Горчиво ми е

  • 4 297
  • 44
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
Здравейте ,момичета. В последно време нещо във връзката ми стават странни неща или по-точно не мога да разбера това ли е човекът, когото обичам и когото съм избрала да бъде спътник в живота ми.
Започвам отначало, с приятелят ми/ на по 30+ години сме/ се запознахме се в сайт за запознанства преди година и половина и в началото всичко беше като в приказките, летях от любов и щастие. Имахме негласна уговорка всички стари връзки да останат зад гърба ни.Обаче...Аз си пишех с едно старо гадже, което е в Испания, но общи приказки, защото ми липсваше като приятел, а и сексуалните отношения ги бяхме преустановили много преди да замине. Новият ми мъж разбра / беше много грозна история/, разби му пощата, прочете всичко, вбеси се, че го излъгах, че не си пиша със старото гадже и бяхме пред раздяла заради това. След два месеца скандали и агонии и от двете страни, решихме да загърбим всичко и да гледаме напред. Но след няколко месеца аз разбирам от приятелка, че има профил в сайт за запознанства, в който търси жена за сериозна връзка.Заболя ме адски, чак усетих физическа болка...Питах го какво става, в началото отричаше и ме изкара едва ли не луда, после каза, че го е направил, след като разбрал за скришната кореспонденция. ОК, разбрах го и простих...
В последно време телефонът му звъни, той излиза и говори, получава среднощни СМС / обяснението е, че той не е виновен, че някоя го търси/. В хисторито на компютъра виждам, че продължава да има регистрация в същият сайт, че специално е търсил една негова бивша тръпка. Не съм актриса и веднага ми пролича, че има нещо. След като ме попита какво ми има, го помолих да си нареди приоритетите. Ако иска да продължи със старият начин на живот - ОК,аз го освобождавам от присъствието си. Тежко, нетежко- ще го преживея. Той започна да ми говори как аз съм му най-важната, колко дълго ме търсил и все приказки от този род. Казах му, че знам за регистрацията, че е разглеждал профила на въпросната девойка... Било от любопитство...А любопитството не означава ли интерес? Излъга ме, че не са се чували с нея от лятото, но аз знам със сигурност, че са се чували тези дни / това не са предположения/. Боли ме, че ме лъже. Знам, че ме обича, виждам го в погледа му, жестовете, но това, което прави не мога да си го обясня. И наистина не знам какво да правя оттук нататък...

# 1
# 2

Като няма какво да кажеш, по-добре замълчи Stop

# 3
 не с лошо Stop . Поне не пиша анонимки, да се похваля - имам какво да кажа.

# 4
Не мога да разбера защо в почти всички теми някой се съмнява за пързалки??? Не искам да се изтипосвам с ника си. Имам проблем, не знам как да постъпя и бих искала да чуя мнението на наистина умни жени. А другите...да не пишат тук

# 5
  • София
  • Мнения: 17 278
Защо да е пързалка бе?
Щото няма мъже дето висят в сайтове за запознанства ли?

Аз мога да кажа, от сегашната си позиция на много лъгана и предавана жена, че това за мен щеше да е края.
Но това е от нещата, които се трупат с горчивия опит, така че ... може би ти трябва мнението на някой по-неопитен.

# 6
Благодаря за мнението ти, Бърди  bouquet
Истината е, че не искам да си тръгвам. Не знам дали няма да съжалявам за решението си. Но наистина не мога да проумея какво прави и какви ги търси там? Постоянно ми казва колко съм красива, как съм най-прекрасната, прави подаръци, подарява цветя, а зад гърба ми върши простотии. Чувствам се безпътна и обезверена. Казах му, че не му вярвам, той заяви, че щял да ми спечели доверието скоро, само се чудя как...

# 7
  • София
  • Мнения: 17 278
Не, няма да съжаляваш. Дори нищо да не се получи, ще знаеш, че си направила всичко възможно.
Просто не знам случай за мъж, който да е спрял, само се научават да се крият по-добре.

# 8
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
може да ти го връща, за себе си.

# 9
  • Мнения: 606
Постоянно ми казва колко съм красива, как съм най-прекрасната, прави подаръци, подарява цветя, а зад гърба ми върши простотии.
Просто му се ебе, та 2 не вижда.
Дано не ти спечели доверието, че следващия ти ник ще е "Предадена"

# 10
  • София
  • Мнения: 17 278
Постоянно ми казва колко съм красива, как съм най-прекрасната, прави подаръци, подарява цветя, а зад гърба ми върши простотии.
Просто му се ебе
чуждо.

# 11
  • Мнения: 2 448
Не знам до колко го познаваш, но има някои хора, които са някак пристрастени към виртуалните контакти и обичат да си пишат "глупости" с хора от противоположния пол без изобщо да си го слагат на сърце и да търсят реален контакт.
След като си толкова навътре в ровенето може би имаш представа за какво говорят и дали си уреждат срещи или само лаф.

# 12
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Още по- горчиво ще ти стане , ако не му свиеш "сърмите".

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 114
Знам,че не искаш да повярваш,но няма да спре да го прави.Може и да те обича истински,но ти трябва да решиш дали си струва да живееш така. PeaceЖелая ти много сила и смелост.

# 14
  • Мнения: 315
и аз мисля че няма да спре да го прави,по добре се спасявай навреме момиче  bouquet

# 15
  • Мнения: 25 598
И наистина не знам какво да правя оттук нататък...

Наеми частен детектив. Май само това не си направила досега, нали?
И когато го заковеш на местопрелюбодеянието, не забравяй да пуснеш тема и да ни информираш подробно. Имаме право да знаем как се е развила историята, нали?  Hug

# 16
  • Мнения: 1 393
Никой,които истински обича не иска да си тръгва,затова намира извинение и лъже дори себе си в компромисите,но някъде дълбоко в душата му се таи съмнението и веднъж зародило се,то никога не изчезва...повярвай ми.Никои никога не е готов за раздяла особено,когато обича,но ако позволиш да те лъжат и изчезне доверието,подкрепата,разбирането само с поглед,а има само лъжи и обеснения,тогава си плюй на петите и бягяй далече.Колкото по-късно,толкова по-мъчително.По-добре ужасен край,отколкото ужас без край!Ако ти се страда се примири с положението,но ако болката е нетърпима се спасявай.Надявам се най-искрено да намериш най-правилното решение за себе си,важното е да НЕ СТРАДАШ!Успех  Hug

# 17
  • Мнения: 15 619
Не си му най-важната, щом продължава да търси.  Това мисля аз.  бих се почувствала така....не последната и не най-важната.
Съжалявам!

# 18
  • Мнения: 5 468
Мъж и "последна"? Магаре и политика!

# 19
  • Мнения: 3 720
Доста са магаретата в политиката... Thinking

# 20
  • Мнения: 5 468
Доста са магаретата в политиката... Thinking
Ама истински, истински  Laughing

# 21
Благодаря на всички за мненията:)
Надявам се в скоро време сама да открия правилната посока за себе си, все пак прекалено се обичам, за да съм готова да продължа по този начин.
Колкото до ровенето, откриването на всичко за което писах стана случайно, ей така пиейки кафе рано сутрин в неделя и искайки да прочета последните клюки в "БГ мама" .Нямах намерение да ровя, но след като видях, че от компютъра е влизано във въпросният сайт се поразтършувах и разбрах всичко за което писах вчера. Никога не съм оправдавала навлизането в личното пространство, но вече предпочитам да разбера / макар и по този начин/, отколкото да не знам и да си въобразявам, че съм единствена.

Още един път ви благодаря. Любов, късмет и вътрешен мир желая  на всички  bouquet

# 22
  • Мнения: 35 961
запитай се наистина как се печели загубено доверие - няма такава случка Simple Smile
следващите 50 години и да не погледне друга жена, пак ти ще го гледаш с други очи - искаш ли да живееш така?
нямате деца /поне не си писала/, значи пътят ти назад е доста по-широк
успех ти желая!

# 23
  • София
  • Мнения: 13 206
не с лошо Stop . Поне не пиша анонимки, да се похваля - имам какво да кажа.
Трай бабо, да не те стига мечка  Laughing Laughing Laughing
Не всяка анонимна тема е пързалка  Wink

# 24
  • София
  • Мнения: 4 039
Не знам до колко го познаваш, но има някои хора, които са някак пристрастени към виртуалните контакти и обичат да си пишат "глупости" с хора от противоположния пол без изобщо да си го слагат на сърце и да търсят реален контакт.
След като си толкова навътре в ровенето може би имаш представа за какво говорят и дали си уреждат срещи или само лаф.

Да де, ама те така са се запознали, та не ще да е търсил само виртуален контакт. И от всички безкрайно много познати и непознати, той да търси само лаф с бифша тръпка... Wink

# 25
  • Мнения: 26
вра6та ти го сега  Sad Sad Sad

# 26
  • Мнения: 35 961
в истинската връзка има ли място за 'връщане' и отмъщение?

# 27
  • София
  • Мнения: 170
в истинската връзка има ли място за 'връщане' и отмъщение?
Peace

# 28
`Що не го потърсиш в сайта за запознанства - направи си нов профил, не бъди агресивна... Сигурно ти най-добре знаеш какво би го заинтригувало... Ами, предложи му го...

Така ще разбереш с какъв човек си имаш работа.
Само гледай да не те хване, че...  bash

# 29
`Що не го потърсиш в сайта за запознанства - направи си нов профил, не бъди агресивна... Сигурно ти най-добре знаеш какво би го заинтригувало... Ами, предложи му го...

Така ще разбереш с какъв човек си имаш работа.
Само гледай да не те хване, че...  bash

Далеч съм от мисълта да се дегизирам по какъвто и да е начин, за да ровя из сайта и да си играя игрички. Под достойнството ми е и не това ми е представата за чисти отношения. А и не мисля, че той се изтипосъл със снимка и истинските данни за себе си. Това, което знам е, че има регистрация, че се поддържа някакъв контакт с въпросната девойка, а това е достатъчно!

# 30
  • Пловдив
  • Мнения: 114
Ами влез му в пощата,там ще намериш вход към регистрацията му.И какво значи"под достойнството ми е".Нали трябва да разследваш нещата,за да си наясно за какъв вид флирт става въпрос.Иначе как ще си помогнеш?

# 31
  • София
  • Мнения: 44 088
"Тежко, нетежко- ще го преживея."

Мисля, че това е точният отговор. По-добре тегли чертата сега....надали ще стане по-добре.

# 32
  • Мнения: 35 961
Ами влез му в пощата,там ще намериш вход към регистрацията му.И какво значи"под достойнството ми е".Нали трябва да разследваш нещата,за да си наясно за какъв вид флирт става въпрос.Иначе как ще си помогнеш?

не е ли възможно някой да има достойство и да не му е приятно да рови в чужди вещи респективно мейли  Rolling Eyes

# 33
  • Мнения: 5 468
Ами влез му в пощата,там ще намериш вход към регистрацията му.И какво значи"под достойнството ми е".Нали трябва да разследваш нещата,за да си наясно за какъв вид флирт става въпрос.Иначе как ще си помогнеш?

не е ли възможно някой да има достойство и да не му е приятно да рови в чужди вещи респективно мейли  Rolling Eyes
И ако това чувстваш, че разклаща семейството ти и доверието ти в този човек ... ще стоиш "достойно" да те правят на балама денонощно?
Разбира се, че като имаш съмнения, те трябва да бъдат разсеяни. Иначе как? Живееш с него, обсипваш го с любовта си, обаче нещо те човърка...

# 34
  • Мнения: 1 289
Сайтовете за запознанства винаги съм ги считала за свърталище на ниско-интелигентни хора. С което нямам предвид авторката, просто това са несериозни хора, от които няма как да се изисква да са сериозни за вбъдеще. Т.е. все ще си влизат в подобни сайтове по инерция.
А точно по казуса - правенето напук от негова страна трябва да ти говори много, още повече, че ти нищо не си направила дефакто. А той чак бил рабил пощата на човека, което за мене е голяма простотия. Не бил виновен, че го търсят - да се смея ли или да плача?! Ако ти стиска да те действат по тоя начин - продължавай да си с него.

# 35
  • София
  • Мнения: 17 278
Ами влез му в пощата,там ще намериш вход към регистрацията му.И какво значи"под достойнството ми е".Нали трябва да разследваш нещата,за да си наясно за какъв вид флирт става въпрос.Иначе как ще си помогнеш?

не е ли възможно някой да има достойство и да не му е приятно да рови в чужди вещи респективно мейли  Rolling Eyes
И ако това чувстваш, че разклаща семейството ти и доверието ти в този човек ... ще стоиш "достойно" да те правят на балама денонощно?
Разбира се, че като имаш съмнения, те трябва да бъдат разсеяни. Иначе как? Живееш с него, обсипваш го с любовта си, обаче нещо те човърка...

Съгласна с Ню  Peace Нищо достойно няма в това да си затваряш очите, защото те е страх да промениш статуквото. Жалко е да се оставиш да те правят на маймуна без да предприемеш нищо.

Нищо лично, Бубс, нали знаеш  Heart Eyes
 

# 36
  • Мнения: 35 961
не, имам предвид, че авторката вече знае достатъчно и едва ли й е необходима повече информация - само падаш в собствените си очи и си причиняваш още повече болка с допълнителното ровене  Peace

Пиле,   bouquet

# 37
Снощи имахме разговор, в който той продължава да твърди, че не се е чувал с въпросната девойка. Казах му, че знам повече отколкото казвам, а именно, че е говорил с нея преди няколко дни / разбрах от телефона му/.

Подскочи като ужилен и пита какво, не му казах. И продължава със старите неща, за любовта му, как избрал аз да съм Жената, с която да се събужда и заспива и т.н
Въпросът ми е да му кажа ли и последното, което знам? Срам ме е, че съм му ровела в телефона, досега не съм си позволявала подобни неща, просто не съм "ровещ" човек. А и знам, че той мрази някой да му рови и бърка из личните неща. Но мира не ми дава, че ме лъже и не си признава, дори това да е, за да ме запази.

 И друго се замислих, как заради подобни истории човек престъпва принципите си и му е трудно да се познае Confused

# 38
  • София
  • Мнения: 397
 Възобнови си връзката с Испания. Mr. Green Може даже да го улесниш да разбере и после или и двамата спирате, или и двамата продължавате.

# 39
Възобнови си връзката с Испания. Mr. Green Може даже да го улесниш да разбере и после или и двамата спирате, или и двамата продължавате.

Санела, не искам. Нямам очи и желание за други мъже. Случва ми се за първи път и затова толкова болезнено преживявам нещата.

# 40
  • Мнения: 431
Ох, хайде не се хващай на стария номер с Жената на живота, как си му най-важна и подобни. Явно си е развил сваляческото красноречие по чатове и сайтове. Гледат се делата, а не приказките. Няма значение какво плямпа, ако действията се разминават с плямпаното. Тези реплики са запазена марка на любовните романи, не позволявай това да те размеква и най-важното: мисли.

# 41
  • София
  • Мнения: 2 217
Не, няма да съжаляваш. Дори нищо да не се получи, ще знаеш, че си направила всичко възможно.
Просто не знам случай за мъж, който да е спрял, само се научават да се крият по-добре.

Колкото и да е гадно - точно така е!

# 42
  • София
  • Мнения: 17 278
Ох, хайде не се хващай на стария номер с Жената на живота, как си му най-важна и подобни. Явно си е развил сваляческото красноречие по чатове и сайтове. Гледат се делата, а не приказките. Няма значение какво плямпа, ако действията се разминават с плямпаното. Тези реплики са запазена марка на любовните романи, не позволявай това да те размеква и най-важното: мисли.

Точно  Peace

# 43
  • Мнения: 1 464
"Тежко, нетежко- ще го преживея."

Мисля, че това е точният отговор. По-добре тегли чертата сега....надали ще стане по-добре.
Peace Само да добавя-не само е точният,ами е и най-правилният според мен!Късмет  bouquet

# 44
  • София
  • Мнения: 397
Възобнови си връзката с Испания. Mr. Green Може даже да го улесниш да разбере и после или и двамата спирате, или и двамата продължавате.

Санела, не искам. Нямам очи и желание за други мъже. Случва ми се за първи път и затова толкова болезнено преживявам нещата.
Не ти трябва очи и желание, а да усети, че не си му "вързана"  и малко той да те "гони", а не ти него. Всъщност той точно това е направил в началото, но май му е харесало, време е да му предадеш щафетата.

Общи условия

Активация на акаунт