Почивали и желаещи да почиват в ПОМОРИЕ?

  • 14 430
  • 44
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 674
Тази година решихме да се насочим към Поморие и пускам темата с желание да си бъдем взаимно полезни.
Ако някой е почивал и е останал доволен от някое хотелче нека да сподели с нас.
Също и ако някой е харесал нещо - Аз засега съм се спряла на хотел Зевс в стария град. Grinning

# 1
  • Мнения: 17 982
МАРИЯНКАА, последните ми две включвания в темата за провинциалистите бяха за теб, а ти избяга в друга тема, надникни и там

# 2
  • Мнения: 674
Видях ги но ако някой знае още някой хубави хотелчета нека пише!!!  bouquet  bouquet  bouquet

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 2 492
Аз Поморие много го харесвам, защото е по-спокойно от Созопол, Несебър и другите по-популярни курорти. Понеже има малко дискотеки, Поморие го посещават не толкова младите и свободни хора, а предимно по улиците се разхождат семейства с деца.
Била съм неведнъж, но на квартира, за съжаление нямам отзиви за хотелите.

# 4
  • Мнения: 1 636
От хотелите в Поморие ми харесват като място Регата и Съни бей. Не съм била в никой от двата, но са точно пред плажа и на Крайбрежната улица. И в сградата Калифорния има 2_3 хотела, единият мисля беше Мак, другите не помня, но сградата съЩо е нова и на добро място.

# 5
  • Мнения: 4 916
Най-вероятно и тази година ще почиваме в Поморие - заради балнеологията и близостта до Варна.
Предпочитам Военния санаториум, но може и нещо друго, напр. санаториума на НОИ - защото е с басейн.

# 6
  • Мнения: 1 636
Най-вероятно и тази година ще почиваме в Поморие - заради балнеологията и близостта до Варна.
Блиzо до Варна  newsm78 Thinking

# 7
  • Мнения: 4 916
Най-вероятно и тази година ще почиваме в Поморие - заради балнеологията и близостта до Варна.
Блиzо до Варна  newsm78 Thinking

Ами да, близо е - минават се само завоите над Несебър и си до Варна  Peace
Всичко след Бургас ми е далече  Confused
А толкова ми се иска да слезем към Китен, Царево, Синеморец...

# 8
  • София
  • Мнения: 4 141
Миналата година бяхме на бунгала в Поморие останах много доволна. За мен това си беше истинска почивка. На плажа спокойно , не ти газят по главата, пред бунгалото детска площадка седнеш си, пиеш си кафето а децата си играят. Много добре беше , надявам се тази година пак да сме там.

# 9
  • Мнения: 674
Някой няма ли впечатления от семейни хотелчета в Стария град близо до плажа??? newsm78
Пишете ако имате впечатления Please! Mr. Green

# 10
  • Мнения: 3 641
И аз съм решила да почиваме в Поморие тази година, малко разнообразие  Simple Smile
Дайте по-вече инфо за Военния санаториум, може ли свободно да се ходи или е само с карти. Ако може и линк Hug
vangobi , тези бунгала имат ли сайт Simple Smile

# 11
  • София
  • Мнения: 4 141
Мисля , че нямат сайт. Намират се след военния санаториум нагоре по пътя покрай солниците.

# 12
  • Мнения: 4 916
Мисля , че нямат сайт. Намират се след военния санаториум нагоре по пътя покрай солниците.

Хехе, знам ги къде са. Вярно е, че плажа там е много по-спокоен и приятен от централния.

# 13
  • Мнения: 674
Мисля , че нямат сайт. Намират се след военния санаториум нагоре по пътя покрай солниците.

Хехе, знам ги къде са. Вярно е, че плажа там е много по-спокоен и приятен от централния.
Наистина тези бунгала имат ли сайт??? newsm78

# 14
  • Мнения: 3 641
А някакви ориентировъчни цени и телефон за връзка newsm78

# 15
  • Мнения: 4 916
Мисля , че нямат сайт. Намират се след военния санаториум нагоре по пътя покрай солниците.

Хехе, знам ги къде са. Вярно е, че плажа там е много по-спокоен и приятен от централния.
Наистина тези бунгала имат ли сайт??? newsm78

По-скоро нямат. Но вие сте близо, може един ден да слезете до Поморие и да ги огледате, а и да огледате други местенца, да разпитате на рецепциите...

# 16
  • София
  • Мнения: 4 141
Телефон нямам наши познати ни бяха записали, но сме решили тази година да отидем да пробваме дали има свободни бунгала без записване (малко е дълго за обяснение). А за цената не се сещам, но беше доста евтино.

# 17
  • Мнения: 834
Телефон нямам наши познати ни бяха записали, но сме решили тази година да отидем да пробваме дали има свободни бунгала без записване (малко е дълго за обяснение). А за цената не се сещам, но беше доста евтино.
[/tt]
От цялата поредица бунгала, на кои по- точно бяхте? Принципно ги знам всичките, но не сме ходили от 4-5г там и нямам представа кои са оцелели и на какво са заприличали. Поне име на собственика не помните ли? Аз ими тел. на човека, който миналите 2 г. държеше бившите бунгала на МДК- Пирдоп, но така и не стигнахме мин. лято до там. Имам спомени, че цената беше 30-40лв/бунгало с 3 легла и баня. newsm78

# 18
  • София
  • Мнения: 4 141
Телефон нямам наши познати ни бяха записали, но сме решили тази година да отидем да пробваме дали има свободни бунгала без записване (малко е дълго за обяснение). А за цената не се сещам, но беше доста евтино.
[/tt]
От цялата поредица бунгала, на кои по- точно бяхте? Принципно ги знам всичките, но не сме ходили от 4-5г там и нямам представа кои са оцелели и на какво са заприличали. Поне име на собственика не помните ли? Аз ими тел. на човека, който миналите 2 г. държеше бившите бунгала на МДК- Пирдоп, но така и не стигнахме мин. лято до там. Имам спомени, че цената беше 30-40лв/бунгало с 3 легла и баня. newsm78

 Точно там бяхме  - МДК- Пирдоп. Ще питам моя мъж помни ли цената, мен и да ме убиете не мога да се сетя

# 19
  • Мнения: 5 277
Ей,най-после да намеря някой ходил на тези бунгала. Аз направих резервация за там,но сега започвам да се размислям.
Виж дали става даму за едно и също ?
http://www.namore.info/hoteli.php?HOTEL=view&id=2272
Цените наистина са такива - 33 лв. за стая с три легла за юли и август,преди това май беше по 24 лв. Доколкото разбрах бунгалата са обновени и са на плажа.
Но това,което нас ни притеснява най-много е,че никъде не видях зеленинка някаква,дръвчета,да не говорим за детски кът.
Моля те ако става дума за едно и също ми пиши тук или на лични,защото се чудя дали да пращам капаро  Praynig
Или ако имаш добри впечатления от някои от съседните бунгала,но да не е само асфалт навсякъде,а с полянки за децата моля за инфо. И всички,които са ходили там.

# 20
  • Мнения: 834
Да, Джина, същите са. Спомените ми са отпреди няколко години. Гледам и на снимките, че наистина са ремонтирани. Бяха разположени П-образно покрай оградата, а в средата беше детския кът с пързалки, люлки... Имаха собствен паркинг и цялата станция се заключваше, така че спокойно си се разхождаха децата без да могат да избягат сами извън нея. Имаше охрана. За зеленината newsm78 вече незнам. Едно време имаше м/у бунгалата трева и храстчета, смокинови дървета, от които съм яла най- ароматните смокини в живота си /е, ходим в началото на септември на море Wink/ и раждаха толкова много, че жената която тогава държеше бунгалата ги събираше за ракия Laughing В ресторанта готвеха евтино и вкусно. Имаше предварително зададено меню за идващите дни и ако искаш си заявяваш храна само за определен ден или определено хранене. Далече е от цялата шумутевица на Поморие, вечер се чува само плясъка на вълните...идилияяяя.... Sunglasses Това са плюсовете.
Сега за минусите /лично мнение/.
- Плажа е тясен /то май навсякъде в Поморие е такъв/, пясъка е черен, а брега не може да се каже, че е полегат. Много наблизо става вече дълбоко. За компенсаця на това, обаче плажа пред станцията се ползва само от почиващите в станцията и не е пренаселен.
- Центъра е далече за ходене и връщане пеша. Има поне 2км до там. Имаше, обаче влакче от самата станция до центъра, което беше до към 23ч. и струваше  newsm78 май 1лв в едната посока /като градския транспорт/.
Като нищо може да се видим с някои от вас там, ако почивате след 25.08. Peace
А, забравих да поясня, че циментовата алея от снимките е всъщност алея върху самата дига, изградена между бунгалата и плажа.
За повече минуси не се сещам, май плюсовете са повече.

# 21
  • Мнения: 5 277
СедеФка,vangobi  Hug
Много благодаря за мненията Simple Smile Май наистина ще си останем за Поморие Simple Smile Не ми се рови вече,пък и за тези бунгала чувам впечатления от първа ръка Simple Smile
Иначе за плажа не знам,по-различен ли от този в центъра на Поморие? Ние сме били там и изобщо не е лош. С тази подробност,че точно тази година се изля най-големия порой,който бях виждала и изобщо за плаж не ставаше,може би само 1 или 2 дена.Дано този път улучим време.
За разстоянието до центъра не е проблем,ще ходим с колата,но искам да сме на плажа,че като започне едно мъкнене на багаж сутрин,обед и следобед ми е мъка.
А за другите бунгала можеш ли да споделиш нещо?
Ето тези намерих в нетаю
http://www.visit.bg/sommer/fewo.php?hotid=219
http://www.namore.info/index.php?REQ=view&id=1540&page=1 … 0&subsubcat=0 но за тези собственика каза,че няма да ги отварят тази година,че до тях застроявали  Confused
Тези на военните какви са,някакви други има ли?
Макар че тези си ни устройват де,и като цена и като други условия,ако и вътре не са съвсем ужасни ще е супер Simple Smile
Иначе ние сме резервирали за 16.07. ако не ни отменят резервацията като още се шушкаме с капарото Simple Smile
Ако някой ходи по това време да свирка Simple Smile

# 22
  • Мнения: 4 916
... Тези на военните какви са,някакви други има ли?
...

МО няма бунгала. Само санаториум с процедури.

# 23
  • Мнения: 1 008
Тази година и ние се замисляме за Поморие-с малко дете ми трябва наистина нещо спокойно,миналата година бяхме в Приморско,но беше истинска лудница.Това вместо запис за темата. Simple Smile

# 24
  • Мнения: 834
Джина, тези от първия ти линк имат само външна визия, а отвътре са ужасни Sick Като гледам не са ремонтирани отвътре, със същите смрадливи мебели са. Тапицериите бяха като лакирани от мръсотия.
А и понеже морето е "изяло" почти навсякъде плажа /то затова е и толкова тясен/, твърдя че пред тях няма въобще плажна ивица. То и собствено ресторантче май нямаха, ами хората се хранеха отвън на едно общо капанче за всички станции.
И пак казвам- впечатленията ми са отпрди 5г, по- актуални да дава мама vanqobi  Peace
А пък тези от втория ти линк страшно ми приличат на вили Ваня- имаше преди 2 сезона темичка и за тях. Може и да са ги прекръстили newsm78, но те изобщо не са в този залив и нямам представа какви са.
Между другото защо не изпратиш първо познат на място да огледа? Някоя тамошна мама от вашата отчетна темичка нямате ли?

# 25
  • София
  • Мнения: 4 141
Да, Джина, същите са. Спомените ми са отпреди няколко години. Гледам и на снимките, че наистина са ремонтирани. Бяха разположени П-образно покрай оградата, а в средата беше детския кът с пързалки, люлки... Имаха собствен паркинг и цялата станция се заключваше, така че спокойно си се разхождаха децата без да могат да избягат сами извън нея. Имаше охрана. За зеленината newsm78 вече незнам. Едно време имаше м/у бунгалата трева и храстчета, смокинови дървета, от които съм яла най- ароматните смокини в живота си /е, ходим в началото на септември на море Wink/ и раждаха толкова много, че жената която тогава държеше бунгалата ги събираше за ракия Laughing В ресторанта готвеха евтино и вкусно. Имаше предварително зададено меню за идващите дни и ако искаш си заявяваш храна само за определен ден или определено хранене. Далече е от цялата шумутевица на Поморие, вечер се чува само плясъка на вълните...идилияяяя.... Sunglasses Това са плюсовете.
Сега за минусите /лично мнение/.
- Плажа е тясен /то май навсякъде в Поморие е такъв/, пясъка е черен, а брега не може да се каже, че е полегат. Много наблизо става вече дълбоко. За компенсаця на това, обаче плажа пред станцията се ползва само от почиващите в станцията и не е пренаселен.
- Центъра е далече за ходене и връщане пеша. Има поне 2км до там. Имаше, обаче влакче от самата станция до центъра, което беше до към 23ч. и струваше  newsm78 май 1лв в едната посока /като градския транспорт/.
Като нищо може да се видим с някои от вас там, ако почивате след 25.08. Peace
А, забравих да поясня, че циментовата алея от снимките е всъщност алея върху самата дига, изградена между бунгалата и плажа.
За повече минуси не се сещам, май плюсовете са повече.
Да това са бунгалата само, че бяха прясно ремонтирани вътре , външно не са кой знае какво , но вътре беше чистичко и ново. Града найстина е далече , а и миналата година нямаше влакче ние направихме разходка до там, но за по - малки деца пеша според мен не става. Стола или ресторанта готвеха вкусно и цените бяха доста евтини в сравнение с тези в града. Малко по - нагоре от бунгалата имаше капанче и магазин от който си купувахме закуски и вестници. Плажа е спокоен и не охраняем и се ползваше от почиващите

# 26
  • Мнения: 5 277
Мерси пак момичета Simple Smile
Вече решихме,ще ходим Simple Smile Утре пращам капарато. Говорих и с управителя - каза,че снимките са стари,сега щели да слагат нови.Миналата година са правили ремонт,тази пак правят някакво освежаване.Леглата са с матраци,обновено е навсякъде .И най-важнто е на плажа Simple Smile
А и ми стига мнението на vangobi ,нали го е виждала на живо. А за отдалачеността от центъра няма проблем,и без това като отидем едим ден до Сл.бряг,един до Бургас и Несебър и то не остана Simple Smile
И да ви питам някой ходил ли е в аква парка в Сл.бряг? Какви са цените? МНого ми се ходи,а все не стигаме до там Sad Пък и не знам дали децата не са още малки за там  newsm78

# 27
  • пловдив
  • Мнения: 398
Тази година и ние се замисляме за Поморие-с малко дете ми трябва наистина нещо спокойно,миналата година бяхме в Приморско,но беше истинска лудница.Това вместо запис за темата. Simple Smile
Това все едно аз съм го писала  Heart Eyes

# 28
  • Мнения: 1
Здравейте!
Проблем е винаги почивка на море с деца.Търсиш място хем удобно до плажа,тихо,наблизо развлечения за тях,а и с прилична цена.Миналата 2008 със семейството на сестра ми бяхме в Поморие.Тя направи резервация в  хотел Бял дом.Доволна съм.Тази година сме също там.
Поздрави на всички!!!

# 29
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Някой няма ли впечатления от семейни хотелчета в Стария град близо до плажа??? newsm78
Пишете ако имате впечатления Please! Mr. Green

Миналата година спечелих почивка от фирмата. Пратих родителите си- бяха точно до плажа, но не си спомням подробности. Утре ще ги питам и ще ти пиша.

И само да спомена за черния пясък- такъв е, защото е много богат на желязо. Мокрия пясък действа като детоксикатор- всеки да си прецени къде да иде спрямо здравословното си състояние....

# 30
  • Мнения: 674
Някой няма ли впечатления от семейни хотелчета в Стария град близо до плажа??? newsm78
Пишете ако имате впечатления Please! Mr. Green

Миналата година спечелих почивка от фирмата. Пратих родителите си- бяха точно до плажа, но не си спомням подробности. Утре ще ги питам и ще ти пиша.

И само да спомена за черния пясък- такъв е, защото е много богат на желязо. Мокрия пясък действа като детоксикатор- всеки да си прецени къде да иде спрямо здравословното си състояние....
Ще чакаме да пишеш.

# 31
  • Мнения: 315
Почивахме в Поморие преди три години и изобщо не ми хареса. Малкото градче беше толкова фрашкано с народ и толкова претъпкано, че изобщо не може да се нарече почивка, това което изкарахме там. В града имаше три пъти повече почиващи, отколкото може да побере. Няма свободно място, където да си оставиш колата, заведенията бяха под всякаква критика - сервитьорите тепърва се учеха, кухнята беше лоша и ужасно бавно обслужване.Другото, което не ми хареса беше ,че контейнерите с боклук не се обираха редовно и особено в почиващите дни се разнасяше смрад по улиците. Повече не повторихме да почиваме там ooooh!

# 32
  • Мнения: 4 127
и аз мисля тази година да ходим в поморие, с дете на 2г
ходила съм преди 3 г и ми хареса. добре е за семейни с деца, защото нощния живот умира към 12, че и по-рано и е тихо. а ние бяхме в къща на "крайбрежна".  тази година обаче все още не съм си избрала хотел или квартира. иска ми се да е нещо близо до пристанището с изглед към морето. там е по-спокойно , къщите са стари, няма много строителство и е доста озеленено
ivelina75 този хотел бял дом го гледах в сайта на поморие. стаите изглеждат ужасно малки, дай повече инфо

# 33
  • Мнения: 3 675
Ние вече 2 години почивахме в Поморие, но тази година ще сменим обстановката.Бяхме в хотел Амфора на самата крайбрежна улица, но там нощувката беше доста скъпа, за 5 нощувки платихме 200 лева.Беше цял апартамент, с огромна тераса, климатик, тв, кухня с хладилник.Жената беше любезна много и всичко беше на ниво, но тази година нямаме тези финансови средства, за да си ползволим такова удоволствие.
Иначе като цяло в заведенията за хранене е доста скъпо-един таратор, една салата, 2 коли и пържени катрофи излизат към 15-16 лева.
Плажът не е особено чист, пълен е с боклуци.
Бяхме в началото на юли, но пак си беше скъпичко, въпреки че пикът на туристи е чак през август.

# 34
  • Мнения: 674
Ние вече 2 години почивахме в Поморие, но тази година ще сменим обстановката.Бяхме в хотел Амфора на самата крайбрежна улица, но там нощувката беше доста скъпа, за 5 нощувки платихме 200 лева.Беше цял апартамент, с огромна тераса, климатик, тв, кухня с хладилник.Жената беше любезна много и всичко беше на ниво, но тази година нямаме тези финансови средства, за да си ползволим такова удоволствие.
Иначе като цяло в заведенията за хранене е доста скъпо-един таратор, една салата, 2 коли и пържени катрофи излизат към 15-16 лева.
Плажът не е особено чист, пълен е с боклуци.
Бяхме в началото на юли, но пак си беше скъпичко, въпреки че пикът на туристи е чак през август.
Не намирам никъде в нета хотел Амфора Поморие???
Може ли да дадеш някой линк или снимки където да го видим???
Благодаря ти предварително!!!  bouquet  bouquet  bouquet

# 35
  • Мнения: 674
Някой спал ли е в други хубави хотелчета в Поморие - стария град близо до плажа???

# 36
  • Мнения: 2 521
Не намирам никъде в нета хотел Амфора Поморие???
Може ли да дадеш някой линк или снимки където да го видим???
Благодаря ти предварително!!!  bouquet  bouquet  bouquet
Може би става въпрос за товаhttp://pochivka.bg/o-1871-%D0%B0%D0%BF%D0%B0%D1%80%D1%82%D0%B0%D … ble%D1%82.И аз се мисля за там

# 37
апартаменти в поморие от строителя www.cmtbg.com

# 38
  • Мнения: 646
Мариянка ние миналата година спахме няколко дена в "Лагун" 3*. Тръгнахме по-рано от заплануваното, защото честно да ви кажа въобще не ми хареса почивката там: строи се от сутрин до вечер, ставаш от звука на багерите, плажа е мръсен, не ЛОШО обслужване, а направо подиграване!
Не бих повторила грешката да отида пак там, но дано тези, които тази година ще почиват в Поморие да останат доволни  Peace

# 39
  • Мнения: 394
Ние преди две години бяхме в  Поморие. обикновенно ходим началото на юли -много ми хареса. най -вече. че градчето заспиваше след 23 часа. цените нормални -като в Пловдив! Миналата година бяхме в Приморско -е бях  шокирана от цените. все едно бяхме в чужбина. имаше много хора и голяма шумотевица!
И тази година сме решили твърдо за Поморие. но още немога да се орентирам за студио с кухничка -за нас и една стая двойка- за приятелката ми или апартамент! Трябва ми нещо с кухничка.  две спални -една тройка и една двойка  и две бани +WC -че ще водим с нас една моя приятелка с дете на 3 годинки и се страхуваме че ние ще сме четерима. а моята приятелка двама и болера не ще ни стига! Ако може нещо  да ми предложите -Мерси много   bouquet

# 40
  • вкъщи
  • Мнения: 704
казаха ми че не било хубаво там и плажа не бил хубав  моя приятелка не е доволна оттам

# 41
  • Мнения: 2 126
Някои от мненията малко ме разколебаха,но ввръщане назад няма,дано да изкараме колкото се може по добре.
Да кажа и в тази тема,ние ще почиваме тул http://www.bulrest.com/pomorie/index.php?oID=1064&cID=3
Имате ли впечатления?

# 42
  • Мнения: 4 127
аз след много чудене резервирах тук   http://www.bulrest.com/pomorie/index.php?oID=150&cID=3&template=true
стаята не е много голяма, за сметка на терасата
но изгледае страхотен и това че е на самия плаж компенсираха стаята

# 43
  • Мнения: 786
И като се върнете, да споделите впечатления - къде, какво, че да сме подготвени и тепърва летуващите  Wink
  bouquet

# 44
nie minalata godina pochivahme tuk: http://cmtbg.com/kvartiri/index.html i mnogo ni haresa.
apartamentite sa novi i dobre podyrjani.

Общи условия

Активация на акаунт