мнения: 114
Ами влез му в пощата,там ще намериш вход към регистрацията му.И какво значи"под достойнството ми е".Нали трябва да разследваш нещата,за да си наясно за какъв вид флирт става въпрос.Иначе как ще си помогнеш?

# 31
  • София
  • Мнения: 44 024
"Тежко, нетежко- ще го преживея."

Мисля, че това е точният отговор. По-добре тегли чертата сега....надали ще стане по-добре.

# 32
  • Мнения: 35 949
Ами влез му в пощата,там ще намериш вход към регистрацията му.И какво значи"под достойнството ми е".Нали трябва да разследваш нещата,за да си наясно за какъв вид флирт става въпрос.Иначе как ще си помогнеш?

не е ли възможно някой да има достойство и да не му е приятно да рови в чужди вещи респективно мейли  Rolling Eyes

# 33
  • Мнения: 5 468
Ами влез му в пощата,там ще намериш вход към регистрацията му.И какво значи"под достойнството ми е".Нали трябва да разследваш нещата,за да си наясно за какъв вид флирт става въпрос.Иначе как ще си помогнеш?

не е ли възможно някой да има достойство и да не му е приятно да рови в чужди вещи респективно мейли  Rolling Eyes
И ако това чувстваш, че разклаща семейството ти и доверието ти в този човек ... ще стоиш "достойно" да те правят на балама денонощно?
Разбира се, че като имаш съмнения, те трябва да бъдат разсеяни. Иначе как? Живееш с него, обсипваш го с любовта си, обаче нещо те човърка...

# 34
  • Мнения: 1 289
Сайтовете за запознанства винаги съм ги считала за свърталище на ниско-интелигентни хора. С което нямам предвид авторката, просто това са несериозни хора, от които няма как да се изисква да са сериозни за вбъдеще. Т.е. все ще си влизат в подобни сайтове по инерция.
А точно по казуса - правенето напук от негова страна трябва да ти говори много, още повече, че ти нищо не си направила дефакто. А той чак бил рабил пощата на човека, което за мене е голяма простотия. Не бил виновен, че го търсят - да се смея ли или да плача?! Ако ти стиска да те действат по тоя начин - продължавай да си с него.

# 35
  • София
  • Мнения: 17 258
Ами влез му в пощата,там ще намериш вход към регистрацията му.И какво значи"под достойнството ми е".Нали трябва да разследваш нещата,за да си наясно за какъв вид флирт става въпрос.Иначе как ще си помогнеш?

не е ли възможно някой да има достойство и да не му е приятно да рови в чужди вещи респективно мейли  Rolling Eyes
И ако това чувстваш, че разклаща семейството ти и доверието ти в този човек ... ще стоиш "достойно" да те правят на балама денонощно?
Разбира се, че като имаш съмнения, те трябва да бъдат разсеяни. Иначе как? Живееш с него, обсипваш го с любовта си, обаче нещо те човърка...

Съгласна с Ню  Peace Нищо достойно няма в това да си затваряш очите, защото те е страх да промениш статуквото. Жалко е да се оставиш да те правят на маймуна без да предприемеш нищо.

Нищо лично, Бубс, нали знаеш  Heart Eyes
 

# 36
  • Мнения: 35 949
не, имам предвид, че авторката вече знае достатъчно и едва ли й е необходима повече информация - само падаш в собствените си очи и си причиняваш още повече болка с допълнителното ровене  Peace

Пиле,   bouquet

# 37
Снощи имахме разговор, в който той продължава да твърди, че не се е чувал с въпросната девойка. Казах му, че знам повече отколкото казвам, а именно, че е говорил с нея преди няколко дни / разбрах от телефона му/.

Подскочи като ужилен и пита какво, не му казах. И продължава със старите неща, за любовта му, как избрал аз да съм Жената, с която да се събужда и заспива и т.н
Въпросът ми е да му кажа ли и последното, което знам? Срам ме е, че съм му ровела в телефона, досега не съм си позволявала подобни неща, просто не съм "ровещ" човек. А и знам, че той мрази някой да му рови и бърка из личните неща. Но мира не ми дава, че ме лъже и не си признава, дори това да е, за да ме запази.

 И друго се замислих, как заради подобни истории човек престъпва принципите си и му е трудно да се познае Confused

# 38
  • София
  • Мнения: 397
 Възобнови си връзката с Испания. Mr. Green Може даже да го улесниш да разбере и после или и двамата спирате, или и двамата продължавате.

# 39
Възобнови си връзката с Испания. Mr. Green Може даже да го улесниш да разбере и после или и двамата спирате, или и двамата продължавате.

Санела, не искам. Нямам очи и желание за други мъже. Случва ми се за първи път и затова толкова болезнено преживявам нещата.

# 40
  • Мнения: 431
Ох, хайде не се хващай на стария номер с Жената на живота, как си му най-важна и подобни. Явно си е развил сваляческото красноречие по чатове и сайтове. Гледат се делата, а не приказките. Няма значение какво плямпа, ако действията се разминават с плямпаното. Тези реплики са запазена марка на любовните романи, не позволявай това да те размеква и най-важното: мисли.

# 41
  • София
  • Мнения: 2 217
Не, няма да съжаляваш. Дори нищо да не се получи, ще знаеш, че си направила всичко възможно.
Просто не знам случай за мъж, който да е спрял, само се научават да се крият по-добре.

Колкото и да е гадно - точно така е!

# 42
  • София
  • Мнения: 17 258
Ох, хайде не се хващай на стария номер с Жената на живота, как си му най-важна и подобни. Явно си е развил сваляческото красноречие по чатове и сайтове. Гледат се делата, а не приказките. Няма значение какво плямпа, ако действията се разминават с плямпаното. Тези реплики са запазена марка на любовните романи, не позволявай това да те размеква и най-важното: мисли.

Точно  Peace

# 43
  • Мнения: 1 464
"Тежко, нетежко- ще го преживея."

Мисля, че това е точният отговор. По-добре тегли чертата сега....надали ще стане по-добре.
Peace Само да добавя-не само е точният,ами е и най-правилният според мен!Късмет  bouquet

# 44
  • София
  • Мнения: 397
Възобнови си връзката с Испания. Mr. Green Може даже да го улесниш да разбере и после или и двамата спирате, или и двамата продължавате.

Санела, не искам. Нямам очи и желание за други мъже. Случва ми се за първи път и затова толкова болезнено преживявам нещата.
Не ти трябва очи и желание, а да усети, че не си му "вързана"  и малко той да те "гони", а не ти него. Всъщност той точно това е направил в началото, но май му е харесало, време е да му предадеш щафетата.

Общи условия

Активация на акаунт