Бременни от Инвито, Икси и Инсеминация в Клиника Щерев?

  • 52 184
  • 223
  •   1
Отговори
  • Мнения: 153
Здравейте,пускам тази анкета за клиника Щерев,за да видим при кой лекар в клиника,има най голяма успеваемост.Успех на всички в престоящите процедури. newsm10 newsm03

# 1
  • Мнения: 524
Поздравления за темата! newsm10
Аз забременях ин-витро при д-р Ганева, от първия опит. Тя ми следи бременността и при нея родих дъщеричката си. Страхотен професионалист и човек е! Hug

# 2
  • перник
  • Мнения: 67
Здравейте,да се включа и аз Hug

моят глас е за др.Тимева newsm20
тя сбъдна мечтата ми, newsm44 бременна съм от първи опит ИКСИ още не се знае колко ще са бебетата,но на 10 ден имах ЧХГ 359.92 от това какво по хубаво.На 23 съм на преглед.

# 3
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
А ние дето не стигнахме до процедура да се вписваме ли в анкетата?
Защото първата ми бременност се случи докато се подготвяхме за първото инсе.

# 4
  • Мнения: 851
От сърце благодаря на екипа от лекари в клиниката на Щерев. За нашето семейство д-р Андреева и д-р Чавеева освен истински и верни приятели са и онези благородни и отдадени на работата си лекари, които ни помогат да премине през трудния път на стерилитета и са винаги до нас. Цял живот ще сме им благодаряни. Бог да ги благослови и тях и целия екип!
Бременна съм от 2ро ИКСИ с кокултивиране. (преди 2те процедури при тях имам други 2 несполучливи в други клиники)

# 5
  • Мнения: 176
Чудесна тема,
при нас нещата се случиха от замразени ембриони.Всички опити ги правих при д-р Александров.При него родих и Вики.

# 6
  • Мнения: 213
Здравейте и от мен!Ох като ви чета май никой не казва нищо за Д-р Юнакова,пък и анкетата е ужас за нея,а аз съм при нея,сега правим нужните иследвания пък ще видим до къде ще стигнем!Цената за инсеминацията актуална ли е от сайта на клиниката или има някаква промяна?Благодаря ви предварителни момичета!

# 7
  • Мнения: 67
здравейте и от мен,аз забременях от икси процедура при доктор Ганева. passifier passifierТя за мен е един страхотен лекар.Благодаря и за всичко. smile3525

# 8
  • Мнения: 153
Здравейте и от мен!Ох като ви чета май никой не казва нищо за Д-р Юнакова,пък и анкетата е ужас за нея,а аз съм при нея,сега правим нужните иследвания пък ще видим до къде ще стигнем!Цената за инсеминацията актуална ли е от сайта на клиниката или има някаква промяна?Благодаря ви предварителни момичета!
недей да си правиш прибързани заключения за д-р Юнакова. Все пак са гласували много малко хора в тази анкета. Сигурна съм, че ако се поровиш назад във форума ще откриеш много добри отзиви за нея. В клиниката всички са много добри специалисти и от прочетеното досега съм на мнение, че работят горе долу по една и съща схема. Не се притеснявай и ти желаем успех Simple Smile

# 9
  • Мнения: 213
Благодаря ти за куража family_yordanovi,дано да имам успех,сега правя хормоналните задължителни изследвания пък ще видим как ще се продължи по нататък!Каквото каже Докторката!

# 10
  • Мнения: 102
Здравейте, момичета! Аз съм пациентка на д-р Александров. Първо ще има стимулация и после ИКСИ. Моля ви, пишете нещо за него

# 11
  • Мнения: 155
ЗДРАВЕИТЕ,4УДЕСНА ТЕМИ4КА Peace
АЗ СЬМ ПАЦИЕНТКА НА ЮНАКОВА ОТ 6М.ДОВОЛНАСЬМ ОТ НЕЯ.В4ЕРА МИ БЕШЕ 2 ИНСЕ АКО Е УСПЕШНО ЩЕ ПИША
УСПЕХ НА ВСИ4КИ
 Hug

# 12
  • Мнения: 547
Бях пациентка на клиника Щерев,но забременяването ми не беше благодарение на лекуващия ни лекар,а въпреки нея.Но от друга страна тя е помогнала на много семейства да се сдобият с деца.Затова за себе си направих следния извод:Не е толкова важно дали ще е Ганева,Юнакова,Савова или Александров,важното е този лекар да е приел болката ти като свой ангажимент и да се бори заедно с вас,а не да отбива номер и то при положение че си плащаме скъпо и прескъпо с пари,време,психически терзания и физически страдания.Това е мое мнение-важно е човек да открие своя лекар.За едни това е Стаменов,за други Владимиров,за трети лекар от клиниката на Щерев.Важното е да го откриете.И ако се усъмните че "вашият" лекар не е достатъчно заинтересован да ви помогне потърсете този,който ще иска на всяка цена да сбъдне мечтата ви.Успех на всички!И кураж момичета,ще бъдете майки,само не се отказвайте от борбата! Hug

# 13
  • Мнения: 4 246
Здравейте,
Аз съм пациентка при д-р Андреева.След 3 неуспешни опита икси на естествен цикъл сега съм бременна след икси с дълъг протокол.
При мен стимулацията я прави д-р Андреева ,а трансфера и пункция д-р Юнакова.И за двете мога да кажа само дорби неща.

# 14
  • Мнения: 213
Здравейте момичета,по запознатите разкажете повече как протича тази инсеминация,защото май ще се зблъскам и аз със това!Благодаря ви!

Общи условия

Активация на акаунт