Разположение на плода!

  • 1 804
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 651
Здравейте! Аз от "самото начало" усещам мъника по-ниско.Беше се вдигнал по едно време.Сега пак забелязах,че е слезнал ниско долу.На какво се дължи това.Нещо ме хвана шубето.Има ли за какво да се тревожа?

# 1
  • На бял кон в Pierrefonds
  • Мнения: 1 451
Не. Ходи си на контролните прегледи. Гинеколога ти ще следи положението на бебето. Ти си гледай кефа и се подготвяй разумно за раждането.

# 2
  • Мнения: 145
При втората ми бременност усещах бебето по-ниско през цялото време, но всичко беше наред :peace

# 3
  • Мнения: 566
При втората ми бременност усещах бебето по-ниско през цялото време, но всичко беше наред :peace
и при мен беше така

# 4
  • Мнения: 344
И моето беше разположето ниско.Спокойно. Peace

# 5
  • Мнения: 575
И при мен беше ниско, докторът всеки път ми казваше, че е почти влязло в родовия канал. Не съм имала никакви проблеми Simple Smile

# 6
  • Мнения: 9 973
много жени износват плода ниско,не знам дали е пречка това

# 7
  • Мнения: 1 032
При втората си бременност бях така. Бебето беше много ниско. Единственото, което мога да отбележа е, че не е много комфортно когато бебчо наедрее иначе реален проблем няма.

# 8
  • Мнения: 2 090
При втората ми бременност усещах бебето по-ниско през цялото време, но всичко беше наред.
Не се притеснявай,няма нищо обезпокоително  Peace

# 9
  • Мнения: 529
Не е никаква пречка  Wink Аз втория юнак го износих от замото начало по-ниско, но накрая нямаши никакви изгледи да си тръгне да се ражда сам  Simple Smile

# 10
  • Мнения: 1 685
При втората ми бременност усещах бебето по-ниско през цялото време, но всичко беше наред :peace
и при мен беше така
И при мен PeaceНе мисля, че имаш повод за тревога.

# 11
  • където има любов
  • Мнения: 307
И аз носих плода ниско,даже последния месец изглеждах доста странно.Не бях виждала бременна с корем толкова ниско разположен.Проблеми не съм имала

# 12
  • Мнения: 1 354
Не. Ходи си на контролните прегледи. Гинеколога ти ще следи положението на бебето. Ти си гледай кефа и се подготвяй разумно за раждането.


 Peaceкогато си ходиш редовно на консултации и лекаря си те следи всичко ще е ок Peace

# 13
  • Мнения: 2 110
И при двете ми бременности плода беше ниско долу. Няма да се притесняваш, ходиш си на консултации и спокойно !

# 14
  • Мнения: 1 558
Не се притеснявай,ако има нещо обезпокоително на консултациите ще ти кажат Peace

Общи условия

Активация на акаунт