Харесвате ли Деси Банова от Нова телевизия ?

  • 12 693
  • 144
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 212
Коя е тая бе. Дайде да я видим на снимка. Така наизуст как да кажа дали ми харесва или не.

Към авторката - бива ли да пуснеш тема харесвате ли еди коя си жена в женски форум. Що не я пусна тази тема в някой мъжки форум да чуеш мненията на истински мъже а не като тук на някакви си жени. Много ясно че жените и завиждат и няма да са обективни.

# 46
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Борисе, ей ти снимка - прогноза за времето не гледаш ли?

# 47
  • Мнения: 212
въх тя на тая снимка на нищо не мяза... не ми харесва

на мен ми харесва онова девойче дето казва прогнозата за времето в сутрешния блок при Милен Цветков. много чаровно и усмихнато момиче. направо ме изправя от леглото сутрин като и чуя нежното гласче...

# 48
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
То въпроса е не на нас дали ни харесва, а на приятеля на авторката  Joy

# 49
  • Мнения: 776
Харесвам я, има хубава усмивка. И децата ми я харесват. Харесвам още и Божана Филипова, въпреки че наживо е надута. Но най-любимата ми е Станислава Трайкова от БТВ. Peace
Апропо , моят мъж също се заглежда по Божана, но какво от това? На мен не ми пука, пък и аз също обичам да я гледам.
Присъединявам се към мнението на Милена, възможно е, като вижда, че ревнуваш , нарочно да продължава да те дразни. Затова номерът е, да си непукист  Whistling

# 50
  • Мнения: 836
Не мога да повярвам, че смятате Лора Крумова за хубавица, а Деси - не.

Има нещо сбъркано тука.

# 51
  • Мнения: 2 891
Не ми харесва, все едно някой е взел тялото на една жена и главата на друга и ги е сглобил някак си...

Баш! Главата и е с около 1/3 по-голяма отколкото би трябвало  Laughing

# 52
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Да де да, ако беше дебела каквато е Лора Крумова, щеше да има коментари за килограмите и.

Понеже е слаба, сега се обяснява колко и била голяма главата  Joy

За пореден път се убеждавам, че в този форум критериите за красота са сбъркани  Mr. Green

# 53
  • Мнения: 502
Не мога да повярвам, че смятате Лора Крумова за хубавица, а Деси - не.

Има нещо сбъркано тука.

 Определено. Не са искрени просто.

# 54
  • Мнения: 3 091
а тези, които не я харесват, да пишат ли защо?

не понасям уъкане, камо ли от водеща, говорителка и пр. Тя уъка ужасно и поради това щом я видя, превключвам канала

# 55
  • Мнения: 5 940
Позамислих се.. знам, че няма такъв водещ на новини, предаване, нито репортер, а то било момиче, което казва прогнозата за времето.  Хубава е.

# 56
  • Мнения: 836
... щом я видя, превключвам канала

По-бързо, преди да е дошло и Милото  Wink Simple Smile

# 57
  • Мнения: 4 187
Не, изобщо! Не знам защо е набедена за красавица  Rolling Eyes. Може би ако я видя на живо ще си променя мнението.

# 58
  • Мнения: 4 187
въх тя на тая снимка на нищо не мяза... не ми харесва

 Ето, тук може повече да ти хареса!

# 59
  • Мнения: 836
А, тук може да се хареса не само на Борис:

Общи условия

Активация на акаунт