какво е това? кога ще мине?вие имали ли сте?

  • 7 512
  • 86
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 567
Не му мисли а направо отивай при гинеколога си- така ще знаеш от какво е.а ако е някаква инфекция ще се хване в началото и по бързо ще се излекува. Една моя позната с "подобен проблем" изчака и след това се лекува почти година. Затова те съветвам - отивай при гинеколога

# 16
  • Мнения: 2 521
dideta90,това че има такава миризма и според мен не е нормално NaughtyИди веднага на преглед-трябва да се намери причината за това,и колкото по-рано,толкова по-добре.Успех,и пиши какво е казала гинеколожката.

# 17
  • Мнения: 1 167
Задължително да те прегледат на ултразвук, за да видят дали няма останала плацента. Ако имаш останала може да са започнали процеси на загниване и затова така да мирише.

# 18
  • София
  • Мнения: 3 789
За да мирише толкова силно, колкото казваш, трябва да има инфекция, гной и т.н. Трябва да се консултираш с гинеколога си.
Подкрепям! Peace
Най-добре е да се консултираш с гинеколога си, да те прегледа, за да установи от къде идва тази миризма.
Иначе и на мен ми тече ок.20-ина дена, после още 10-ина само ми цапаше и ходех с ежедневни превръзки. Но миризма не е имало

# 19
  • Мнения: 1 558
Отиди на гинеколог,и без това ти се полага безплатен преглед до 30 дни след раждането Peace(имам предвид без направление)

# 20
  • София
  • Мнения: 4 588
Аз имах дълго лохии, които на няколко пъти смениха цвета си, но чак такава миризма не е имало.
Консултитрай се с лекар.

# 21
  • Мнения: 179
И моето мнение няма да е по-различно от това на другите-отиди на лекар да те види.След първото ми раждане бях с епизиотомия и трябваше да ми махнат конците след няколко дни.Когато отидох казах на лекарката,че ме притеснява по-особената миризма/на кисело/и сестрата каза,че е добре да ме види,че понякога се случвало да забравят я марли,я памуци.Е,нямаше нищо такова просто е било нормално за този пречистваш процес,а и тогава беше лято.Така че не се бави,надявам се да няма нищо обезпокоително

# 22
  • Мнения: 3 695
Не ми се струва нормално, иди на преглед, дано да не са забравили някоя марля, за каквито случаи съм чела тук, във форума и дано всичко да е наред!  Peace

# 23
  • Мнения: 2 960
раждах преди 18 дена кървенето спря но почна да тече едно кафяво  Whistling направо е ужас мия се по 3-4  пъти на ден ама Embarassed до мене не може да се седи  ooooh! мирише толкова много че аз не се понасям камоли някой друг незнам как да го спра излизам от банята и мириша на същото  Sick моля помогнете Praynig
Абсолютно не е нормално.Непременно трябва да отидеш на преглед.
Пълен преглед искай-в смисъл и ултразвук,както са те посъветвали вече.Обаче не чакай.Стискам палци всичко да се размине. Praynig

# 24
  • Мнения: 137
дали е нормално защото както каза момичето по горе самото не6то което те4е мирише не застоява въобще ама да вярно е че при всеки е различно обадих се на лекарката и тя каза че било нормално но ме извика утре да ме погледне за всеки случей стискаите палци моля Praynig

# 25
  • Мнения: 137
раждах преди 18 дена кървенето спря но почна да тече едно кафяво  Whistling направо е ужас мия се по 3-4  пъти на ден ама Embarassed до мене не може да се седи  ooooh! мирише толкова много че аз не се понасям камоли някой друг незнам как да го спра излизам от банята и мириша на същото  Sick моля помогнете Praynig
Абсолютно не е нормално.Непременно трябва да отидеш на преглед.
Пълен преглед искай-в смисъл и ултразвук,както са те посъветвали вече.Обаче не чакай.Стискам палци всичко да се размине. Praynig
daninka мерси много за съвета и за това че ме подкрепяш още от както бях със корема  bouquet

# 26
  • Мнения: 2 521
Ще стискаме палци,обаче ако е права твоята лекарка всяка втора би следвало да мирише така Thinking,а аз досега не съм чула такова нещо.А пък то излиза че било нормално newsm78Успех на прегледа утре.Ще чакаме да кажеш какво ти е казала лекарката.

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711

При мен кафявото течение започна на 9 ден и продължи до 42 ден редувайки  кръв и кафяво.И аз имах миризма , но май само аз си я усещах , поне така твърдеше мъжа ми.Консултирай се с лекар за всеки случай !

# 28
  • Мнения: 2 334
За да мирише толкова силно, колкото казваш, трябва да има инфекция, гной и т.н. Трябва да се консултираш с гинеколога си.

И аз така мисля иначе за кафявото и аз имах но чак да мирише толкова колкото описваш не е било  Thinking

# 29
  • Мнения: 434
Отиди задължително на лекар, защото е напълно възможно например да има забравена марля, и от това да идва миризмата.

Общи условия

Активация на акаунт