Сливен - свежа и съвсем пролетна тема

  • 20 446
  • 307
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 91
miveto  Добре дошла и  да има ... Горе в Ева... и аз на 3-ти ше одя на 3Д там Simple Smile  има и в един частен кабинет във кумлука Simple Smile преглед с/у 40 лв Simple Smile леко бременеене Simple Smile

# 46
  • Мнения: 41
здравейте момичета,днес пиша като за последно.Утре сутринта влизам в болницата,много ме е страх направо....стискайте палци моля ви....

# 47
  • Мнения: 735
Здравейте и от мен!Много духа тоя сливенски вятър!Дано след обяд да е по-спокойно, че ще ходя за детето!

Привет на, miveto!3Д ехограф има в Частната болница на Пенков.Можеш да си запазиш час там при д-р Здравко Пенков или д-р Кънева.
Поле, с теб съм и стискам палци!Знам, че всичко ще бъде наред и с теб и с бебето!Чакаме новини после! Hug
kokitka, кой е този кабинет в кумлука?На кой лекар?

# 48
  • Мнения: 7 430
здравейте момичета,днес пиша като за последно.Утре сутринта влизам в болницата,много ме е страх направо....стискайте палци моля ви....

Ей за това е хубаво да не знаеш кога ще ти дойде времето за да не се притесняваш  Peace
Късмет и не се притеснявай де...всички сме минали по този път - при теб пък ще е по-лесно даже  Grinning

# 49
  • Мнения: 165
Добре дошла на miveto и от мен!  bouquet
Поли стискаме ти палци fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossedи после да се похвалиш! Hug

# 50
  • Мнения: 43
Добро утро!

 Coffee
 fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed Поли всичко ще е наред. Вярвай !
Добре дошла на miveto  preggo много се радваме на нови попълнения.

Приятен ден на всички.

# 51
zdraveite mai4eta ,sajalqvam 4e pi6a na latinica i molq za izvinenie,no kirilicata mi ne raboti,6te se radvam ako me priemete vav va6ata temi4ka,kazvam se Irina,vtora bremennost sam.Imam da6teri4ka na 6 godinki i polovina.Terminat mi e na 3 juli .Iskam da popitam ima li mami koito sa si izkarali bremenostta s razkritie,za6toto az imam malko i sam na hap4eta sega,no mnogo se pritesnqvam.6te se radvam da spodelite.

# 52
  • Мнения: 5 983
мами,имам въпрос работи ли в неделя пинко-то до окръжна аз само тогава почивам а имам талони от миналата година,дали важат

# 53
  • Мнения: 15 619
мами,имам въпрос работи ли в неделя пинко-то до окръжна аз само тогава почивам а имам талони от миналата година,дали важат
то и аз имам и още не съм ги използвала...ама не съм проверявала.... newsm78

# 54
  • Мнения: 91
slavena80 д-р Караиванов е в комлука ...ама точния адрес немога да ти кажа имам един познат живее до тях  Simple Smile ше ти обясниме ако требва
 J_M_M  пинко незнам дали работи в неделя но талоните още важът дори днес ми дадоха ... взех си пелена за изписване ...

polina87  Стискам палци .... като се пребереш да пишеш еи...

irkata Здравей .... зависи от разкритието ... некой лекари казват че ако са 2 см няма проблем ... и добре дошла в летните мами аз съм за юни Wink

# 55
  • Мнения: 9
Добре дошли на новите мами.
Ирка и аз бях с малко разкритие последната седмица, не се притеснявай, те лекарите си знаят, едва ли е опасно. Магнерот ли пиеш, аз го пих половината бременност.
Леко раждане на Поли, Дидка добре ти е казала - няма за какво да се притесняваш, радвай се, че утре ще гушкаш най-красивото бебе - твоето!  Hug
Какви са тези талони от Пинкото? Аз съм пазарила от там, но нищо не са ми казвали продавачките за талони  Naughty
С това 3Д много сте се зарибили, то и да има в Сливен, съмнява ме компетентността на специалистите, особено Караиванов  ooooh! Като бях бременна, моята гениколожка ми каза, ако реша да ходя на 3Д само в София.

ПС: Меги, м-н Косара, вече не е на главната, а в бившата дискотека Енерджи - това за 1-ва стр.

# 56
  • Мнения: 165
Здравейте!
Привет и на irkata!  bouquet
Талоните важат но мисля, че работят там и в неделя но не съм много сигурна!
Миленче, дават талони за покупка на стойност над 20лв.Зависи ти за колко си пазарила. smile3503

# 57
  • Мнения: 43
Да се запиша с края на работния ден...... Laughing
J_M_M  Пинкото Работи в неделя.Мисля че талоните важат .................
irkata Аз също бях с разкритие ..........с второто. Всичко е  Peace

# 58
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
ПС: Меги, м-н Косара, вече не е на главната, а в бившата дискотека Енерджи - това за 1-ва стр.

Много от информацията за магазините е стара, особено снимките. Бях решила това лято да я обновя, тази година ще съм свободна. Благодаря. Ако имате друга информация, ще я поправя.

# 59
  • Мнения: 119
здравейте момичета,днес пиша като за последно.Утре сутринта влизам в болницата,много ме е страх направо....стискайте палци моля ви....

 fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed

Общи условия

Активация на акаунт