За мъжкото нежелание, отново.....

  • 6 021
  • 80
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 5 370
То нещата вече са се наредили, слава Богу, но и аз като Бабилия смятам, че сексът просто се преекспонира. Че , според рекламата, мъжете трябва да са само ТИГРИ. Станат ли мъркащи котенца, край, светът свърши.

Аз пък наскоро попаднах на материал, в който се говореше точно за това, за проблемите на мъже точно в интервала 35-40, дето всички го дават за разцвет. Мъжете таят проблемите в себе си, те не реват като жените за щяло и нещяло, а това се натрупва, натрупва....и избива в разни посоки.

Проблеми в бизнеса, стрес на работа, нон стоп командировки, тревоги, вкъши-мрънкане.....

Обаче по-добре да избие в нежелание за секс, отколкото....в инфаркт.

# 76
  • Мнения: 0
Гост 7 пиши моля  те на лични как се справихте с този проблем,
че и при нас е същото.Е не чак от година но секса е много рядко.Имам и темичка ,в която доста ме плюха и изкарваха лъжкиня.За съжаление проблема ни  е факт.Ще съм ти благодарна да пишеш.

# 77
Историите ни не са съвсем еднакви, но ако мога ще помогна.
Не искам, обаче да пиша от профила си. Пиши ми на zamishka@abv.bg

# 78
  • Мнения: 597
Знам, че се пускаха доста теми по въпроса. В нито една от тях, обаче, не намерих решение за моя проблем.
Преди да забременея всичко беше перфектно. Мислех си, че съм открила най-допадащият ми човек в секса. Няма нещо, което да не сме пробвали, направили и т.н.
Забременях, имах рискова бременност, от третия месец по препоръка на лекарите спряхме с креватните изпълнения.
Бебето е вече на 5 месеца. Не сме правили секс от година. Направо съм жива за оплакване.
Поставих въпроса, естествено неведнъж. Отговаря ми, че ме възприема вече по друг начин, като майка на детето си. Отделно от това, нямал желание, даже въобще не му идвала мисълта за секс нито с мен, нито с която и да било Sad
Няма любовница, абсолютно изключено е. На 35 години е, аз съм на 26. Имам още някое килце отгоре, но положението въобще не е трагично. Гледам, колкото ми позволява времето да се поддържам в що годе приличен вид вкъщи, е не се гримирам, ама .....
Не съм достатъчно уверена в себе си и тялото си обаче, за да мина към варианта "секси бельо", съблазняване и т.н. Може би, ако виждах поне някакъв намек от негова страна, че има желание нямаше да е така.
Няма здравословни проблеми, здрав, прав мъж е, с почти неутолим апетит за секс в миналото.

Как се справихте вие? (за тези, които са минали по този път) Интересуват ме идеи и на останалите. Усещам, че нещата ще се влошат още повече ако продължавам да бездействам. Засега изкарвам всичко на майтап, понякога и сериозно говоря, отговора е "да, да ще правим" Ама времето си минава.

Темата не е пързалка, за съжаление..... Sad



Бих му проверила телефона и мейла защото това дето го разправя не е за вярване

# 79
  • Мнения: 278
Накарай го да ревнува.   bouquet

# 80
То жената разреши проблема вече  Wink

Обаче аз не мога да се съглася с някои мнения. Дай сега била "влачела чехлите, чорлава , мрънкаща...." бла - бла . То пък да не мъжете да се подържат идеално - всеки ден избръснати , лъснати , съблазняващи .... Joy
 Жената ражда , гледа деца , готви , чисти , че и работи . А забравих - трябва и да изглежда като"модел" . А мъжете? Те не пускат ли бирени коремчета , не се ли отпускат ... Rolling Eyes Rolling Eyes
 Майки на деца ....извинения им викам аз на тези глупости.

Аз при 2 деца никога не съм имала този проблем . До последно сме правили секс , че и "редовно"  Laughing. Ама то при нас проблема е май точно обратно . Май ще взема да пусна теме " за нежеланието на жената да прави секс" - било то защото и е писнало от деца ( мрънкащи и ревящи) , от "изнервен" мъж тревожещ се за бизнеса и кризата , от това да бъде "супержена"....

Общи условия

Активация на акаунт