ИНФАКОЛ

  • 8 173
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 17
Аз преди време бях писал как може да се купи инфакол от интернет. сигурно има и други сайтове но за ориентир намерих темата която бях написал.

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=337330.msg8849607#msg8849607

Надявам се да ти е полезна.

Поздрави,

# 16
  • София
  • Мнения: 2 801
Много рано взимаш мерки за коликите, вероятно от опит.  Wink Аз не бях подготвена и опитах какво ли не преди Инфакола, без успех. По- късно си го поръчах и бях много доволна. Ако можеш, купувай, пък ако не ти потрябва (дай Боже), винаги можеш да го продадеш на някоя друга мама в нужда!  Hug

# 17
  • Мнения: 170
сисе, много си права! наистина е рано, но се напатих на колики с първото ми дете....дано да нямам проблеми с второто  Praynig

# 18
  • Мнения: 44
Аз имам Инфаколик от Гърция. Свърши ни страхотна работа,но ми останаха опаковки защото ни минаха коликите.Преди да започне да го пие беше някакъв ад :2gunfire непрестанен рев,особено вечер.Тои е с натрупване в организма деиства някъде след 5 тия ден.На опаковките пише 4 евро.Ако искаш пиши ми.

# 19
  • София
  • Мнения: 39 674
Отново ще Ви напомня да не давате линкове със сайтове (български), които продават лекарствени средства.

# 20
  • Мнения: 236
Аз преди 5-6 дни си намерих Инфакол и в София - в една аптека до търговския център на пазара в Младост 1 и струва 11 лева . За съжаление обаче на нас не ни подейства и затова минахме пак на Саб Симплекс. Ако някоя мама има спешна необходимост, мога да й подаря една отворена опаковка /отворена е преди 5 или 6 дни/ и е употребена една дозичка.

# 21
  • Мнения: 511
Аз преди 5-6 дни си намерих Инфакол и в София - в една аптека до търговския център на пазара в Младост 1 и струва 11 лева . За съжаление обаче на нас не ни подейства и затова минахме пак на Саб Симплекс. Ако някоя мама има спешна необходимост, мога да й подаря една отворена опаковка /отворена е преди 5 или 6 дни/ и е употребена една дозичка.
Трябва поне 1-2 дни да се дава, за да се усети някакъв ефект. С еднократен прием няма как да стане.

# 22
  • Мнения: 236
Знам, ама горката беба беше точно тогава с най-силните колики и ревеше до припадък по цял ден и част от нощта. До тогава вземахме Саб Симплекс и просто заместих с Инфакол. Обаче тъй като много го болеше милото, а очевидно двата вида капки /необяснимо за мен защо/ нямат допълващо се действие, се върнахме на Саб Симплекс, а сега вече коликите отшумяват.

# 23
  • Мнения: 641
Ох и аз го поръчах тоя "Инфакол"
Вече го взимаме 24часа.,и нямам търпение да подейства,че като я гледам как се гърчи и извива направо ме боли сърцето.
Дано по бързо да подейства.

# 24
  • Мнения: 697
Щом имаш възможност си го вземи от Англия. Там се продава свободно и струва между 2,99 и 3,79. Не се подлъгвай да даваш 20лв на обирджиите от БГ сайтовете.

# 25
mama pettty,каде по-точно в Младост е тази аптека?
Дали ще ги имат?

# 26
  • Мнения: 236
Миналата седмица купих капките. Дано да са останали. Стискам палци.

ed. AnMary. Инфо за аптеката на ЛС.

Последна редакция: чт, 02 апр 2009, 11:18 от AnMary

# 27
  • Мнения: 616
Имам една неотваряна опаковка Инфакол, ако някоя мама иска може да ми пише на лични купувана е от Гърция, цената която платих беше 4 евро мисля  Simple Smile

# 28
  • София
  • Мнения: 30 079
и аз бих искала да си купя Инфакол, само в Младост1 ли го има и ако да, оригинален ли е??

# 29
  • Мнения: 115
и аз днес си купих инфакол от аптеката в Младост 1 (благодарение на mama_pettty  Hug   bouquet ) според мен е оригинален!

Общи условия

Активация на акаунт