За кърменето, гърдите и секса

  • 11 287
  • 103
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 25 551
Че кой говори за насилване, бе Сийче?


Ами авторката на темата. Предложила, човекът отказал, а тя прави драма от това и чак тема пуска.  Laughing
Знам, че е хубаво всяко дете да си има майка и тя да го кърми, но... Само с желание не става.

# 31
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 917
Ами авторката на темата. Предложила, човекът отказал, а тя прави драма от това и чак тема пуска.  Laughing
Е, чак пък драма...
Това, което написала е съвсем нормално. На никоя жена не би и било приятно мъжа и да избягва части от тялото и само защото е решила да си кърми бебето.
И в случая не става дума точно за пиене на кърма, а по-скоро за отношението към гърдите през този период.
Както писах и по-горе - минавала съм през това и знам какво е. Повярвай ми, това, че не се е връзвал на закачките ми да си пийне ми е като един забавен спомен просто, но усещането да те галят около гърдите едва ли някога ще го забравя съвсем.

# 32
  • Мнения: 804
Кърменето е един много интимен момент, сексът и обектът на пипане също. Винаги съм си мислила, че да развяваш такова нещо в пространството е най-малко проява на лош вкус.
Към авторката - Какъв ти е всъщност проблема?

# 33
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 917
Какъв ти е всъщност проблема?
Най-верояно, че няма твоя изтънчен вкус...

# 34
  • Мнения: 804
Какъв ти е всъщност проблема?
Най-верояно, че няма твоя изтънчен вкус...
Което сама по себе си не е трагедия, но не е и комплимент. 
Само се чудя дали като го плесна във форума ТОЙ ще започне да суче.

# 35
  • out of space
  • Мнения: 8 572
Бях чела едно време в кърмаческия (и още си спомням с  Sick ) как мацката правеше кекс с кърмата си и цялото семейство си го изяждаше с кеф. Потресе ме най-вече случката как почерпили гостите- кафенце плюс въпросния кекс и как после се превивали от смях,, че скъпите им приятели изобщо не усетили разликата  Sick Sick Sick

Кърменето е хубаво нещо, но някои жени от вманиачаване яко изтрещяват.

# 36
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 917
Само се чудя дали като го плесна във форума ТОЙ ще започне да суче.
Точно толкова, колкото ти минава главоболието, когато го споделиш с някого.
Обаче си е друго да знаеш, че не си хванал менингит и не само теб те боли глава  Wink

# 37
  • Мнения: 804
Прочети написаното над твоя пост и не се излагай.
Няма нищо по-естествено и красиво от кърменето и нищо по-неестествено и грозно от това   да го навираш в очите на хората .
А изтънченият вкус, определено е за предпочитане пред грубата селска естественост.

# 38
  • София
  • Мнения: 18 679
Ейй, знаех си, че ще се отплеснете...Някои хора като чуят кърмене и...язък.

# 39
  • out of space
  • Мнения: 8 572
Ейй, знаех си, че ще се отплеснете...Някои хора като чуят кърмене и...язък.

и аз те обичам, но основните постове по темата са на теб и Джейд. Знаем си позициите, някои се изказаха по-рано в темата, други по-късно.

И аз съм кърмила, чувствала съм се антисексуално, ти- напротив. Мъжете също- на един не му пука, друг се отвращава. Човешко е.
Един обича секса, когато жена му е в мензис- друг не обича млечни цици.
Въпрос на предпочитание. Не мога да се обидя на мъжа ми ако му е гадно като сготвя пържени патладжани или му тръскам течащи гърди по време на секса. Просто не обича.
И аз не обичам да речем анален секс и зелен фасул.
Не мога да бъда по-описателна от това.

# 40
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 917
Едно ДежаВю ме обзема от тази тема...
Че чак ми става приятно носталгично  Grinning

# 41
  • Мнения: 2 590
Бях чела едно време в кърмаческия (и още си спомням с  Sick ) как мацката правеше кекс с кърмата си и цялото семейство си го изяждаше с кеф. Потресе ме най-вече случката как почерпили гостите- кафенце плюс въпросния кекс и как после се превивали от смях,, че скъпите им приятели изобщо не усетили разликата  Sick Sick Sick

Кърменето е хубаво нещо, но някои жени от вманиачаване яко изтрещяват.
Erica, аз малко по напред в темата казах как една моя позната прави, не кекс, но мляко с ориз(не с мляко, а с кърма). И всички в тях си го ядат, обаче не знам дали е давала на гости. От тогава обаче си имам едно на ум ако реши да ме черпи Sunglasses

# 42
  • София
  • Мнения: 18 679
И аз съм кърмила, чувствала съм се антисексуално, ти- напротив. Мъжете също- на един не му пука, друг се отвращава. Човешко е.
А, ей това вече е по темата  Mr. Green

И на мен ми стана носталгично...Сетих се за образи, които не съм чувала и чела от сто години...Леле, колко отдавна сме в тоя форум Shocked

# 43
  • Мнения: 92
Кърменето е хубаво нещо, но някои жени от вманиачаване яко изтрещяват.
Напълно те подкрепям Peace
А по въпроса за секса ,гърдите и кърменето... може на човека да не му е приятно.На моя мъж не му го натяквам,не му го правя на въпрос ,но съм забелязала и сега с второто дете като кърмя,просто май не му е приятно и удобно Simple Smile.Нормално е да ти липсва,но ще отмине и този период.

# 44
  • Мнения: 14 654
Бях чела едно време в кърмаческия (и още си спомням с  Sick ) как мацката правеше кекс с кърмата си и цялото семейство си го изяждаше с кеф.
Erica, аз малко по напред в темата казах как една моя позната прави, не кекс, но мляко с ориз(не с мляко, а с кърма).

Прочетох наскоро как главният готвач в някакъв ресторант щял да предлага на клиентите си ястия, приготвени с кърма като нещо особено изискано. Не знам проектът му имал ли е успех или не. Може и клюка да е било.

Общи условия

Активация на акаунт