Какво мислите за Мишел/Кристин?

  • 5 192
  • 38
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 569
Здравейте. Искам да ви попитам какво е мнението ви за имената Мишел и Кристин ( с ударение на първото 'и'). Дали биха ни упрекнали, че звучат префърцунено???  newsm78

# 1
  • Мнения: 399
Харесват ми!  Peace Ако звучат добре и с фамилията още по-добре! Grinning Винаги ще се намери някой да те упрекне,но за мен иманцата са си ок! Peace

# 2
  • Мнения: 1 217
Не ми харесват,но името не прави човека,пък и всеки има право на вкус и избор.

# 3
  • Мнения: 1 569
Мерси, ще чакам дай боже и още мнения Simple Smile  Hug

# 4
  • Варна
  • Мнения: 25 212
И на двете ударение на първото И? Защо? Не ми харесват, ако ще живеете в Бг. Имаме достатъчно добре звучащи аналози, не ми се връзват тези двете с български втори и трети имена.

# 5
  • Монреал
  • Мнения: 1 469
Харесват ми, но не и в комбинация с българска фамилия.

# 6
  • Мнения: 1 569
И на двете ударение на първото И? Защо? Не ми харесват, ако ще живеете в Бг. Имаме достатъчно добре звучащи аналози, не ми се връзват тези двете с български втори и трети имена.

Ние не искаме аналог, а нещо по-оригинално! Всяка втора вече е Кристина или Михаела Simple Smile Освен това именно, че искаме име, което да е интернационално, а и специално Кристин с нашата фамилия, макар и БГ не звучи зле. Но мерси за мнението  Peace

# 7
  • Мнения: 9 814
Харесва ми Кристин. Peace
Дъщеря ми се казва Катрин / с английското звучене/ и винаги съм искала, ако имам още една дъщеря да я кръстя Кристин.
Сега се колебаем за второто между Кристин и Симона.
За Мишел- името не е лошо но, в Бг 100 на 100 ще й казват Мише...., което мене не ме кефи.
Така че, съм за Кристин.  Peace

И Яна, пусни анкета, ще ти е по-лесно да се ориентираш!

# 8
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 377
Харесват ми

# 9
  • Мнения: 6 991
Аз съм Михаела, на която казват Мишел, и имам братовчедка Кристин Mr. Green
В началото всички бяхме ужасени, че бебето не е Христина Laughing, че няма да си отива и прочие.
В крайна сметка май свикнахме и вече не ми се струва толкова ужасно съчетание на нейното име и презиме и фамилия.
Но тя е с френското звучене, което мисля, че е по-познато в България, ще трябва да поправяш много.
Мишел...Харесвам си го, Бийтълс, Гънс и прочие Whistling Но то определено по не се връзва с българска фамилия.
На запад е остаряло, не е модерно.

# 10
На мен ми харесва Кристин!
Звучи ми особено звънко и женствено!  Heart Eyes

# 11
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Харесва ми Кристин. Peace
Дъщеря ми се казва Катрин / с английското звучене/

И на мен ми се нрави Кристин. Моята приятелка така си кръсти щерката, на която аз на галено казвам Кики  Hug
Въобще много е хубаво в 1-вото име да има буквата "К". За ударенията не говоря... това си е лично виждане, макар, че аз се дразня от неправилно сложено ударение на името на щерката.
Мишел пО не го възприемам, но също става.  Grinning

Франческа, ако 2-рото ми дете, беше мома щеше да е Катрин. Обожавам го това име  Heart Eyes
А иначе по твоята дилема... Само не и Симона  Stop

# 12
  • Мнения: 437
Мишел е хубаво име, но при българския вариант (Михаела) има повече обръщения. Кристин също ми харесва, но в Бг има доста момчета, които носят това име. Не ти ли харесва с "а" в края?

# 13
  • Мнения: 6 991
Кристин също ми харесва, но в Бг има доста момчета, които носят това име. Не ти ли харесва с "а" в края?
Със сигурност Кристина са повече от Кристин.  newsm78

# 14
  • Варна
  • Мнения: 25 212
Вярно, ама според мен Кристин спокойно може да си мине за мъжко име в БГ, така както и Мариан примерно. Кристина повече ми харесва лично на мен.

Общи условия

Активация на акаунт