Отворен прозорец по време на сън

  • 5 443
  • 42
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 650
Спят ли децата ви на отворен прозорец и по кое време на годината? Само когато е топло или постоянно?

# 1
  • Мнения: 577
Не спим на отворен прозорец нито зима нито лято. Проветрявам и тогава си лягаме

# 2
  • Мнения: 54
Лятото не затваряме изобщо прозореца на детската, а се е случвало и през студените сезони да спят на отворено. Ако аз забравя да затворя Embarassed .... спят на отворено. До сега не е имало проблем. Peace

# 3
  • Мнения: 13
Лятото почти задължително сме на отворен прозорец.Понякога обаче, вътре е по-хладно отколкото навън и тогава само проветряваме.
Зимата проветряваме, но е имало случай през деня да спи на леко открехнат прозорец Simple Smile Добре облечен и завит не пречи да спи на отворен прозорец, но да не е точно срещу него и да не става течение.

# 4
  • София
  • Мнения: 561
Лятото не затвяряме прозореца.
Ако има хубави слънчеви дни през студените сезони също отварям съвсеем леко прозореца докато детето спи на обяд Simple Smile 

# 5
  • Мнения: 96
Цялото семейство спим зиме и лете,на отворен прозорец.Температурата у дома не превишава 18,19 градуса.Малката ми дъщеря е миналогодишно януарско бебе и всички съседи смятаха,че сме луди да я отглеждаме при такава температура.

# 6
  • Мнения: 2 110
Не спят на отворен прозорец ,защото е страшно шумно където живеем !Проветрявам често и зиме и лете !

# 7
  • Мнения: 1 650
И ние целогодишно спим на отворен, освен в най- големите студове. На първия етаж сме и под нас е абонатната, такаче ...

# 8
  • Мнения: 8 999
Само през лятото. През зимата не смея. Отвиват се понякога, няма да скачам през пет минути да ги завивам. И аз не спя на отворено, когато е студено. В края на краищата не съм луда, да отоплявам и улиците! А пък и обичам да ми е топло.

# 9
  • Мнения: 9 814
През лято задължително спим на отворен прозорец.
През студените месеци обаче- не.

# 10
  • Gorni Bogrov
  • Мнения: 957
Лятото не затвяряме прозореца.
Ако има хубави слънчеви дни през студените сезони също отварям съвсеем леко прозореца докато детето спи на обяд Simple Smile 
И при нас е така.

# 11
  • гр.София
  • Мнения: 380
Дъщеря ми е на осем месеца и все още не смея да оставям отворен прозореца през нощта. Иначе през деня почти през цялото време е леко открехнат. Днес спа два часа на терасата-облечена с космонавтче, завита в количката. Често спи на терасата през деня. Досега не е боледувала.

# 12
  • Мнения: 46 508
Когато навън е 25-30 градуса. Зимата затваряме, некомфорнто ни е, поддържаме 18-19 градуса вътре. Лятото сме на климатик.

# 13
  • Мнения: 2 331
И ние спим на отворени прозорци при 25-30 градуса.Но, отварям във всекидневната, а не в спалните, като вратите навсякъде са отворени.

# 14
  • Мнения: 168
Лятото не затвяряме прозореца.
Ако има хубави слънчеви дни през студените сезони също отварям съвсеем леко прозореца докато детето спи на обяд Simple Smile 
Peaceи при нас е така

Общи условия

Активация на акаунт