Подходящ грим за блондинки

  • 2 532
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0
Моля кажете си мнението за грима при блондинките. Какви червила може да се слагат, какви сенки, моливи ,руж... и т.н.  Laughing

# 1
  • Мнения: 13 621
Много е индивидуално. Зависи до колко обичаш да експериментираш с гримове, дали обичаш силен или по-ествествен грим.
И според мене трябва да носиш това, което на тебе ти харесва. Аз съм носила супер различни цветове..смятам, че ми отиват. Единствено не се харесвам във кафявата гама...и никога не купувам такива гримове

# 2
Всичко им отива на блондинките  Embarassed
Аз ползвам зелено,синьо,черно и комбинациите им с други цветове .Моите очи са зелени  Embarassed
Кафяв цвят и аз нямам ,само злато и то го комбинирам.

# 3
  • София
  • Мнения: 650
В грима по определящи по принцип са цвета на кожата и на очите - първо се съобразяваш с тях и след това с косата, дрехите и т.н. Peace

# 4
  • Мнения: 434
Напълно съм съгласна с Поничка. Peace
Аз се съобразявам най-вече с цвета на очите си и после с останалото...като цвят на кожата,косата и т.н. Simple Smile

# 5
  • Мнения: 6
Всичко им отива на блондинките  Embarassed

  Stop Dа бе.

# 6
  • Мнения: 13 621
На почти всяка жена и отиват много различни видове грим..стига да се направят както трябва Simple Smile

# 7
  • София
  • Мнения: 708
Аз се харесвам в розовата, сивата, бежово-кафявата гама, златни цветове (за сенки). Червила на мен не ми отиват особено, ползвам прозрачен гланц, понякога розовеникав. Естествена блондинка съм.

# 8
  • Мнения: 606
всичко си е индивидуално естествено...зависи  от тена от очите...не само цвета на косата.
аз съм фен  бежови и прасковени цветове ..както за сенки така и за червила....Simple Smile

# 9
  • Мнения: 2 011
Подкрепям , че грима зависи от  цвета на очите - моите  са зелени - по скоро  са ми пъстри  с повече зелено. Аз обаче слагам и тъмнокафяв грим , преди време дори използвах и кафява  спирала за мигли.  Peace

# 10
  • Мнения: 59
Зависи с какви дрехи съм! Но по принцип  сиво,зелено,синьо,черно и кафяво. Аз съм със светло сини очи,но много се променят в зависимост какъв грим използвам. Кожата ми е светла.  А за червило най-често телесно или много светло розово. Тъмните нюанси ги избягвам,защото ме застаряват!  smile3502 newsm62

# 11
  • Мнения: 3 782
Моля кажете си мнението за грима при блондинките. Какви червила може да се слагат, какви сенки, моливи ,руж... и т.н.  Laughing
Много по-лесно ще е ако сложиш снимка.

# 12
  • Мнения: 116
аз пък наи се харесвам с грим в кафявата гама,..........някак си розово и русо ми бие на Барби/не искам да обидя никои /

Общи условия

Активация на акаунт