Усещане за мъж...

  • 6 078
  • 104
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 2 844
Не знам. Изобщо не мога да го формулирам част по част. То е точно "усещане за мъж". Нещо, което ме лъхва от определен индивид - някакво привличане и усещане, че е подходящ за мен. Почти винаги съм разпознавала мъжа, с който предстои да бъда, от пръв поглед. Това е.

# 91
  • bulgaria
  • Мнения: 309
Устните ( плътни ), очите ( тъмни и студени ), брадичката ( квадратна с трапчинка ).
Мъжка структура, рамене по-широки от талията и ханша, изразен трапец.
Да има коремче.
Ръцете, да са мъжки ( тук, разбира се моето виждане ). Да не са с дълги и тънки пръсти.
Излъчването, като цяло. Винаги са ме привличали един и същи тип мъже. Не вярвам за вбъдеще да ми се промени вкуса.

п.п. И да е около 100 кг. Може и повече, ако е по - висок.
Като изключим очите,си описала моя съпруг Joy
Най-вече ме впечетляват очите,това е първото нещо,което забелязвам,ако ме привлекат,тогава се вглеждам във всичко останало.



 Joy и моят. Мъж ми е с зелени очи... а да, и дълга коса.

# 92
  • Мнения: 1 559
За мен е важно излъчването. Не мога да кажа какво гледам - дали очи,дупе или ръце... newsm78 Комплекса от неща,които лъхат от мъжа....
Като се замисля нито един от мъжете в живота ми не е бил красив.Но пък...са ме привличали някак си  Peace

Нямам стереотип,който да харесвам.Но в никакъв случай не обичам руси мъже...!!!

Все едно аз съм го писала... Peace Laughing

И да допълня-Не обичам оня тип сладникави мъже Sick...предпочитем по груби,кат те хване да те разкърши...а не да му увивам русите кичури между пръстите си.Като цяло ме дърпа излъчването...погледа му ...от там или струи (с)екшън...или захар...второто го използвам за кафето,ама не и за леглото.
Това е за първо усещане Wink Sunglasses...после 10 мин разговор и ми е ясно вече що за стока е..и дали става за постоянна спирка,или такава дето да отмина.
П.С. Обичам да се чувствам обичана,желана,боготворена....не обичам да преследвам Naughty...искам аз да се чувствам плячка... Twisted Evil

# 93
  • Мнения: 851
Нямам си определен физически тип, поне историята сочи това. Цялостното усещане е определящо май.
Същото!!!И задължително предпочитам мъже с по-тежък характер, които си личи веднага, защото са по-тежки като излъчване и са мрачни мъжкари. Но пък извикват веднага едно желание в мен да ги прелъстя, да ги пречупя и да ги подчиня на волята си. /ей, страшно говедо съм значи.../

# 94
  • Мнения: 567
Гласа- с мъжа ми се запознахме по телефона и още тогава ме хвана тръпката, а даже не бях го виждала, а имах съвсем бегъл спомен

# 95
  • Мнения: 1 817
Очите, аромата, косата, носа. Wink
Но преди всичко излъчването, интелект, характер.

# 96
  • София
  • Мнения: 607
Очите  има една определена форма ,незнам как да я опиша .
Случвало ми се е да видя един мъж и да кажа този е мой тип и после като се загледам очите му  Crazy

# 97
  • Мнения: 63
Не знам защо, но все мъже от типа "темерути" ме привличат. не обичам прекалено приказливите мъже, харесвам загадъчността, да не говори повече от мен, да е кавалер във всяко едно отношение - това е много важно условие и без него "не минава". да е верен или поне да не одобрява изневярата, да не танцува повече от мен, да ме кара да се смея, да ми прави изненади. а относно външността - никога не съм си падала по красиви мъже, по-скоро - интересни. изразени мъжки черти, маниери, поведение. да ме ласкае, но да намира границата.мога да изпиша много по въпроса Blush  bouquet

# 98
  • Мнения: 940
Гледам тяло, очи, ръце...

# 99
  • Мнения: 157

[/quote]

 излъчването...погледа му ...от там или струи (с)екшън...или захар...второто го използвам за кафето,ама не и за леглото.
Twisted Evil
[/quote]
супер изказване!

# 100
  • София
  • Мнения: 2 481
За мен е много важно мъжът да е висок, с добро телосложение и да има "походка", да крачи уверено и смело, малко като ловец Embarassed За съжаление все по-рядко виждам мъже с тази специфична походка- не говоря за веобразните мъже, които не могат да допрат ръцете до тялото си Joy

След това гледам устните и ръцете- от китката надолу Laughing

И така...

# 101
  • Мнения: 3 622
Не знам защо но като погледна някой мъж, първо поглеждам към обувките му. Много странно и аз не знам защо го правя. На мен лично обувките са ми слабост може би затова  Thinking

# 102
  • Мнения: 157
 И аз гледам обувките! Много лесно се ориентирам по тях. Мислено си слагам моето краче в обувка до неговата. Ако си подхождат...добре

# 103
  • Мнения: 5 940
Височината, важно ми е да  висок. Светъл, рус. Да излъчва духовна щедрост. И все пак е имало изключения, но общо взето това е моят тип.

Последна редакция: сб, 28 мар 2009, 21:43 от valerie

# 104
  • Мнения: 2 448
Не знам защо но като погледна някой мъж, първо поглеждам към обувките му. Thinking
И аз гледам обувките!

Не давате шанс някой да ви омае на плажа значи.   Laughing

Общи условия

Активация на акаунт