От кьде мога си сваля народна музика?

  • 15 986
  • 34
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
МИ да.......някой знае ли някакьв сайт ,от който може да се сваля бьлагрска народна музика?Искам да пусна на едни испанци да 4уят те за какво става вьпрос Crossing Arms ,но аз ли4но оригинална народна музика нямам.
ТА ЗНАЕТЕ ЛИ?

# 1
# 2
  • Мнения: 7 837
Вал, ако искаш мога да се пробвам да ка4а в gmail-а нещо.
Имам Мистерията на българските гласове, родопски песни, хора, македонски песни.

# 3
  • Мнения: 980
Кейси, ако качиШ на Г_мейла и аz Ще се радвам.
Аz свалих доста от dj Tacho, но сега има само чалга Sad
Oбичам македонските, много ме успокояват кат ме стегне Шапката Whistling

# 4
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
Вал, ако искаш мога да се пробвам да ка4а в gmail-а нещо.
Имам Мистерията на българските гласове, родопски песни, хора, македонски песни.
Леле ,леле много те оби4ам.МОЛЯ ТИ СЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig
Аз тьрсех то4но мистерията на бьлгарските гласове Praynig.
А как беше паролата и имейла в gmail? Embarassed

# 5
  • Мнения: 7 837
А мога ли директно там да кача или трябва да пращам от моя е-мейл  newsm78

BgMammaWorld@gmail.com
bgmamma

# 6
  • Мнения: 7 837
Мисля че успях да пусна 3 песни

# 7
  • Мнения: 980
Мисля че успях да пусна 3 песни

Успяла си, но не си качила 3 песни, а 4 Mr. Green Mr. Green Свалих си ги и ги прослуШах. Мерси  bouquet Мисля и аz да кача една, малко е тъжна, но пасва zа всички нас Hug

# 8
  • Германия
  • Мнения: 8 094
аз също имам хорца и песни....още трябват ли?

# 9
  • Spain
  • Мнения: 3 750
А мога ли директно там да кача или трябва да пращам от моя е-мейл  newsm78

BgMammaWorld@gmail.com
bgmamma
move6 -kato naprawi6 compose i posle save draft
 i az imam da ka4wam li Simple Smile

# 10
  • Spain
  • Мнения: 3 750
ама ти Вал кажи какво то4но иска6 , хорца ли , родопски ли , слави трифонов  Wink  ..4е да ти сваля 

# 11
  • Германия
  • Мнения: 8 094
зночи имам като албуми "вечни български песни" орк. Хоро-гр.Русе, отделно събирано откъде ли не хора, ръченици и песни

# 12
  • Мнения: 7 837
Мисля че успях да пусна 3 песни

Успяла си, но не си качила 3 песни, а 4 Mr. Green Mr. Green Свалих си ги и ги прослуШах. Мерси  bouquet Мисля и аz да кача една, малко е тъжна, но пасва zа всички нас Hug
Ве4е са 7. Сега пробвам директно със Save Draft, ама нещо бавно става  newsm78

# 13
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
Ами родопски ....НеЩо ,което да им взема акьлите на гадините тука Mr. Green,да видят те какво е глас Wink

# 14
  • Мнения: 7 837
Вал, по4нах да ка4вам Мистерията. В Drafts са файловете.
Лошото е 4е могат да се ка4ват само по няколко.

# 15
  • Германия
  • Мнения: 8 094
Ами родопски ....НеЩо ,което да им взема акьлите на гадините тука Mr. Green,да видят те какво е глас Wink
"Притурила се планината"? Не знам дали се брои за родопска, но имам преработка на която играх едно съчетание на лента и после една италианка ме пита специално за музиката

# 16
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
Вал, по4нах да ка4вам Мистерията. В Drafts са файловете.
Лошото е 4е могат да се ка4ват само по няколко.
Hugсупер супер ,супер, аз тук си свалям вси4ко Hug

# 17
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
Ами родопски ....НеЩо ,което да им взема акьлите на гадините тука Mr. Green,да видят те какво е глас Wink
"Притурила се планината"? Не знам дали се брои за родопска, но имам преработка на която играх едно съчетание на лента и после една италианка ме пита специално за музиката
Ами не е нужно да е родопска.А тази песен е уникална ако може да я пратиш и нея Praynig

# 18
  • Германия
  • Мнения: 8 094
пратих

# 19
  • Мнения: 7 837
Сега и аз ка4вам родопски. А след малко ще ка4а и възрожденски - за повдигане на духа  Grinning

# 20
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
Моля ви ,който беше ка4ил мистерията на бьлагрските гласове да го ка4и пак ,4е май го изтрих Embarassed Cry Cry Cry #2gunfire #2gunfire #2gunfire Praynig Praynig Praynig

# 21
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
НеЩата ,които са в драфт как се свалят???Не сьм я изтрила предишната Praynig

# 22
  • Германия
  • Мнения: 8 094
те може ли да поостанат известно време че да направим обмен на музики  Praynig

# 23
  • Spain
  • Мнения: 3 750
sega ]e ti ka4a wolodq stoqnow i malko rodopski
в драфт по същия на4ин се сваля
 .аз ще ги преместя - вижда6 ли отдолу кудето са инбокс има едно лабел - и има папка музика . като ка4и6 песен например само я маркираи за лабела и там директно ще излизат само песните.

# 24
  • Spain
  • Мнения: 3 750
АМИ ТЕ ЩЕ СИ СТОЯТ ТАМ  то това беше идеята де .ако някои не ги затрие по по грешка Simple Smile пък ина4е си ка4ваите които каквото иска Simple Smile
мда нищо 4е връзката ми е 4 КБ и свалям като луда ..ъплода ми е супер слаб , ще ре4е 4е нещата които се опитвам да ка4а идат бавно Simple Smile ,но славно Simple Smile

# 25
  • Германия
  • Мнения: 8 094
АМИ ТЕ ЩЕ СИ СТОЯТ ТАМ  то това беше идеята де .ако някои не ги затрие по по грешка Simple Smile пък ина4е си ка4ваите които каквото иска Simple Smile
Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes сега вече спокойно се занасям към леглото
до....днес по-късно Wink

# 26
  • Мнения: 7 837
Аз май също ги сложих в Мuzic  newsm78

# 27
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
АМИ ТЕ ЩЕ СИ СТОЯТ ТАМ  то това беше идеята де .ако някои не ги затрие по по грешка Simple Smile пък ина4е си ка4ваите които каквото иска Simple Smile
Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes сега вече спокойно се занасям към леглото
до....днес по-късно Wink
Ти си пуснала македонското девой4е Mr. Green,супер,тази песен я пеех едно време в хора ,ехххххххх младини.....преди 4 години Mr. Green

# 28
  • Мнения: 980
Вал, в втория постинг, на Краси, има даден сайт. До сега там висях. Има цял албум на Константин Гугов и на Дико Илиев, просто класика. Naughty
Свалих си ги и двата Whistling

# 29
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
tedsan ,от кьдето каквото мога това,вси4ко ,Ще си сваля hahaha Embarassed.
А сега ви се похваляяяяя ,туко Що пратих" Притури се планината" на един испанец и той заяви ,4е е страхотна песен и 4е никога не бил 4увал такьв глас.Ами той мен не е 4ул Mr. Green Naughty hahaha

# 30
  • Мнения: 2 825
Ей, голямо благодарско за песните и аз ей сега ще ги сваля Wink
Анка, аз да те питам ... що не ми работи тъй ДС++ ?

# 31
  • Spain
  • Мнения: 3 750
Ей, голямо благодарско за песните и аз ей сега ще ги сваля Wink
Анка, аз да те питам ... що не ми работи тъй ДС++ ?
ам незнам възможни са доста неща , тя програмата е добра ,но понякога "не се оби4а" много с компютъра. Simple Smile възможни неща които се сещам - в опшънс ,генерал  не си написала ИП-то .ако трябва да го въведеш ръ4но де . в rmDC-то  само трябва да натисне6 едно коп4е отгоре - гет ип - .ако това не помага мини на пасив мод- тогава пък няма да можеш да тегли6 от други хора които са пасив ,а само от актив. в общи линии има един цял форум посветен на тази програмка , и аз самата го ползвам понякога като се заку4и нещо , ако иска6 попро4ети за нея.
http://forums.data.bg/viewforum.php?f=39

# 32
  • Мнения: 2 825
Ама на мене ми казва всеки път, че системата се е сринала.... и не мога да се конектна към другите  newsm78

# 33
  • Spain
  • Мнения: 3 750
conection timeout -това е то4но 4еили не ти позна ва ИП-то или просто  трябва да минеш на пасив

# 34
  • Мнения: 2 825
conection timeout -това е то4но 4еили не ти позна ва ИП-то или просто трябва да минеш на пасив

Мерсаж...сега ще пробвам да видя какво ще стане  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт