Дюкан най-стриктно спазвам и със успех отслабвам - 166

  • 30 140
  • 566
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 201
Добро утро на всички  Hug

Вещи
, благодарности за новата тема   bouquet

Аз малко да помрънкам (ама ще ме изтърпите  Joy). В МЦ съм и за 5 П не съм свалила нищо, даже имам 100гр. отгоре  Crossing Arms От днес съм на 5 ПЗ и чак не ми се мисли какво ще показва кантара  ooooh! Искрено се надявам като мине МЦ и да започна да свалям  Praynig

mihi69, едно голяяяяямооо побут  hug

Я и мен някой да ме шутира отзад  hahaha

# 46
  • Мнения: 0
Добор утро банда!  Hug
Признавам си, че ви изчетох на диагонал, просто нямах време. Толкова много неща съм изуснала за 1 ден!
На всички рожденници  newsm59 Да сте живи, здрави, много щастие и късмет!
На всички с месечинки и годишнини  smile3525 Честито!
Всички момичета, които сте показали снимки, страхотно изглеждате!  newsm51
И на всички останали с поводи (толкова много сте били вчера, че не ви запомних поименно, за което се извинявам)   bouquet
Тази сутрин кантара показа 58,100 кг., т.е. -100гр. Не смея още да се зарадвам, че утре току виж се върнал пак на 59, че и отгоре.
Аз също вчера си направих сладкиша на Лео и го излапах целия, не можах да му устоя  Blush ooooh!

Сега ви пожелавам хубав и усмихнат ден!  Hug Hug Hug

Вещи, благодаря за страхотната темичка! bouquet

# 47
  • Мнения: 157
Вещи мацката в червено е СТРАХОТНА     bouquet а този и на мен ми е любимец, но сега е специално за теб http://www.slava.bg/images/content/938/hunks-hugh-2a.jpg

а иначе и тез не са за изхвърляне
http://w1.ohoboho.com/walls/87132981d183af5cfd63660972f80148.jpg
http://foty.dir.bg/_files/2788053.jpg

Гардения страшна мацка си евала

На всички които имаха и имат днес повод - честито    bouquet

Стел страшна си сладкарка, направо ми вземате ума ти и Rien страхотни неща правите    bouquet


Последна редакция: пт, 20 мар 2009, 09:28 от Miles

# 48
  • в сърцето на моето Слънце
  • Мнения: 708
Добър ден и от мен!
Вещи, благодаря за темата!   bouquet
Мастерче, чух поздрава как, нали е за мен!  Wink Hug
Аз днес съм разкарала минуса от МЦ, но нищо повече защото още съм циклична.
Искам да кажа, че изпразнувах рождения ден на 200% режимност и съм много доволна от себе си. И както вече обеснявах веднъж мен не прегрешенията, а устояването на тях ме прави щастлива и доволна от живота.
Ако случайно не успея да вляза повече днес искам да ви пожелая и приятно изкарване на срещата. Ужасно съжалявам, че няма да мога да дойда!  Hug
Лек ден на всички!  Hug Hug Hug

# 49
  • Пловдив
  • Мнения: 297
Добро утро, момичета и момче  Hug
хайде записче и от мен на 4-та (или 5-та) страничка - току виж съм свалила 4 килца  Praynig  Blush  Joy
Тия дни се чувствам доста добре на режима, не ми личи да съм отслабнала, но няколко панталона, които ми стягаха на бедрата, вече са ми свободни  newsm44 Още 3-4 килца и ще съм супер доволна  Blush
didoneti , аз пия противозачатъчни Логест от 3-4 годинки и досега не съм имала проблеми с тях - нито съм качвала, нито други неразположения. Даже си имат много плюсове, но май не е тук мястото да ги обсъждаме  Simple Smile Та не се притеснявай да си ги пиеш, ако не ти понесат първия месец, консултирай се с лекар да ти ги смени. Има всякакви видове и дозировки за различните организми  Peace

ПП: тази сутрин съм 60 кг, а съм пред МЦ, така че май не качвам в дните на ПЗ  yesyes Дали свалям не знам  Crazy Уикенда ще пропусна кантара и ще видим в понеделник резултата от 2П/5ПЗ.

# 50
  • София
  • Мнения: 2 835
Привет и от мен!

За яйцата - аз също ям доста яйца на ден. Позволявам си три (ако ми се ядат) в чист вид (сварени, печени и т.н.), а когато са в сос или печиво не ги броя изобщо. Нямам и никога не съм имала проблем с холестерола, нито пък съм алергична. Но всичко си е до индивидуален организъм!

Друго не се сещам. Яде ми се нещо сладко, та утре ще си спретна някакъв сладкиш. Честно казано напоследък, макар че имам воля и не прегрешавам, не ми се яде почти нищо режимно. Дано тази криза отмине, когато след седмица вляза окончателно в Трета. Sad

# 51
  • София
  • Мнения: 135
Мастерче, Тони бг, Честити ви минусчета! Много ви се радвам!

На всички нуждаещи се  ritnik ritnik ritnik!

Ама какви сме разбойнички, от рано рано на протеини наблягаме!
Айде един и от мен http://wwwdelivery.superstock.com/WI/223/1320/PreviewComp/SuperS … _1320R-196476.jpg

# 52
  • Пловдив
  • Мнения: 297
Момичета и момче, Астрономическата пролет настъпва днес в 13.44 часа  newsm44  Nature Sunny
На всички искам да пожелая много слънчево настроение, усмивки и минусчета  Hug

# 53
  • Мнения: 36
epson,не ми казвай,че хапваш по 5 яйца на ден?Аз се притеснявам за едно на ден, а 5 май е доста?
5 и то всеки ден.бих яла и по повече ,но съм без жлъчка и незнам дали е редно Всъщност никъде не прочетох че има ограничение .стига да нямаш проблем с холестерола.Макор ,че четох на скора ,че яйцата по скоро са полезни ,а не вредни /някво ново проучване в Канада,ако не ме лъже паметта/
открих го
http://health.actualno.com/news_223073.html

Последна редакция: пт, 20 мар 2009, 10:18 от epson

# 54
  • Мнения: 2 425
Миши 69, хайде приготви се за ритника  Mr. Green

# 55
  • Мнения: 5 001
Айнурче... smile3532 smile3532 smile3532
Ма верно голям ритник....Малеее голям бой! Joy Joy



И аз ям по много яйца.Направо Фърчат със скоростта на светлината  Mr. Green Mr. Green Mr. Green...Нищо ми няма.Не съм алергична....

# 56
  • Мнения: 97
Здравейте дружина.Аз също съм фенка на яйцата.Яла съм по-3-4 на ден и вчера ми излязоха кръвните.Супер са.Вече 4 мес режим и се чувствам прекрасно.Третата и при мен е песен HugУспех на всички с борбата за свалянето и задържането на кг Peace
Гардения изглеждаш супер WhistlingАма тези кг/55/ ,които искаш..недей...ти и на тези кг си изглеждаш прекрасно. Flutter

# 57
  • Мнения: 255
Честита първа пролет на всички ви много усмивки и постигнати резултати с красиви тела Mr. Green

Аз да докладвам малко, днес кантара мноооооооооооого благосклонен показа 72.300 след Гала и преди МЦ ей на това му викам късмет
Вчера показваше 73.500,а тая сутрин направо ме разби с цифра,та се качвам и слизам от кантара от 8.00 ч сутринта  Joy

# 58
  • Мнения: 36
аа МЕРИТО тренировки си правиш . newsm44 Продължавай се така

# 59
  • Мнения: 5 001
Айде честита пролет и от мен


Пролетен поздрав!

Пролетта  ни прати вест,
ДА НЕ СЕ РАБОТИ ДНЕС!
Да качим краката на бюрата
и да се чешем по главата....
бели, румени, засмени...
от божествен мързел днес опиянени!
След кафенцето горещо
иде време и за още нещо...
Здраве, щастие и рози!
Бурен кекс във всички пози!
Пожелаваме Ви туй  на Вас,
Пролетта и Аз!!!

 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy


Малко го преиначих,че да стане Дюканско,че имаше разни неща за бири и вино...Та така става

Общи условия

Активация на акаунт