МАРТенски хлапета

  • 65 645
  • 556
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 2 271
Мама на Бобо, честит имен ден на адаша!!!
Да ти е жив и здрав, много щастлив и обичан!

Желая честит имен ден и на всички, които имат именяци днес!

# 61
  • София
  • Мнения: 747
Честит имен ден на Бобчовците Grinning Живи и здрви да са, големи и силни мъже да станат Grinning

Лара, мама на Боби
, честитпразник на дечицата ви Grinning

# 62
  • Мнения: 655
Мама на Бобо, честит имен ден на адаша!!!
Да ти е жив и здрав, много щастлив и обичан!

Желая честит имен ден и на всички, които имат именяци днес!
Лара,честит имен ден на патерици на Боби.Да ви е жив и здрав и много да ви радва.  bouquet  bouquet

# 63
  • София
  • Мнения: 747
Мама на Бобо, не се скатавай ами почерпи  Grinning  Честит рожден ден, да си жива и здрава, много обичана и желана, много щастие за цялото ви семейство  Grinning

Диди77 имаше тези дни рожден ден, май, да не я пропуснем  Grinning

# 64
  • Мнения: 655
Мама на Бобо, не се скатавай ами почерпи  Grinning  Честит рожден ден, да си жива и здрава, много обичана и желана, много щастие за цялото ви семейство  Grinning

Диди77 имаше тези дни рожден ден, май, да не я пропуснем  Grinning

 Laughing Чара,разконспирира ме. Simple Smile Благодаря ти за хубавите пожелания.
Ето почерпката:

Диди,честит рожден ден .  bouquetМного любов,щастие здраве и късмет ти желая.  bouquet

Последна редакция: ср, 06 май 2009, 15:38 от Мама на Бобо

# 65
  • София
  • Мнения: 747
Диди77, жива и здрава да си, мноооого много щастлива, много обич и късмет  Grinning

Честит рожден ден  bouquet

# 66
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
Честито на рожденичките на патерици   bouquet  bouquet  bouquet! Нинка, Диди, бъдете  много здрави и обичани!

# 67
  • Мнения: 948
Честит празник на празнуващи Гоговци и Герганчета!

Специално за Гого на Чара  Heart Eyes, да е здрав и весел!

# 68
  • Мнения: 655
Честито на рожденичките на патерици   bouquet  bouquet  bouquet! Нинка, Диди, бъдете  много здрави и обичани!
Иве,благодаря ти.  bouquet

Чара,да ти е жив и здрав именика.Да расте здрав и щастлив.
Честито и на всички други именици днес.Да ви е живо и здраво името.

# 69
  • Мнения: 445
Благодаря ви за поздравите по случай рожденния ми ден. Празниците изкарахме в Горна Оряховица, Велико Търново, Габрово. Ошетахме и Арбанаси и Боженци.
Честито на патерици на всички празнуващи рожденници и именници!

Поздрави от Варна

# 70
  • София
  • Мнения: 747
За общуването с непознати и аз да кажа Grinning -Георги няма абсолютно никакъв срам- отива, харесва си някого и каквото го вълнува започва да си говори и разказва. Срам може да изпта по-скоро ако познати го разпитват и той усети, че им е интересен и те го провокират да говори Grinning

А ето малко снимки от нас  Grinning











# 71
  • Мнения: 948
Еееее, Чара, супер снимки! Колко са ти пораснали и хубави момчетата -- и новото фото си го бива  Simple Smile Виждаш ли, че и техниката е важна, по-лесно се снима Simple Smile

Да се похваля - приеха Мариана в хубавото държавно училище, за което чакахме, и камък ми падна от сърцето! Наесен ще е ученичка, с униформа  Laughing

Не сме направили план-график за летните пътешествия още, ще пиша като разберем, за пловдивски и морски срещи!

# 72
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Чара, страхотни снимки  Peace. Много са ти хубави децата  Hug.
Мишолина много се радвам, че Мани са я приели - страхотна новина!

# 73
  • Мнения: 1 639
Привет и от нас .  Simple Smile

 tchara , хубави снимки! Ако искаш да са още по-хубави , прегледай  линковете тук Grinning
Мисля, че Камен прилича много на теб ! ( сигурно се повтарям ,вече.  Simple Smile )

Дариа е добре ходи на градина , боледува от време на време ....по Велик ден беше с гнойна ангина.
 Ето малко снимки.

# 74
  • София
  • Мнения: 747
Мишолина, много се радвам за училището на Марианка Grinning Мен от сега ме тресе къде ще учи Георги след три години.
За техниката си права  Grinning Ако и от  фотошоп разбирах...ех... Grinning

Флайбъл, Дариа все по-хубава става, а ти все по-качествено я показваш Grinning а за линковете благодаря, аз от две седмици ги гледам, чета и фотографските- и старите и последната следя, но почти нищо не разбирам от термините, които използвате. Опитвам се да намирам по малко време и да се уча, но за момента много трудно Grinning

Общи условия

Активация на акаунт