Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 2 686
Много много благодаря на всички, които ми отговориха.
Много се надявам и на моята колежка да почне да и минава.
Тя от снощи е в болница в същност, дано там я позакрепят.

# 31
  • Мнения: 2 334
Ох аз бях много зле до 4-и месец.Само на легло и не хапвах нищо-гадеше ми се от всичко.Дано по бързо да и мине че като се сетя колко е неприятно  Confused

# 32
  • Мнения: 79
И аз бях така, първите 3 месеца не можех да стана от леглото
непрекъснато повръщах,гадеше ми се от всичко.
Толкова бях намразила храна,че предпочитах да ходя в болница на системи
отколкото да ям.Но в 4-тия мсец всичко отшумя

# 33
  • София
  • Мнения: 1 139
И аз си повръщах почти всеки ден по няколко пъти (стигала съм до 8 на ден) в продължение на 5 месеца.
Спасение от това неразположение според мен няма.Просто се свиква,пробвах непрекъснато различни начини за облекчаване на гаденето и повръщането-нищо нямаше траен резултат.
Накрая се свиква,отивах да повръщам и излизах усмихната от тоалетната.Беше ми станало ежедневие.
Дано при приятелката ти не продължи много дълго и скоро да може да се радва на бременността си Peace

# 34
  • Мнения: 180
Аз също повръщах до началото на 4 месец, но ходех на работа и си повръщах в кошчетата за отпадъци.Много е важно приятелката ти да не се обезводни , така че щом състоянието и е толкова тежко трябва да бъде под лекарско наблюдение.И нека я крепи мисълта за молкото човече което е в нея.Късмет

# 35
  • Мнения: 145
И аз бях в същото положение до 6-я месец. Всеки ден беше кошмарен, и капка вода не можех да пийна. В болницата на системи и след няколко часа кошмара започваше отначало, малко са 10-15 пъти повръщане на ден за мен....само стомашен сок  Sick от 6-я месец, се разредиха разходките ми до тоалетната, но пак си повръщах до края.
Дано се оправи по-бързо и да се порадва на бременноста си!

# 36
  • София
  • Мнения: 2 686
много ви благодаря за съветите и пожеланията. Уж е по-добре, но само за малко, уви.
В тази връзка искам да ви попитам има ли нещо, което може да пие при обезводняване.

Някакви прахчета или нещо подобно?
Казали са и само Деган и свещички, но те по-скоро са за спиране на повръщането.
Аз знам една система с чаши вода с лъжичка сол, сода и захар, които се пият на 5 минути по лъжичка, за да не го върне, ако е повече.
Или разредена кола.
Но нещо по-подходящо има ли?

# 37
  • Мнения: 1 565
На мен ми бяха казали да пия чай от маточина без захар, но аз също така се обезводнявах от това че изключително много повръщах. Иначе те си ми вливаха системи, но не знам с какво, няколко дни.

Общи условия

Активация на акаунт