Светът се е побъркал

  • 4 453
  • 98
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 606
Аааа, Гарфилд....
Ако мислиш, че мърла и повлекана, означава МЪЖ, грешиш.

А, че гейчето е потенциален педал си права.

# 16
  • Мнения: 274
ПРеди да кажете, че някой изглежда зле и "орезилен" ,  погледнете първо себе си.
За теб момичето е изглеждало зле, за нея - ти.

# 17
  • Мнения: 4 965
Няма какво да се шашкаш. Пубертет се нарича.
Всеки се опитва да изпъкне с нещо - той иска да прилича на мъж, а тя иска да е ексцентрична. Нищо ново под слънцето.
Може наистина мацката да е готик-фен.
Аз навремето бях пънк - ходех с кубинки, развлечени черни дрехи, нарочно рошава коса, въпросното мастилено червило /имах една учителка по руски, която постоянно се тревожеше да не ми е станало зле и затова да ми синеят устните/...
Днес никой не ми вярва, че съм се обличала така. А тогава аз се заричах, че никога няма да заприличам на "лелка" и карах приятелките ми да ми обещаят, че ако ме видят с костюм и отида на козметик, ще ме застрелят...
Иначе, подобно на Валери, мен също ме плашат повече малките "фолк-певачки".

# 18
  • Мнения: 1 394
Казах,че това е само пример!Говоря като цяло,че мъжете повече се оплакват от жените днес,повече хленчат и жените стават по-силни и по-не им пука!А едно време е било обратното!Това имах предвид.Но вече разбрах за бирата....ще минем на водка и ракия в този случай  Thinking

# 19
  • France
  • Мнения: 726
Напълно съм съгласна с авторката.
В Хасково е страшноооо- момчетата едни слабички, анорексични, с изрусени коси, облечени с маркови дрехи и обувки, ухаещи на парфюм. А какви коли карат.....
Повечето клиенти на козметичката ми са точно такива- правят кола маска дори на слабините #Crazy
А момичетата са пълна противоположност- пълни, с увиснали вече задници, дънки с ниска талия, от която стърчи шкембе, косите са все едно немити...абе ужас.

# 20
  • Мнения: 1 394
 newsm53 Еее,разгеле!Темата е майтапчийска ви казах и ето вече взехте да схващате.Абе аз се чудя що немога да се вредя при козметичката....днес нямало час,утре нямало.....то само мъже чакат на опашката.Еее,дайте малко път де!

# 21
  • Мнения: 77
Добре де, а какво мислите за масовото лакираните нокти (на мъжете  Laughing ) Не говоря за едни прилично подържани нокти, а за лакирани в червено, черно и прочие.... На мен ми е ужасно просто и такъв мъж по-скоро би ме отблъснал, отколкото да ме привлече!  ooooh!

Представям си ситуацията:
- Скъпа, този нюанс на лака отива ли ми?  hahaha

# 22
  • Мнения: 54
  Защо правите генерални изводи от няколко примера?Не съм съгласна с твърдението, че момичетата са мъжествени, занемарени повлекани, а момчетата женствени кокетки. А относно въпроса за тенденцията жените да стават силния пол, а мъжете слабия мисля, че са просто някакви изтъркани клишета и няма как да стане скоро.

  ПП. И на мен ми правите лошо впечатление с правописа си, но не пускам тема и не правя изводи. Laughing

# 23
  • Мнения: 1 394
 newsm47 нали Бекъм май я пусна тая мода.Хубаво,че ме светна-моя още не е ровил в чантичката с лаковете,ама знае ли човек  newsm78 Да взема да я скрия,а? Thinking
Цитат
ПП. И на мен ми правите лошо впечатление с правописа си, но не пускам тема и не правя изводи
Ами пусни като искаш-никой не те спира,но мисля,че са те изпреварили. Thinking

# 24
  • Мнения: 274
Напълно съм съгласна с авторката.
В Хасково е страшноооо- момчетата едни слабички, анорексични, с изрусени коси, облечени с маркови дрехи и обувки....

Маркови трънки. В 90% от случаите са ментета на Кавали, Еннерджи и тн, от "митничарски" магазини или "аутлети".

# 25
  • Мнения: 155
Няма какво да се шашкаш. Пубертет се нарича.
Всеки се опитва да изпъкне с нещо - той иска да прилича на мъж, а тя иска да е ексцентрична. Нищо ново под слънцето.
Може наистина мацката да е готик-фен.
Аз навремето бях пънк - ходех с кубинки, развлечени черни дрехи, нарочно рошава коса, въпросното мастилено червило /имах една учителка по руски, която постоянно се тревожеше да не ми е станало зле и затова да ми синеят устните/...
Днес никой не ми вярва, че съм се обличала така. А тогава аз се заричах, че никога няма да заприличам на "лелка" и карах приятелките ми да ми обещаят, че ако ме видят с костюм и отида на козметик, ще ме застрелят...
Иначе, подобно на Валери, мен също ме плашат повече малките "фолк-певачки".

Съгласна съм. И аз в тинейджърските години се носех, нямам думи, едни широки ризи до коленете, едни садрани дънки, а пък иначе с платформи, абе ужас! Татко и майка все ми викаха, че на нищо не приличам, забелязвах, че и хората нещо не ги кефя, ама аз бях различна, това беше важното  Laughing

# 26
# 27
  • Мнения: 804
На младостта всичко и отива.

# 28
  • Мнения: 1 394
Анджък де!За това идеше реч!

# 29

Общи условия

Активация на акаунт