Бъдещи майки АВГУСТ 2009-Тема 25!

  • 13 459
  • 294
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 324
добро утро момичета!  Hug на всички
Днес съм на генетични изследвания, след малко тръгвам...стискайте палци всичко да е наред...малко ми е пртеснено,ама то сигурно си е нормално....дано всичко е ок
4ао за сега, ще се включа пак по-късно

# 31
С теб сме,дано всичко е наред Praynig

# 32
  • Мнения: 196
Dendy за объркването на пола - в моя случай май са объркали опашната кост с пишле, защото в по-ранните седимици била по издадена, но вчера лекаря толкова много увеличи образа и нямаше и следа от мъжки атрибути. Апък таткото да ви се похваля още с излизането от кабинета й сложи име и сега само по име говори.

4о4о-san наистина едно време жените са раждали и по нивите, но е имало изключително висока детска смъртност и затова и са раждали повече деца за да се презастраховат. Дядо ми например са били 12 деца, от които 9 само са оживели. И съм сигурна,че всеки има аналогични случаи в семейството си.

slavena80 моята лекарка ми обясни, че в момента матката достига на един-два пръста под пъпа. Аз усещам ритничета или на 3-4 пръста под пъпа или леко встрани от него, а бебка е надолу с главата и направо не знам как не й става зле. А също така ми каза, че всичко, което усещам на този етап над пъпа са колики, газове, тъй като червата са избутани един вид нагоре и ако там ми се втвърдява корема не е опасно. Въпроса е да не е под пъпа.

mo72 аз съм по здравна каса в Токуда и доколкото разбрах болничния ще ми се издаде 45 дни преди термин, но аз така или иначе искам да раждам при лекарката, която ме следи. Иначе ако не си по каса ти го издава личния лекар.

Zvezditza Uranova, ако не се лъжа може да те пише патологична бременност и да си платиш все едно си лежала в някоя болница за задържане, но питай най-добре личния лекар.

# 33
  • Мнения: 56
ЗДРАВЕЙТЕ И ДОБРО УТРО НА ВСИчКИ
ДНЕС ИМАМ ПОВОД ДА ПОчЕРПЯ ЗАТОВА ЗАПОВЯДАЙТЕ
ПОчАРПЕТЕ СЕ ЗА МОЕ ЗДРАВЕ

Последна редакция: нд, 22 мар 2009, 16:37 от ceciflo

# 34
  • Мнения: 735
Благодаря ви, момичета! HugСега съм по-спокойна.
ceciflo, благодаря за почерпката,много е вкусно. Simple SmileИзвинявай, ама не разбрах какъв е повода? EmbarassedА това грозде вече го сънувам...

Лек ден от мен!

# 35
  • Мнения: 196
И аз тъкмо щях дапопитам какъв е повода?
slavena80 и аз сънувам вече само грозде, череши, диня - засега ги замествам със сушени такива, но не е същото. Нямам  търпение да излязат черешките. А пък онзи ден въпреки, че май не е добре да се ядат ягоди награбих половинка и си ги изядох.

# 36
  • Мнения: 9 973
Захира,в коя гс ти казаха момче,и аз имам съмнения за сбъркан пол.В 17 гс ми казаха момче,преди това момиче.Утре съм на обикновен ехо и ще видим де

# 37
  • Мнения: 56
НА ТОЗИ ДЕН ПРЕДИ ЦЕЛИ 36 ГОДИНИ СЪМ СЕ РОДИЛА МИЛИ МОИ  bouquet
Е ТЕ ТОВА Е ПОВОДА ДА ВИ ПО4ЕРПЯ

ЕТО ВИ ЕИ ЕДНА ТОРТИчКА ЗА МОЕ ЗДРАВЕ Hug

# 38
  • Мнения: 735
ceciflo, честит рожден ден!
Пожелавам ти да празнуваш поне още 3 пъти по толкова години!Много здраве, щастие и късмет във всичко!  bouquet

# 39
  • Мнения: 196
`Деси` на първата фетална морфология ми казаха момче - т.е. 12-13 г.с. беше, а вчера попитах има ли как в тези седмици /17г.с. съм в момента/ да се сбърка и лекаря каза -НЕ, при условие, че образа беше много увеличен и нямаше и следа от атрибути. Но специално половите органи не са гледани с 4д, а с обикновен ехограф. Аз много по-отчетливо виждам и разбирам кое какво е с черно-бяла картина Grinning .
ceciflo честит рожден ден тогава! Бъди здрава, много обичана и много много щастлива!


# 40
  • Мнения: 12
ceciflo  newsm59
Пожелавам ти много усмивки през днешния ден!

# 41
  • Мнения: 9 973
ceciflo ЧРД!!!Здраве,щастие и подаръка през август!
  bouquet Hug
Захира,
  bouquet  bouquet  bouquet

# 42
Добро утро!
цецифло,ЧРД и от мен..........отново Laughing!
Захира,въпреки това-всичко е БОЖА РАБОТА! Peace

# 43
  • Мнения: 751
Добро утро и от мен. Hug
Честито ceciflo,много здраве,щастие и късмет!
Ама си имаме и друга рожденничка. Wink
viki29 да не се скатава,а и тя да почерпи. GrinningЧестит рожден ден и на теб мила! Hug

# 44
  • Мнения: 22
Честит рожден ден!!!
Да сте живи и здрави и многоооо щастливи.

Момичета, благодаря ви за отговорите.
Личният лекар ми каза, да се запиша за ЖК той да ми дава болничния:( Във вторник съм на преглед и ще питам АГ дали той не може, нищо че не е по ЗК. Не ми се разправя с личния лекар.

Общи условия

Активация на акаунт