Чува ли ли сте за Hollywood Diet?

  • 20 038
  • 37
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
Прочетох в един форум за този продукт за отслабване,някаква хранителна добавка,Риана и Мадона били доволни от него.Някой знае ли нещо повече за Hollywood Diet?

Последна редакция: пт, 20 мар 2009, 11:15 от anjela_k

# 1
  • Мнения: 13 624
Мадона се скъсва от тренировки...не знам до колко това и е помогнало. Но питай все пак в темата с диетите Simple Smile

# 2
  • Мнения: 80
Чела съм ,че са страашно ефикасни хапчта на някакъв си супер известен американски доктор и Марая Кери свалила много кг от тях.. newsm78

# 3
  • Мнения: 7 737

някой пробвал да се включи  Praynig  Sunglasses

# 4
да ако някои е пробвал нека да каже,аз мислия тези дни да си го взема да пробвам,защото чух че го има на нашия пазар,има добри отзиви,нямам време за спорт,дано с този продукт да сваля някое килце

# 5
  • Мнения: 52
А,някой да е пробвал Лос формула на биодоктор?http://www.biodoctor.hit.bg/cellfood/cellfood_dietloss.utf8.html  Моля ако някой го е пробвал да пише!

# 6
  • Мнения: 80
А къде се продават и колко струват ??? newsm78

# 7
  • Мнения: 1 731
Не видях цена. newsm78

# 8
  • Мнения: 6
Днес си го купих от аптеката срещу хотел Плиска и струва 16лв  Simple Smile

# 9
  • Мнения: 7 737

 Peace успех и да споделяш резултати

# 10
  • Мнения: 3 313
Днес си го купих от аптеката срещу хотел Плиска и струва 16лв  Simple Smile
   


успех в свалянето на кг.  Hug и да споделиш после  Praynig

# 11
  • Мнения: 0
здравейте, аз си купих холивуд слим днес ми е втори ден, и съм свалила 0.5 кг без да спазвам хранителен режим  Mr. Green

# 12
  • Мнения: 1 531
Прочетох в един форум за този продукт за отслабване,някаква хранителна добавка,Риана и Мадона били доволни от него.Някой знае ли нещо повече за Hollywood Diet?

Holiwood Slim може би имаш предвид.  аз го пия и съм много доволна.

# 13
  • Мнения: 7 737

от утре започвам  Peace

# 14
  • Мнения: 3 313
Sunbeam   сподели резултати  Wink за стимул  Hug

# 15
  • Мнения: 0
Здравейте, аз също си го купих от ето тук: http://www.framar.bg/%D1%85%D0%BE%D0%BB%D0%B8%D0%B2%D1%83%D0%B4- … 0-actualen92.html

http://www.framar.bg/

Цената му е 15.90лв.
Пия го по следния оказан начин: 6 дни по 5 кап. на ден. В една опаковка са 30 капсули. По специфичното е, че трябва да се пие с повече вода (с около чаша на капсула).
Пия го 2 дни и има ефект Simple Smile
Успех на всички!

# 16
  • Мнения: 22
Здравейте.Мислите ли,че Марая Кери и другите са отслабвали с хапчета,които струват 15лв smile3505 Истинските хапчета,които помагат са истински скъпи-от 100 най-малко нагоре-за съжаление Rolling Eyes

# 17
Здравейте,
Пия този продукт от четири дни и има ефект - 2кг надолу! Не спазвам някакав специален хранителен режим, даже си похапвам ШОКОЛАД!!  Laughing Така, че който има желание да пробва.  И успех!!

# 18
  • Мнения: 84
На последните снимки на Марая Кери които видях  беше с доста закръглени форми newsm78.
Според мен това е още един рекламен трик Thinking
Това е мое мнение нека споделят момичетата които го пият. Hug

# 19
  • Варна
  • Мнения: 223
Четох,четох и се чудя : как така всички,които са доволни от хапчетата са се регистрирали във
форума на БГ Мама в деня,в който пускат коментара си???

# 20
  • Мнения: 1
аз от доста време следя темите за отслабването и чета доста положителни коментари за тези холивуд слим.даже питах в някорко аптеки и не можах да го намеря.знам замо , че струва около 15 лв.

# 21
  • Мнения: 394
То така като ви чета -тя си е наистина скъпа тази -диета!
 6 дни -15 лева около 3 килограма. то за месец стават около 60 лева и около 12 килограма ли?

# 22
  • Мнения: 7 737

на опаковката пише да се прави почивка
по една седмица след всеки 6 дни употреба

# 23
  • Варна
  • Мнения: 223
И аз това намекнах,че има скрита реклама и то от няколко току що регистрирали се потребителя,
ама никой не ми обърна внимание.
Въпросните потребители са се регистрирали със същите имена в още 2-3 сайта(тялото,пудриера,розали),пак тези дни и пак са "мно-о-о-го доволни".

# 24
  • Мнения: 7 737

4ти ден............

освен за ходене до тоалетна по всякаква нужда,
друг ефект не регистрирам  Tired

дори апетита не подтиска..........

незнам откъде ще дойда тия 6 кг или 5% свалено тегло

# 25
  • Мнения: 1 531
Sunbeam   сподели резултати  Wink за стимул  Hug




2,5 кг за една седмица. за мен това си е постижение.

# 26
  • Мнения: 7 737

диетата приключи без свалени килограми

ползата е, че няма и повече след Великден

# 27
  • Мнения: 0
 newsm78Аз ли съм дефектна ? Кой с 2,5кг , кой с 0,5кг, а пък аз без хич. Пия втора опаковка и резултат-никакъв.

# 28
  • София
  • Мнения: 43
и аз от днес започнах да ги пия,ще видя какъв е резултата след 1 седмица Simple Smile

# 29
  • Мнения: 0
Holliwood slim sa hapcheta...cenata im e okolo 15-16lv. v opakovkata sa 30 tabletki..piqt se po 5 na den! podtiskat apetita i sum mnogo dovolna ot tqh..za 3 dena svalih 1kilogram...  Peace

# 30
  • В царството на мечтите
  • Мнения: 337
Запис да следя колко от новите потребите ли са доволни и колко не са/от реалните/ Аз искам да сваля бързо към 5-6 кг. и се чудя да пробвал ли или не.

# 31
  • Мнения: 222
и аз се записвам да следя темата  Whistling

# 32
  • В царството на мечтите
  • Мнения: 337
аз да се похваля реших да пробвам и вече изпих една опаковка кантара показва 2 кг #Crazy newsm78 ама аз не ги забелязвам затова мисля да изпия още една след почивката newsm78

# 33
  • Мнения: 222
а как се чувставаш докато ги пиеш?отпадналост?липса на апетит?нещо необичайно?

# 34
  • В царството на мечтите
  • Мнения: 337
не такива работи нямаше. Единственото хубаво нещо е че ме караха да пия вод която аз обикновенно не пия не се сещам за нея пък и не я обичам. Заради хапчетата пиех влеки пат по голяма чаша което правише към 2 литра на ден. Иначе си ми беше добре не мога да кажа ядяло ми се е по малко не да намалих хранато но то и от топлото време може да е незнам маи съм без някакво особенно мнение. В самата опаковка има диети които ти ги препорачват те са горе долу да гладуваш 6 дена и на 7 да релаксираш. Може с тях да има повече резултати newsm78

# 35
  • София
  • Мнения: 16 024
Ако спазваш диетите от листовката определено ще отслабнеш и без хапчета.
Глад и движение му е майката, няма вълшебно хапче.

# 36
  • Варна
  • Мнения: 535
Изобщо никакъв ефект от тези хапове да ви кажа  Tired

# 37
  • Мнения: 63
Здравейте, днес ми е последния ден от приема на Hollywood Slim и съм -4кг. Аз съм доволна и мисля да направя почивка и пак да ги почна. Странични ефекти не съм забелязала ( освен че ходиш по често до wc), намалява ти чувството за глад, без да си на специален режим и те кара да пиеш много вода.

Общи условия

Активация на акаунт