Движение на българските майки -ВИДИН тема 23

  • 8 885
  • 190
  •   1
Отговори
# 15
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
Група,  Peace! Давам бърз отчет за двудневния семинар, на който бяхме поканени събота и неделя! Тема на конференцията: Гражданския сектор-фактор в развитието на северозападна Бг" Участниците представихме около 25 НПО и организации, имаше гости от Сърбия, както и представител на "Отворено общество"Презентираха се програмите, по които работи всяко НПО, както и резултатите от вече приключилите такива. Сериозно се разгледа проекта за споразумение за взаимодействие М/у местните власти и гражданския сектор, който скоро трябва да бъде финализиран и да влезе в общината за приемане.
 Има доста неща, които сериозно трябва да обсъдим на следващата ни среща! Има и снимчици... Twisted Evil

# 16
  • Мнения: 2 502
Добре дошла ,Танче !


довечера най-сетне ще снимам неща ,които направих вчера ,че станахме за срам ,никой не показва нищо за базара ,само  Ренка и Диди,човек ще помисли ,че не работим !
Хайде да показваме !

някой има ли вести от Ди ,тя дали се върна ,дано всичко е минало добре и успешно ! Praynig

Боби ?

Миле ?

Диди ,дай снимчиците  от семинара де !

# 17
  • Мнения: 2 502
Забравих да кажа и да  ви попитам ,една  фирма ,която дарява 30 нови легла ,с найлона ,дори !Къде да ги отнесем ,в кой дом е най-належащо ?

# 18
  • Мнения: 2 502
Ванче   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 19
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
Кари, дали е вече време и видинската част да си получи виниловия транспарант? newsm78
 ...

# 20
  • Canada
  • Мнения: 1 773
О, Видин, неуморни както винаги Hug
Я разкажете как върви съвместния ни проект по домовете, моля Praynig
Също ме интересува кога горе-долу през април ще бъде предтсавянето на Канада, че още не съм си дописала домашното Embarassed

# 21
  • Мнения: 2 910
Ааа, работим, но не снимаме, тази чест се пада на теб Светле Grinning

За леглата ще си поговорим, но аз мисля, че в Белоградчик много биха им се зарадвали и оценили. Ако не е тайна Светле защо не напишеш името на фирмата, заслужава го bowuu

# 22
  • Мнения: 2 502
снимах ,но нещо засича снимка ,бг и не мога да кача !

така сега за проекта и за следващата седмица
вторник 31-ви март

плана е следният
в ресторанта на Речна гара ,чиято тераса ,ново направената ,е над Дунава ,там ще направим представянето на Германия и Норвегия
Вече уговорих за 14,00 часа заведението !
С директорката на Белоградчик  се договорихме децата да тръгнат от там с големия автобус .
Диди ще говори с Общината ,за техния автобус !
Цялата тераса е от стъкло и се открива страхотна гледка .
Терасата е оборудвана с музикална уредба с микрофони ,откъм озвучаване няма проблем .
Заведението разполага с мултимедия ,но тя е разположена в другото вътрешното  помещение и няма как да се премести .
Боби ,но те нямат против да си донесем нашата за терасата ,час преди това ,ще решим точно къде да изправим платното или как се казва ,мястото за прожекция .
Боби ,само да вземем прожектора!
Ще представим Германия като използваме символиката на Дунава ,а и след това Норвегия !Ще пренеса картите от офиса ! Планувам разходка с кораб по Дунав ,като атракцион ,но все още е студено !
Представят  държавите Диди и аз .
Боби ти си наред с Испания ,файловете ти ги изпратих ,само да получим снимковия материал ,писахме си с Вал !
Така представянето ще е съпроводено с лека закуска .От заведението ще вземе по 1 бр палачинка със сладка или шоколад +1 бр сок натурален .
Като собственика няма против да внесем солети и други неща ,ако решим !
Цялото мероприятие планувам да продължи от 14,00 до 16,00
След което децата отиват на спектакъл ,на Плевенския драматичен театър ,който ще гостува .
Това е чудесно начало на пролетната ваканция ,смятам аз !

Вторник 31-ви март 2009 от 14,00 часа  !

# 23
  • Мнения: 2 502
Също ме интересува кога горе-долу през април ще бъде предтсавянето на Канада, че още не съм си дописала домашното Embarassed

За Канада ,е Ди ! Чакаме я да се върне от София и ще пише и тя !

Последна редакция: вт, 24 мар 2009, 12:38 от lorys

# 24
  • Мнения: 2 910
Светле, програмата е страхотна, толкова много емоции им предстоят на децата, че ако ми се открие възможност и без да имам за задача да представям държава, ще дойда ей така да се заредя с положителна енергия. Жалко само, че политика ли е управа ли е незнам вече, но децата от Ново село няма да изживеят тези моменти Confused

# 25
  • Мнения: 2 502
ето за сверка на часовниците

ФЕВРУАРИ:  Германия
МАРТ: Испания  и Норвегия
АПРИЛ: Щатите и Канада
МАЙ: Белгия и Холандия
ЮНИ: Австралия и Франция
ЮЛИ: Израел и Швейцария
АВГУСТ: ваканция???
Септември: Волна интернационална

# 26
  • Мнения: 2 502

С директорката на Ново село днес разговаряхме и взехме решение ,представянето на поредните държави пред децата от Ново село ,да го направим на плажа в Ново село .
Тъкмо ще организираме пикник с децата .
Те не са били сред природата на пикник ,и ето  повод да го направят с нас .
Ще организираме мероприятието след априлската ваканция /01-10.04/
Със сигурност ще е пролетен празник  и пикник за децата .
Мислете за игри навън ,групови !

Група ,какво ще кажете за предложението !
Аз лично смятам ,че е чудесна идея за прекарване на няколко часа сред природата заедно с децата !
*************************
От Община Видин  имаме с големи букви ,лично подписана от кмета на града ,резолюция !
За периода на организиране на Великденския базар ,БЕЗВЪЗМЕЗДНО ни се отпусна исканото от нас място !
Както винаги ,така и сега !
ДБМ ще намери начин да благодари  подобаващо !

Последна редакция: вт, 24 мар 2009, 15:48 от lorys

# 27
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
Автобуса-готов!
 Леглата, които дарява фирмата ще носим в Белоградчик. В Ново село още не са поставили нашите дарени такива, явно нуждите не съвпадат с действителността и е време да направим дарителска проверка барабар с медиите, че хората искат все-пак да знаят какво става със средствата, които са отделили от техните семейства...Имахме уверението от тамошната управа, че и за операцията на Дианка ще се погрижат като "пукне" първа пролет...да видим коя само.
 Вчера говорих с една дама-собственик на магазин за дамска мода-жената прояви интерес и иска да ни помогне за абитурентката-кога мислите, че е време да я вземем да купуваме тоалети, обувки и др такива-аз мисля, че когато всичко живо се разшета по магазините-тогава ще е интересно и приятно време за пазаруване на тези неща  newsm78
  Светле, пусни линк с инфо за вторник за мен-другото ще взема лично!
 Мн съм ***-вчера получих пакет от Мамучте с мноооооооооооооооого великденски красоти за базара ни-  bouquet и благодарности за помощта!
 Аз видях лично красотите, които Светла е направила-тази снимка просто е едно зрънце в сравнение с другите разнообразни красоти! Heart Eyes

# 28
# 29
  • Мнения: 2 502
Диди ,колета от Роси от Норвегия е при мен ,дай мейла да и пратя файловете ,има и дискове
,не съм с кола ,за да  ти  донеса колета ,

Последна редакция: вт, 24 мар 2009, 15:48 от lorys

Общи условия

Активация на акаунт