ЗАБРАНЕНА ЛЮБОВ - 11!

  • 20 702
  • 472
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 720
Вчера хванах епизода от средата някъде. Може ли някой да ми каже как се съгласи Мая да види Яна?

# 31
  • Мнения: 0
Цитат

А също така казват, че щяло да има авнтюра между Крис и Анастасия.  Simple Smile Значи Анастасия ще излезе педофилка?  Joy
За да си докаже, че е мъж, Крис би преспал с всички жени в сериала.  Mr. Green
Цитат
Вчера хванах епизода от средата някъде. Може ли някой да ми каже как се съгласи Мая да види Яна?

Ели, сетсрата я придума.

# 32
  • Мнения: 529
Цитат

А също така казват, че щяло да има авнтюра между Крис и Анастасия.  Simple Smile Значи Анастасия ще излезе педофилка?  Joy
За да си докаже, че е мъж, Крис би преспал с всички жени в сериала.  Mr. Green
Цитат

Мисля,че няма нужда да гледаме втори път "Дързост и красота" това е извратено ---зет и тъща,остава Анастейша и тя да роди от зет си като Брук.

# 33
  • Мнения: 3 540
Запис Peace
Дано успея да ви следя,не успявам да гледам всички серии ,но мисля ,че хващам му края!
А по адрес на Крис ,много е жалък! Нищо мъжествено не виждам в него!

# 34
  • Мнения: 256
вчера много лошо ни излъгаха така бях се нагласила за 2 серийки

# 35
  • Мнения: 0
вчера много лошо ни излъгаха така бях се нагласила за 2 серийки
И аз:(
Дано все пак Нова да се осъзнаят, че ВИП -а е голяма тъпотия( извинявам се, ако има фенове тук) и да пуснат Забранена любов по два епизода. Crazy Blush

а за Крис и Анастейша нямам нищо против, стига в интригата да въвлекат и Валери Mr. Green

# 36
Ето така изглежда актьорът, който се говори по клюкарските издания, че ще бъде третото гадже на Нора (след Филип и учителя):
 
Самият актьор не е коментирал тези слухове.

А аз искам и този актьр, като гадже на Елица:

http://i.actualno.com/club.bg/files/2007/08/20/3eafb5c25c.jpg
(публикувам снимката като линк, защото е твърде голяма)
Моля, ако някой от екипа на филма чете да се замисли. Не е нужно да следваме немската версия мот-а-мо, нали така?  Simple Smile

# 37
  • Мнения: 312
п.с. Кристиян нищо чудно пак да се върне при Елица. И точно като няква мижитурка пред Мартин. Къде е Валери да го стегне малко тва момче! Close



Значи е ясно кой ще е активния и кой пасивния. Laughing Laughing Laughing

Тоя Мартин много го коментирате, но изпускате една важна част. Mr. Green Започва да затъва доста в отношенията си с оная мутра и не знам до къде ще го доведе това. В анонса за днес пак се видя нещо неприятно. Twisted Evil Grinning

Замислих се нещо.......ако се поставите на мястото на Явор, как бихте постъпили? Като него или ще разкажете всичко на Елица? Или може би по друг начин? Grinning

# 38
  • Мнения: 0
п.с. Кристиян нищо чудно пак да се върне при Елица. И точно като няква мижитурка пред Мартин. Къде е Валери да го стегне малко тва момче! Close



Значи е ясно кой ще е активния и кой пасивния. Laughing Laughing Laughing

Тоя Мартин много го коментирате, но изпускате една важна част. Mr. Green Започва да затъва доста в отношенията си с оная мутра и не знам до къде ще го доведе това. В анонса за днес пак се видя нещо неприятн
о. Twisted Evil Grinning

Замислих се нещо.......ако се поставите на мястото на Явор, как бихте постъпили? Като него или ще разкажете всичко на Елица? Или може би по друг начин? Grinning
Това, че Мартин ще затъне яко в лайнцата още много отдавна го знам. То няма и как по друг начин да стане. Сигурно знаеш защо мартин бе въвлечен с Юри? Защото поръча да пребият Валери. Та затва сега- хак да му е. Още в по- големи лайна да се вкара. Но лошото е, че след себе си ще повлече и други. Приятелите си, например. Крис, в случая. Засега са скарани, ама предвид къв е Крис и кво представлява Мартин, самос елд два епизода и отново ще са си дружки. Mr. Green
Надявам се, че Валери ще е този, който , в крайна сметка, ще "спаси" Крис от семейство Константинови завинаги.
Относно Явор, нали Анастейша сторго муз абрани, със сълзи на очи, да не казва на Елица, че й е брат.
за да не я погуби тази вест. Ама аз не мисля, че елито е толкова крехка, за колкото я смятат всички. Я ква е подла и жестока змия. Много ме е яд, че Крис го отнася заради нея #Cussing out

# 39
  • Мнения: 0
Ето така изглежда актьорът, който се говори по клюкарските издания, че ще бъде третото гадже на Нора (след Филип и учителя):
 
Самият актьор не е коментирал тези слухове.

А аз искам и този актьр, като гадже на Елица:

http://i.actualno.com/club.bg/files/2007/08/20/3eafb5c25c.jpg
(публикувам снимката като линк, защото е твърде голяма)
Моля, ако някой от екипа на филма чете да се замисли. Не е нужно да следваме немската версия мот-а-мо, нали така?  Simple Smile
Елин Стаматов не го ли гласяха за Яна, каква Нора?
Тва другото Владо Карамазов ли е?
Този го знам само от снимка Mr. Green

# 40
  • Мнения: 2 883
Цитат

А аз искам и този актьр, като гадже на Елица:

http://i.actualno.com/club.bg/files/2007/08/20/3eafb5c25c.jpg
(публикувам снимката като линк, защото е твърде голяма)
Моля, ако някой от екипа на филма чете да се замисли. Не е нужно да следваме немската версия мот-а-мо, нали така?  Simple Smile

Тази снимка ми напълни душата... Blush

# 41
Ето така изглежда актьорът, който се говори по клюкарските издания, че ще бъде третото гадже на Нора (след Филип и учителя):
 
Самият актьор не е коментирал тези слухове.

А аз искам и този актьр, като гадже на Елица:

http://i.actualno.com/club.bg/files/2007/08/20/3eafb5c25c.jpg
(публикувам снимката като линк, защото е твърде голяма)
Моля, ако някой от екипа на филма чете да се замисли. Не е нужно да следваме немската версия мот-а-мо, нали така?  Simple Smile
Елин Стаматов не го ли гласяха за Яна, каква Нора?
Тва другото Владо Карамазов ли е?
Този го знам само от снимка Mr. Green
Ами става въпрос за героинята Яна, обърках се, защото нали актрисата, която играе Нора се казва Яна.  Laughing
А относно Елин - аз мисля, че ми е познат от една реклама, обаче в момента не се сещам коя.
Изглежда ми по-хубав от Филип обаче.

# 42
  • Мнения: 77
 smile3508 Не ми стига Ники Илиев,ами и Карамазов да се появи...Стига бе, ще получа удар от толкова хубави мъже накуп  Heart Eyes Heart Eyes

# 43
  • Мнения: 165
smile3508 Не ми стига Ники Илиев,ами и Карамазов да се появи...Стига бе, ще получа удар от толкова хубави мъже накуп  Heart Eyes Heart Eyes

 дааа, Heart Eyes

# 44
Колкото повече - толкова по-добре!   Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт