*~*СОФИЯ*~* Ла Лече Лига среща - 21. март, 11 ч.*~*

  • 1 770
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • В чуден свят с четири Слънца
  • Мнения: 487
Записваме се с госпожицата Grinning Отдавна я чакаме тази среща Grinning
И мен силно ме вълнува темата за захранването, че засега нямам никакъв успех в убеждаването на беболинка да хапне нещо, дето не излиза от цица Crazy

# 16
  • Мнения: 6
Na mene mi se 6te da dojdem s malkiq, za6toto imame problemi - kurmim se ot po-malko ot mesec (rodi se na 24.02) i se 4uvstvam dosta izqdena na mesta, no ne znam dali shte nu mojem zaradi studa i negoviq oshte nestroen rejim na koliki i surdeniq ... Moje bi e po-dobre da iz4akame do sledvashtiq msec, no mnogo mi se iska nqkoj da ni vidi kak se hranim i da mi kaje dali go postavqm pravilno, 4e s tiq bolki v zurnata i negovite gazove po dva puti na den se vijdame v 4udo - dobre, 4e kapkite i probioticite pomagat gore-dolu.

# 17
  • Мнения: 6
Извинявам се за латиницата, бях забравила, че не се толерира ... Sad

# 18
  • Мнения: 2 614
БГтаткото, мисля, че точно сега е момента да се срещнете с консултант по кърмене и ЛЛЛ-срещата е добра възможност. По-добре е да не чакаш още месец.  Peace
Ако намерите кой да ви докара - ще е чудесно!
Благодаря, че смени латиницата!  Peace много трудно се чете  Simple Smile

# 19
  • Мнения: 3 718
А и да кажа, че мястото е уютно и приятно, съвсем е ок за малко спящо (или сърдито) бебе. Ще е хубаво да дойдете.

# 20
  • Мнения: 3 379
Чак сега виждам темата...

Много искам да дойда. Не знам обаче дали ще има кой да гледа баткото, защото мъжът ми май ще е на работа в събота... А май не е много удачно да водя и почти 5-годишен хлапак?!?

Тази улица беше в Лозенец, нали?

Записвам се под въпрос, заради гледането на Гогата - ако има на кой да го оставя, ще дойда (ак ого доведа, ще е трудно да общувам с някой друг освен с него). Ще разбера чак утре обаче Sad

# 21
  • Мнения: 3 718
Стига да не му е скучно на баткото, що да не е удачно.

# 22
  • Мнения: 3 379
Ами ще му доскучее със сигурност, не вярвам да издържи час и половина, след 10-тата минута ще ме задърпа. Ще видим, ще преговарям и с баткото, пък ако дойдем с него и стане невъзможно да участвам, просто ще тръгнем по-рано...

# 23
  • Мнения: 425
Бих искала и ние да дойдем,въпреки че не съм член на Ла Лече Лига-нямам кой знае какво да споделя освен обичайните грешки в началото-лоша информираност, още по-лоши съвети-слава богу-това отдавна отмина без фатални последици за нашето кърмене!

# 24
  • София
  • Мнения: 52
Запис ще дойда, мисля че има доста неща , които ще науча Hug

# 25
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 823
Бих искала и ние да дойдем,въпреки че не съм член на Ла Лече Лига-нямам кой знае какво да споделя освен обичайните грешки в началото-лоша информираност, още по-лоши съвети-слава богу-това отдавна отмина без фатални последици за нашето кърмене!
Не е нужно да си член, за да идваш на срещи Simple Smile
Който не е член, е поканен любезно да дари 2 лв; който е - освен членския внос веднъж годишно, друго няма (освен по желание). С тези пари се обновява библиотеката със заемни книги, както и се разпечатват неща, когато има нужда Simple Smile

# 26
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 418
Аз може би ще дойда (плахо каза тя).  Blush

Започнах да го обмислям -- по правило трябва да претегля "за" и "против" и поне 10 пъти да реша, че ще дойда, и още 10 -- че няма, след което още веднъж да помисля и да реша, че все пак е по-добре да дойда (или да не дойда). Mr. Green

Тежка артилерия! #Sniper

П.П. Аз не се храня много здравословно, така че не смея да нося нищо, освен вода, за да не ме линчувате. Laughing

# 27
  • София
  • Мнения: 292
Късно ли е и аз да се запиша?

# 28
  • Мнения: 718
Как стои въпросът с атмосферните условия или по-точно коледната картинка навън  Rolling Eyes

# 29
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 823
Късно ли е и аз да се запиша?
Всички са добре дошли Grinning

Как стои въпросът с атмосферните условия или по-точно коледната картинка навън  Rolling Eyes
Не питай, аз от Пловдив идвам Laughing Но в самия Център е топличко и уютно, така че се надявам времето да не спре желаещите Grinning

Общи условия

Активация на акаунт