Искам да стана фолк певица

  • 7 897
  • 95
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 029
да се чувства пълноценен и доволен от това което прави.

Че той може да се чувства пълноценен и като професионален наемен убиец  Laughing

# 16
  • Мнения: 155
Определено бих се попитала къде ми е била грешката... Tired

п.с.
думата написана правилно е порасТва...


Малко се отклонявам, ама в крайна сметка, порастнеш или пораснеш се пише???  newsm78

# 17
  • Мнения: 6 029
Пораснеш се пише, не се излагайте като фолк певици, моля ви се  Laughing

# 18
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
за порасне е без Т... Embarassed

# 19
  • Мнения: 155
За пръв път чувам, че децата често дават такъв отговор.
не се ли пише пораснеш?

Рядко гледаш "Кой е по- по- най- " Явно спинкаш до късно в събота, май го даваха  newsm78

# 20
  • Мнения: 1 212
Вие с момчетата недейте леж на тая кълка. То пази боже де, ама вие какво ще им кажете, ако искат да станат като Азис ?

Че какво му е на Азис ?!  Mr. Green ....  
Богат, дебел и известен .... на всичкото отгоре и обратен . Ще го насърчя , разбира се ! ...  Laughing

# 21
  • Мнения: 155

Мерси, комши! Казвам ти "комши", защото си от Бургас, а аз съм наблизо до Бургас  smile3521

# 22
  • Мнения: 155
А каква е разликата, ако ти каже, че иска да стане манекенка?Докато порасне малкото момиченце ще си смени желанията многократно.И не мисля, че е чак толкова голяма трагедия.

Аз не мисля, че във въпроса ми се усеща трагедия, интересно ми е какво мисли всеки от вас.  Wink

# 23
  • град-държава
  • Мнения: 5 863

Мерси, комши! Казвам ти "комши", защото си от Бургас, а аз съм наблизо до Бургас  smile3521

 Hug

По темата да допълня,че често съм била свидетел на подобна детска откровенност,което е жалко,а "професията" хит при момчетата е естествено мутра(пак съм била неволен свидетел)...  Rolling Eyes

# 24
  • Мнения: 836
Доста често отговора на въпроса "Каква искаш да станеш като пораснеш?", зададен на малко момиченце е: "Фолк певица" Ако вашата дъщеря ви каже същото, как ще реагирате?  newsm78

Ако някой ден имам дъщеря...
Надявам се да не притежава чак толкова лошо чувство за хумор.

# 25
  • Мнения: 804
За пръв път чувам, че децата често дават такъв отговор.
не се ли пише пораснеш?

Рядко гледаш "Кой е по- по- най- " Явно спинкаш до късно в събота, май го даваха  newsm78
Че то това предаване си е чалгата на детските програми. Логично е бъдещите фолк-певици да се изявяват там.

# 26
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
няма данни, спокоен съм.

# 27
  • Мнения: 155

Мерси, комши! Казвам ти "комши", защото си от Бургас, а аз съм наблизо до Бургас  smile3521

 Hug

По темата да допълня,че често съм била свидетел на подобна детска откровенност,което е жалко,а "професията" хит при момчетата е естествено мутра(пак съм била неволен свидетел)...  Rolling Eyes

Децата явно усещат къде е парата и така, жалко... А тази телевизия Планета направо ме отвращава, а някои и развращава. Скоро има и някаква тема във форума, където се засяга и начина по който се обличат момичета и че приличат на 30 годишни, ами как иначе като Планета се върти по цял ден. Чудя се каква е тая тълпа на концертите им? newsm78

# 28
  • Мнения: 577
да се чувства пълноценен и доволен от това което прави.

Че той може да се чувства пълноценен и като професионален наемен убиец  Laughing

е при такъв избор бих се опитала да повлияя.
Но, за мен няма срамна професия то тя да е и фолк изпълнител. Даже си е много доходоносна.

# 29
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 484
Ще и кажа, че може да стане каквато поиска, стига да е щастлива!
За щастие засега бляновете и се ограничават до фризьорка-лекарка-учителка Laughing, според настроението Wink

Общи условия

Активация на акаунт