ЗАБРАНЕНА ЛЮБОВ - 11!

  • 20 709
  • 472
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
Хоп и аз тук да не ви изпусна  Mr. Green

# 16
  • Мнения: 0
Много яка серия! Лафчета много... кеф! Мартин: "Няма ли да се поцелуваме малко преди това"

# 17
  • Мнения: 0
Тъъй, Кристиян само дето не се разплака, след "конското" на Марто.
Крис, колкото по- бързо си скъса пъпната връв със семейство Константинови, толкова по- добре за здравето му Mr. Green
ох, поне малко Борис накрая, да не ми е толкова кисело.
Отивам да изгледам някой момент с Валери за сладки сънища Crazy
п.с. Кристиян нищо чудно пак да се върне при Елица. И точно като няква мижитурка пред Мартин. Къде е Валери да го стегне малко тва момче! Close

# 18
  • Мнения: 8 523
цоп в новата тема

# 19
  • Мнения: 0
Не съм доволна от последните три серии.. Много разводниха действието и изгубиха набраното темпо. Жалко;(
Дано, като спрат с драмите около семейство Белеви, нещата да се оправят Blush

# 20
  • Мнения: 2 883
hi! Мерси за новата тема. Росица, напълно съм съгласна с теб за мнението ти за Елица много ме издразни в тази серия- освен че не обясни нещата на Мартин а изопачи нещата така че Крис да е виновен-ето това е безочие за мен.Пак не и идват на акъла последствията. Наистина последните няколко серии доста скучни са ги измислили. И само да кажа(без да се натрапвам) идея за анкета- за и против Елен Колева в сериала, ако има и опция за причини би било дори по-интересно  Simple Smile

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
Много яка серия! Лафчета много... кеф! Мартин: "Няма ли да се поцелуваме малко преди това"

Яко ме изкефи това Laughing


Както и вчера Митко като се "оплака", че си прибира децата от затвора или лудницата.

# 22
  • Мнения: 0
hi! Мерси за новата тема. Росица, напълно съм съгласна с теб за мнението ти за Елица много ме издразни в тази серия- освен че не обясни нещата на Мартин а изопачи нещата така че Крис да е виновен-ето това е безочие за мен.Пак не и идват на акъла последствията. Наистина последните няколко серии доста скучни са ги измислили. И само да кажа(без да се натрапвам) идея за анкета- за и против Елен Колева в сериала, ако има и опция за причини би било дори по-интересно  Simple Smile
Ако си отиде, няма да ми липсва. Но ми е жал, че си пропилява шанса. Все пак сме България- работа за актьорите ни не се намира под път и над път.
Дано това нейното главозамайване да не трае дълго. Ще се повторя, ама това е България- тук нещата са от ден до пладне Mr. Green

# 23
  • in the back seat of my car
  • Мнения: 18
Както и вчера Митко като се "оплака", че си прибира децата от затвора или лудницата.
Надето -от полицията ли? Митето - Не, този път от лудницата Joy

Даа Слаш, Крис е уверен само когато Валери е на близо Mr. Green

Софи е променена, прическата май, много е готина Peace  Grinning

# 24
Дразня се на жълтите списания и вестници! Отдавна тиражират клюката, че Владо Карамазов ще влезе в сериала, а няма нищо такова до момента. Започвам да се изнервям!

А в другата тема бях публикувала цитат от жълт сайт, където пишеха, че гаджето на Поли Генова също ще участва в сериала. Обаче днес прочетох, че той всъщност не й е гадже:

Цитат
"Той е гадже на Поли Генова", гръмна булевардно издание.
...
Според колегите Елин бил хвърлил око на Поли Генова, певицата, която се яви на Евровизия. Нито Поли Генова, нито Елин Стаматов са коментирали тези слухове пред колегите. Ние опитахме да се свържем с Елин, и той категорично отрече слуха, че е гадже на Поли Генова. "Не съм гадже на Поли Генова, дори не сме се виждали на живо! Не знам кой пуска тези слухове." твърди младия актьор пред известен новинарски сайт.

А също така казват, че щяло да има авнтюра между Крис и Анастасия.  Simple Smile Значи Анастасия ще излезе педофилка?  Joy

# 25
  • Мнения: 1 303
И аз харесвам София

# 26
  • Мнения: 2 631
Тая пък Елен Колева....Едва ли е й е било гадно на Анистън, че я свързват с "приятели" като е вземала по 1 млн. доларчета за епизод на сериала.  :xarms:

# 27
  • София
  • Мнения: 16 024
Защо не помислите, че така Елен иска да си вдигне цената. Ау - ето и по форумите ме искат и така...Нали около новината се говори и за нея.

# 28
  • Мнения: 522
А бе Софка много загрижена за мис Ели .. newsm78

# 29
  • В най - голямото село
  • Мнения: 1 806
Peace

Общи условия

Активация на акаунт