Фотография # 35

  • 25 944
  • 475
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 405
Ех, LemonDesi, как ми се приходи  на Алеко  Grinning
От кога е снимката?

Това за снимането с/у слънцето и сензора доколко е в сферата на вероятностите и доколко е реална опасност?

# 16
  • София
  • Мнения: 6 743
Леле Сейдж, колко е пораснала А-М  Shocked Много хубав портрет и както винаги обработката ти е страхотна  Hug

Лени - забавната е много свежа  Joy

LemonDesi  - на мен ми харесва  Hug

Лекси, честно казано не знам какво си искала точно да направиш с този портрет - не ми харесва това черно с което си замазала фона   Blush

Флайбъл   Mr. Green - надявам се и аз да имам какво да покажа като се върна   Laughing

Дуци, умната с въжето  Laughing

# 17
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 649
Запис и аз, отивам после след кафето да снимам орхидеи Blush Да видим какво ще излезе от това Grinning

# 18
  • Мнения: 2 109
здравейте мили

# 19
  • Мнения: 2 242
привет
а аз замислям нещо с мъже  Mr. Green
последната ми лигня http://www.flickr.com/photos/slavinai/3360676112/

# 20
  • Мнения: 1 052
Нали щеше темата да се казва по друг начин?

# 21
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 649
Слави, голи ли??? Mr. Green
Фрида, никой не иска да ти уважи задника в заглавие, май Laughing

# 22
  • Мнения: 1 630
Като не ми е останало време тези дни за снимки, поне да покоментирам малко, че нали темата е за коментари

Сеидж, както обикновено много приятни цветове и излъчване
но :
- имаш голяма загуба на детайл. Най-силно е по бузите. В Роу ли снимаш, ако не пробвай, дава възможност за по-силна обработка
- лицето на места сивее


Лени,
в пейзажа би имало потенциал, но е странно кадриран
точно на една от силните точки на златното сечение има кофи
Привличат погледа по-силно от фара.
Другия път би могла да сложиш фара на тях. + идва ми малко центрирано - и фара и хоризонта


Деси, харесва ми колко е тъмна
В контражурите са интересни контурите
за това е малко жалко, че толкова голяма част е заета от гората
дали имаш кадър само с хората по пистата и слънцето + евентуално някое изолирано дърво.

Флайбъл, добре е кадриран, но цветовете ми идват малко промити. Предполагам, че времето е било такова. Виж дали черно-бяло няма да стане ?

Лекси, силна ми идва обработката. Дай една снимка на това дете без обработка де  Mr. Green

Слави,
Дай мъжете
Излъчването е супер, но ми дава усещана за притесненост. Всяка една от частите аха аха да излезе от кадър. Това ли е замисъла?
Тапета е приказен. Имах подобни в къщи преди ремонта и дори не ги наснимах. Патка

# 23
  • София
  • Мнения: 983
Ох, една нощ да реши да се наспи човек и вие вече сте с нова тема напред  Mr. Green

Членски внос:



Слави, и тук да кажа, че последната ти "лигня" ми напълни душата.
Лекси, казали са ти вече за обработките.  Много е хубава дъщеря ти - снимай я всеки ден и ще видиш как след време започва да се получава. Освен това гледай хубави чужди снимки - така човек си поставя все по-високи цели и неминуемо напредва.
Флайбъл - хубав пейзаж. На мен точно измитите цветове ми харесват в случая - подчертават зимното настроение.
Деси, хубави цветове и светлина, ама нещо кадрирането не ме грабва.
Лени, на първата ми се струва, че хоризонта е крив. Небето и светлината ми харесват, но по композицията има още какво да се желае. За втората - скоро гледах едно такова животинче (ракун ли е това?) как краде изтривалка от едно бунгало. Много са смешни и доста безстрашни май.
Сейдж, чудесни цветове и много сладка тая А-М. Иска ми се да я видя обаче и в действие някой път  Laughing

Последна редакция: вт, 17 мар 2009, 12:15 от моби

# 24
  • Мнения: 702

Ето ви нещо за критика. Давате смело без да ме щадите  Wink
http://farm4.static.flickr.com/3073/3361867125_292c854781_o.jpg

# 25
  • Мнения: 1 117
и от мен една, личи ли си много пипането? после ще ви кажа къде е  Mr. Green

# 26
  • Мнения: 948
Луис, харесвам много прическата на рошлата. Много стайли. Предполагам не си я лакирала ти; небето малко?

Слави, мноооого харесах последната; още снощи я видях. Как направи средната част?

Шоши, много рязка и страшен детайл по лицето; с какъв обектив е това? Като излъчване ми е малко подтискаща; не мога да разбера изражението на човека: малко стреснат. Като за планинска снимка с кравички, не ми става спокойно на сърцето Crazy Ама нали казахме, това е субективно изкуство.

И моя членски внос за записвация, пресен пресен от тази сутрин:

http://www.flickr.com/photos/misholina/3362714496/

# 27
  • Мнения: 1 084
Lois, къде е това "пипнатото"? Седемнадесет пъти я гледах в голям размер Simple Smile, не го виждам. Косата на мадамата? Дърветата на заден план? Не виждам....

Моби, имам я и в екшън, но подобно на батко си и тя се научи да се "размазва" и снимките са само със строго сантиментална стойност Simple Smile))))))) Трупам си ги на сд-та, за да й натяквам един ден колко ме е измъчвала Simple Smile))))))))

# 28
  • Мнения: 1 630
Луиза, личи си много силно - по сградите. Много са сини
Може да не се вижда на всеки монитор, но при мен е много силно
В черно-бяло?
но пък ще загубиш червения чепик  Mr. Green

Шоши, харесва ми много
Само формата е малко странен
според мен търпи силна обработка
Пробвай го с draganiser action

Mишолина,
другата с камионъъът много повече ми харесва
и китката

# 29
  • Мнения: 702
Снимано е с 50мм ф1,8 на Канон. Човекът мисля че е със синдром на Даун и затова е странен. Лицето му беше като издялано и с невероятно сини очи, които за съжаление на снимката не си личат.

raly идея си нямам какъв е този екшън. Може ли да ми обясниш? Ако не те затруднявам разбира се  Simple Smile

Последна редакция: вт, 17 мар 2009, 14:01 от шоши

Общи условия

Активация на акаунт