Пъзели 7

  • 29 989
  • 605
  •   1
Отговори
# 45
  • Пловдив
  • Мнения: 419
Който е лепил с лепилото на Едука може ли да ми обясни как се работи с него? Имам толкова пъзели, но нито един не съм лепила, а сега единия от поръчката е за подарък и трябва да го залепя.
Ако говориш за лепилото, което върви вътре във пъзела, на самата му опаковка има упътване в какво отношение се разрежда с вода, колко се чака и т.н. Нанася се на лицевата страна на пъзела (служи и като консерватор за цветовете) като използваш по-твърдата част от пакетчето вместо шпатулка. Трябва да го разнесеш равномерно. Ние ги оставяхме една нощ да изсъхне и да се залепи като хората, и понеже не ги рамкираме веднага, от обратната страна намазваме обилно с лепило, което НЕ е на водна основа и слагаме кадастрон.
А аз установих, че ще ми е мноооого трудно да си подреждам пъзелите. Вчера съм подреждала на масичката в хола и понеже ми е трудно свиването (вече) бях на колена върху 3 възглавници (уж за по-мекичко), но ми изтръпват много краката. Та ще се наложи да търся други варианти.

# 46
  • София
  • Мнения: 4 397
Получих ги и аз  Hug
Благодарности на Шехина и Блу Дриим   bouquet

# 47
  • София
  • Мнения: 2 853
 Laughing  и моята купчина току що дойде, голямо данкен на всички  Hug


# 48
  • Мнения: 1 640
Днес една от нас става малко по-големичка  Grinning

Ягодинке,честит рожден ден!
Много радост и сбъднати мечти желая,много свободно време за приятни занимания!

# 49
  • Мнения: 0
Здравейте и честита нова тема. Виждам, че приятелката ми ме е изпреварила  Simple Smile, Ето ни нашите най-нови попълнения в галерията вече 2 пъзела от дългоочакваната покупка са готови.
http://puzzlegallery.multiply.com/photos/album/27#6.
Естествено много се гордея с Мерцедеса Simple Smile, един от малкото пъзели които доставят огромно удоволствие от редене най-вече на мъжете

Последна редакция: пн, 23 мар 2009, 11:26 от CoolAsIce

# 50
  • София
  • Мнения: 5 726
Честит Рожден Ден на стрина Ягодина, да си много здрава, щастлива,много обичана и да имаш много пъзели за редене  Hug

# 51
  • Мнения: 237
Честит Рожден Ден на стрина Ягодина,много здраве и късмет,и много пъзели. newsm51
 newsm59  party023

# 52
  • Хасково
  • Мнения: 995
Моля за помощ!Дъщеря ми обича да реди пъзели, но 100-104 бр вече са и малко много бързо ги реди и сега и търсим нещо 150-200 може и малко повече. Тъй като в нашия град няма търся в нета, но не намерих моля за помощ къде да си намеря!

# 53
  • София
  • Мнения: 1 876
Моля за помощ!Дъщеря ми обича да реди пъзели, но 100-104 бр вече са и малко много бързо ги реди и сега и търсим нещо 150-200 може и малко повече. Тъй като в нашия град няма търся в нета, но не намерих моля за помощ къде да си намеря!

виж тук имат и доставка: http://www.puzzlebg.com/


Честит рожден ден на Стрина Ягодина  nbirthday

# 54
  • Пловдив
  • Мнения: 419
NadiaNGX, виж в някоя по-голяма книжарница.

# 55
  • UK
  • Мнения: 3 959
Аз наредих снежковците още преди три дни, но не съм се появявала да ги качвам или да се похваля, сега ги снимам и ги качвам, да видите парченцата какви са. И Вавилонската кула ще кача. Simple Smile

Едит -
Снежковците
Вавилонск& … 91;ла
Снежковците можеш да ги хванеш за единия ъгъл и да вдигнеш целия пъзел, можеш да го сложиш изправен на която и да е от стените му, даже съм качила една такава снимка в галерията.

Последна редакция: пн, 23 мар 2009, 12:23 от Малката Госпожица Мърморана

# 56
  • Мнения: 5 317
честит рожден ден на Ягодина.

Мърморанке,коя марка е този със снежните човеци?

# 57
  • Мнения: 87
Честит рожден ден, стрина Ягодина  smile3525 newsm67 Всичко най-хубаво и каквото си пожелаеш!
Мърморанче, аз нещо с моите снежковци не успях да се справя... Ама ще ги мъча пак, много са им гадни парченцата...

# 58
  • UK
  • Мнения: 3 959
Ами, ако се откажеш, а го искаш нареден, гледаш моя, намираш парченцата как изглеждат и го редиш. Simple Smile С такива парченца наистина е по трудно, марката е Springbok. Simple Smile

# 59
  • Мнения: 237
Аз снощи започнах да редя пастата на Ravensburger и съм приятно изненадана от качеството на пъзела.Парчетата са доста стегнати,без да искам съборих половината рамка и въобще не се разпадна.Досега бях редила само на Едука и Трефл,но техните части са доста по-хлабави.

Общи условия

Активация на акаунт