Shiseido или Christian Dior

  • 1 015
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 93
ами не мога да реша ...
единия или другия крем да си взема - ако гледаме само цена е ясно, ама иначе, не знам. наистина ли Диор е два пъти по-добър, че е два пъти по-скъп?
http://oth.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=28391#DETAIL

http://oth.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=56887#DETAIL

много ще съм благодарна ако някой се отзове на моята дилема, поздрави и хубави почивни дни Simple Smile

# 1
  • Мнения: 63
Здравей Hug
пиши в темата " Ягодка и Саса..." там със сигурност ще получиш отговор   bouquet

# 2
философията на двете марки е коренно различна Simple Smile)) Аз лично бих предпочела крем на шисейдо определено . прочети малко инфо за марките и тогава прецени.Понякога цената не е от значение.Най-важното е  ,с каква нагласа ползваш продукта.

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 1
Като марка аз определено предпочитам Shiseido. Убедила съм се в качеството на марката. Нищо не може да се сравни с японската козметика. Лично за мен DIOR  е само марка.
Относно 2та крема- те са от напълно различни серии. Погледни сериите Bio Performance или Benefiance на Shiseido.

# 4
  • Мнения: 149
През последните месеци бялата ми козметика е изцяло на Шисейдо.Много е добра.Заложи на нея.

# 5
  • Мнения: 93
Като марка аз определено предпочитам Shiseido. Убедила съм се в качеството на марката. Нищо не може да се сравни с японската козметика. Лично за мен DIOR  е само марка.
Относно 2та крема- те са от напълно различни серии. Погледни сериите Bio Performance или Benefiance на Shiseido.

не се бях замислила, че са от различни серии, или по-точно мислех, че шисейдото, който гледах е също от кремовете срещу първи бръчки и т.н. мерси за съветите, ще погледна по-подробно.

иначе и аз съм ползвала Шисейдо и съм била доволна, но тук из форума съм чела и добри отзиви за конкретния крем на Диор, оттам и колебанието кой да избера. не бях сигурна, че искам пак Шисейдо, но защо пък не, като нямам никакви оплаквания от продуктите им.

# 6
  • Мнения: 2 132
Отиваш в магазина, искаш си тестерчета и виждаш кой ти се отразява по-добре Peace

Общи условия

Активация на акаунт