Да се съберем на протест и във Варна!

  • 801
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 50
Момичета, за нас от Варна ще е доста трудно да стигнем до протеста пред парламента в сряда. Та се чудя, дали да не се съберем в същия ден и час тук някъде в центъра на града. Така ще подкрепим близнашките майки в София и ще дадем повод поне още някой да чуе исканията ни. Какво ще кажете? Моля и организаторите на столичния протест да кажат дали е уместно, според тях, но аз си мисля, че няма да е излишно. Хайде мами от Варна, знам, че не сме малко - кажете какво мислите!

# 1
  • Мнения: 119
Аз съм ЗА, само да не вали.
Не зная дали някой вообще ще ни обърне внимание, но сме длъжни да опитаме, само кажете за кой ден, час и къде да се съберем и сме там.

# 2
  • Мнения: 38
Аз също съм за и отправям апел към останалите майки независимо че нямат близнаци да ни подкрепят
утре и те може да са в нашето положени нека се борим за по добро бъдеще на децта ни

# 3
  • Мнения: 173
И аз съм съгласна,най вероятно ще дойда без децата,защото е студено и ще вали....но ще дойда
Кажете час и място и съм там Peace

# 4
  • Мнения: 173
Хайде мами от Варна,включете се и да подкрепим мамите от София... Peace Peace Peace Peace Peace

# 5
  • Мнения: 173
Защо никой не се включва от Варна?
Не можем да отидем една или две майки,никой няма да ни обърне внимание...ще ни се присмеят!!!
Хайде да се съберем поне десетина,къде сте...няма време...

# 6
  • Мнения: 50
Наистина, трябва да сме поне пет - шест и да сме с децата. Иначе не знам как ще убедя репортерите да дойдат да снимат няколко сърдити майки. Пък и не знам, ще ни трябва ли разрешение за протест от общината и на нас.

# 7
  • Мнения: 119
май няма да можем да се организираме. Жалко, защото трябва да покажем, че и на нас ни пука какво става с децата ни.

# 8
  • Мнения: 173
Наистина, трябва да сме поне пет - шест и да сме с децата. Иначе не знам как ще убедя репортерите да дойдат да снимат няколко сърдити майки. Пък и не знам, ще ни трябва ли разрешение за протест от общината и на нас.

Не знам за разрешително
Но определено трябва да сме повече!Много малко време има а явно доста мами,нямат възможност да четат тук....така ще е доста трудно да се организираме....

# 9
  • Мнения: 173
Хайде момичета има още малко време,до довечера ще има възможност да  се включат поне още 4-5 майчета Peace

Общи условия

Активация на акаунт